Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie mam czym dopasować, bo nie mam żadnych imbusów;) Jakbym miał jakiekolwiek porównanie to bym sobie poradził .

 

@Andzia:

 

Czy nie odpowiadając na moje pytanie i nie negując odpowiedzi kolegi wyżej, zgadzasz się, że trzeba uzyc 1,5mm imbusa ? Czy tylko chciałeś napisać nic niewnoszącego do tematu posta ?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Boże, litości. Co się dzieje na tym forum.

Ciężko jest podejść do sklepu narzędziowego?

Imbus 1,5 to wydatek rzędu PARUDZIESIĘCIU GROSZY, inne to również nie miliardy.

Piotrku, jeśli tak karkołomne zadania Cię przerastają,

odpuść sobie ASG, bo pewnego dnia będzie trzeba jakąś śrubkę dokręcić,

po czym spytasz nas, czy płaskim, czy krzyżowym śrubokrętem.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites

1.5 mm to nawet suwmiarką się da zmierzyć. Ale pewnie zaraz napiszesz, że nie masz takiego przyrządu. Rozumiem, że jest do dział do zadawania dowolnych pytań związanych z ASG, ale mógłbyś napisać głupie PW do jakiegokolwiek użytkownika emki KWA i zapytać go. Na forum mnóstwo ludzi ma te repliki.

Link to post
Share on other sites

Za te kilkadziesiąt groszy kupisz gówniany imbus, który po użyciu 3-4 razy obrobi się na okrągło. Nie raz dokupywałem takie klucze, lecz stwierdziłem że biednego nie stać na tanie rzeczy (w szczególności, jeżeli odkręcamy mocno dokręcone, zaklejone śruby) odżałowałem 100zł i kupiłem klucze ALIGN. Nie do zajechania narzędzia, porządna stal, masywna rączka wycinana z alu na CNC. Naprawdę warto. Nie uzywam innych obecnie imbusów przy dłubaniu w replikach. Kolejna kwestia - kiepskie klucze, niszczą śruby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...