Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator/Ładowarka


Recommended Posts

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem nowego akumulatora do repliki, w której znajduje się obecnie akumulator Ni-Cd ( dany w standardzie do repliki), 8,4V, 1200mAh.

Myślę o NiMh, z 8,4V, 2000+ mAh, miejsca mam na akumulator typu large/mini. Replika CM-028-A.

Zastanawiam się co do firmy produkującej akumulator jak i modelu. Koszt akumulatora ( do 100zł)

Z tego względu, iż posiadam już jeden w/w Ni-Cd mam zamiar kupić ładowarkę/rozładowarkę ( do 70zł), którą mógłbym naładować zarówno tą baterie którą mam jak i nową.

Wydaje mi się to sensowne, gdyż zawsze będę miał 2 w zapasie dlatego odrzuciłem zakup LiPo i specjalnej ładowarki do niej co wiąże się z wyższymi kosztami.

 

Co o tym myślicie?

 

Prosiłbym o propozycje co do w/w zaleceń, jak i własne spostrzeżenia dotyczące tematu.

 

Dzięki za zainteresowanie ;)

Edited by QuaDronn
Link to post
Share on other sites

No bez jaj - nie kupisz lipola, żeby nie kupować ładowarki, a potem kupujesz ładowarkę do NiXX? Bez sensu. Ładowarkę do lipo kupi za 30zł (podłej jakości, ale te do pakietów niklowych z tej cenie też są badziewne).

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

No bez jaj - nie kupisz lipola, żeby nie kupować ładowarki, a potem kupujesz ładowarkę do NiXX? Bez sensu. Ładowarkę do lipo kupi za 30zł (podłej jakości, ale te do pakietów niklowych z tej cenie też są badziewne).

Kupiłbym Lipola, ale po co skoro mam już jeden akumulator, dokupuje drugi, kupuje ładowarkę i to na czym mi zależy rozładowarkę, w przyzwoitej cenie czyż nie?

Nie wiem czy ma to jakiś sens co mówię ale tak wydaję mi się że będzie lepiej ?!

Edited by QuaDronn
Link to post
Share on other sites

A co moglibyście mi zaproponować ?

Jakie napięcie 7,4V czy 11,1V Wypada inaczej niż przy NiMH i nie chce przedobrzyć. Jak z pojemnością tutaj też wypada inaczej ?

 

Co myślicie o tym http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/akumulator-li-po-2100mah-7-4v-20-40c-8fields.html

I ładowarka http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/ladowarki/ladowarka-z-balanserem-do-akumulatorow-lipo-o-napieciu-7-4v-11-1v-8fields.html

Edited by QuaDronn
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...