Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania replika dla początkującego


Recommended Posts

Witam,

jestem tu nowy i szukam jakiejś dosyć taniej repliki broni, a konkretnie pistoletu. Można powiedzieć że szukam czegoś do 100zł. Jak na razie znalazłem 2 repliki: Colta 1911 i Glocka 17. Cenowo są podobnie, parametrami również. Jedyne co to Colt ma więcej FPS. Może doradzicie mi czego mam szukać? Nie musi być to akurat sprężynowy, może być gazowy lub inny ;) Replika ma służyć głównie do amatorskiego strzelania. Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Ale jednak ja dalej będę się upierał przy replikach ASG :P Podobno to jest najlepsza replika beretty sprężynowej firmy UHC: Beretta UHC

 

Widzę że wszyscy podawali mi linki na pistolety zasilane gazem. Możecie mi wytłumaczyć jak to działa? Tzn. ten Green Gaz wiem że należy "wstrzyknąć" do magazynka no i gotowe. Tylko na ile strzałów pozwoli mi taki jeden magazynek tego gazu? Głównie obawiam się że będzie mnie dużo kosztować eksploatacja, dlatego rozglądałem się tylko za sprężynowcami ;)

Link to post
Share on other sites

Kiedyś też chciałem sobie kupić pierwszego gazowca i się zastanawiałem właśnie nad rugerem albo tymi gazowymi berettkami z taiwanguna i wziąłem Rugera bo powiedziano mi że te berettki do shit czego teraz żałuję ;). W moim rugerze nie da się wyregulować hopka no ale jako tako to strzela a moc faktycznie ma dużą i puszki masakruje słusznie. Więc jeżeli tylko do takiego tarczowego strzelania to faktycznie może być chociaż ma dość twardy spust co nie jest zbyt przyjemne jak sobie dłużej postrzelasz. Kolega ma tę sprężynową berette UHC i szału nie ma jeżeli chodzi o plastiki tam zastosowane. Wydaje się to dość łamliwe i podobno ludziom się czasem wyłamują tyły zamków ze względu na wadę fabryczną wynikającą z użytego plastiku do produkcji zamka. Do tego dochodzi problem z wyłamującymi się prowadnicami na cylinder czy coś takiego i żeby to przeładować to trzeba w pewien sposób przytrzymać cylinder palcem. Sam miałem berettę z serii HPA i porównując plastiki to niebo a ziemia. Ogólnie większa frajda jest z gazowca i sam się chyba skuszę na którąś z tych berett później tak z ciekawości. Zużycie gazu na pewno jest mniejsze w tych klamkach bo nie są wyposażone w blow-back. Więc do takiego postrzelania o jakim mówisz to myślę że nie musisz się martwić tym że pójdziesz z torbami na gazie ;)

Link to post
Share on other sites

No to tak. Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku że na 100% biorę gazowca. Tylko teraz mi doradźcie którego :D

 

Beretta M9 + BB

Beretta M9

MK23

 

Aha no i czy ten HU regulowany jest mi aż tak potrzebny? Tak samo BB? Z wypowiedzi kolegi powyżej wynika że zjada on więcej gazu. Mi najbardziej podoba się ta Beretta z BB :D Minusem jej niestety jest cena :/ No ale nic, wole dopłacić niż kupić szajs.

Edited by Tinder
Link to post
Share on other sites

To,że się psuje,i jest zawodna.Jak nie padają zawory,to części wewnętrzne,jak nie części wewnętrzne to zamek pęka itd.Dostałeś propozycje mało awaryjnych i dobrze działających w tym przedziale cenowym replik.A jeżeli znalazłeś opinie o sprężynowym UHC,to na pewno nie będziesz miał problemu ze znalezieniem opinii o replikach które tu podałeś.Wg mnie to jedynym sensownym wyborem jest beretta stti.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

A jeszcze chcę się dowiedzieć czy w tej Berettcie z szyną bo tą najprawdopodobniej wezmę da się ściągnąć tą górną osłonę (nie wiem jak to się fachowo nazywa) aby móc ją wyczyścić z kurzu, piasku itp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...