Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG - AI AW .308 Sniper


Recommended Posts

A sprzęt sam w sobie dał by radĘ, czy raczej odradzasz sprężynę, wiadomo że po jakimś czasie można pojedyncze części dokupywać.

 

 

W tym wyparku zdecydowanie doradzę kupić słownik.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

ASG - AI AW .308 Sniper

 

Próbowałem coś znaleźć o niej i wyczytałem że jest to dobry sprzęt do tuningu, jak dla początkującego snajpera co wy na to ?

Ze będziesz miał lansiarką replikę. Powodującą fontanny śliny u widzących ją ludzików. Ale po któryśtam zejściu na respa będziesz miał wyrzuty sumienia że zamiast wydawać ciężkie pieniądze na to coś i jego tuning mogłeś za parę stówek mieć tego zajebistego kałaszka od Boyja czy Cymy jak te zdejmujące cię co chwila chłopaki.

Link to post
Share on other sites

hehe no wiadomo, mam już jedną maszynkę od G&G - Combat Machine - CM16 Raider-L ale teraz zastanawiam się nad kupnem czegoś jeszcze, tylko widzisz żeby mieć dobrą snajpe trzeba wydać jakieś 1-2 tyś a ja chce się sprawdzić czy mi ta fucha snajpera podejdzie, dlatego chciałem kupić w miarę dobrą i tania snajpe, bo gdyby nie podeszła to bym ją komuś odsprzedał, wiadomo tańszy sprzęt łatwiej sprzedać niż któryś z górnej półki:)

Link to post
Share on other sites

hehe no wiadomo, mam już jedną maszynkę od G&G - Combat Machine - CM16 Raider-L ale teraz zastanawiam się nad kupnem czegoś jeszcze, tylko widzisz żeby mieć dobrą snajpe trzeba wydać jakieś 1-2 tyś a ja chce się sprawdzić czy mi ta fucha snajpera podejdzie, dlatego chciałem kupić w miarę dobrą i tania snajpe, bo gdyby nie podeszła to bym ją komuś odsprzedał, wiadomo tańszy sprzęt łatwiej sprzedać niż któryś z górnej półki:)

Nie da rady naraz "dobrą i tania snajpe". Po prostu karabin snajperski/wyborowy w ASG musi mieć przewagę zasięgu a tanim kosztem nie jest to do zrobienia.

 

 

 

W tym wyparku zdecydowanie doradzę kupić słownik.

A w tym "wyparku" autorowi (tego zdania, a nie całego postu) doradzę sprawdzać czerwone teksty :wink: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...