Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Fine

CM.048 sprężyna

Recommended Posts

Pewnie uciągnie,ale bardzo skrócisz żywotność części wewnętrznych.Jak już chcesz latać na takiej sprężynie to musisz wymienić co najmniej tłok na jakiś wzmocniony.Polecam Shs z 14 metalowymi zębami oraz jbu full metal teeth.

Uciągnie bez problemu i nie trzeba wymieniać żadnych części. cm.048 ma mocne bebechy i nic jej nie będzie nawet jak wystrzelisz 50k kulek na tym springu. Pasowałoby tylko zmienić baterię, bo na stockowej bardzo kiepski rof będzie.

Tylko jedno zasadnicze pytanie: PO CO? Na sp130 można mieć 500fps, a to IMHO i tak za dużo, jak na szturmówkę.

Edited by wiciok

Na sp130 można mieć 500fps

W chinolu to raczej o to łatwo nie będzie. A 500fps w "szturmówce dalekiego zasięgu" zawsze lepsze niż 600fps w gównianej snajperce. Do tego springa jeszcze dobra gumka hopa, porządna lufa i nic więcej nie trzeba.

To radziłbym najpierw wstawić dobrą preckę - to i tak nieuniknione.

W chinolu to raczej o to łatwo nie będzie

Poczytaj temat o tej replice. Sam się zdziwiłem, jak to przeczytałem - bodajże 522fps na sp130 (ale chyba z BU).

No tak precke już wybrałem http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/lufy-precyzyjne/lufa-precyzyjna-6-02mm-do-ak-47-ak-47s-o-dlugosci-455-mm-guarder.html i gumke HOP-UP http://azteko.pl/gg-silikonowa-gumka-hopup-zestaw-zielona-p-1276.html . I nie mogłem sie zdecydować na sprężynę, bo mam zamiar w pszyszłości (czyli za około 1-2 miesiąc) wimienic wnętrze na mocniejsze a kupując sp130 za 60zł i za jakiś czas jak kupie reszte części znowu wydac 60 zl na sp140. Więc pomyślałem ze moze uda sie wszadzić odrazu sp140 i moze przez ten czas gb jakoś wytrzyma.

Jak to ma być snajperka, to ta lufa jest za słaba. Celuj w prometheusa, jest na asgshopie.

Ja bym też zainwestował w BU (co zresztą później i tak będzie konieczne).

Edited by wiciok

Sorry. Czas na forum jest wcześniejszy o godzinę od naszego nie wiem czy to jakiś błąd czy co...

A co do BU to Guarder będzie chyba ok.

Edited by sorch62

Mam jeszcze jedno i ostatnie pytanie mianowicie czy jest mozliwosć zamontowanie dluzszej precyzyjnej lufy i to co wystaje przykryc tlumikiem? A jeśli tak czy to sie wogole oplaca i czy robi jakąś roznice?

Oczywiście że się da. Tylko kwestia dobrania zestawu lufa-tłok-cylinder. A czy robi różnicę. Zależy od jakości lufy. Jak lufa porządna to wzrasta skupienie. Jak kijowa to poco wumieniać. A opłaca to się w złoto inwestować. I w nieruchomości.