Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Mam pytanko odnośnie tego, które z tych butów byłyby najlepsze(nie będę ich katował ani stał po kilka minut w wodzie):

 

http://www.gromtrade.pl/product-pol-480-Buty-Belleville-790-Gore-tex-demobil.html

http://www.gromtrade.pl/product-pol-483-Buty-us-army-Gore-tex-Mc-Rae-FootWear-demobil.html

http://www.gromtrade.pl/product-pol-151-Buty-Magnum-Classic.html

 

Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Z desantami jest tak jak z emkami boyia. Jednemu wszystko śmiga, dziesięciu jakoś chodzi i wydaje im się, że jest rewelacyjnie, a kolejnym 3 wszystko się sypie...

 

PS. Trampki są jeszcze tańsze...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Z desantami jest tak jak z emkami boyia. Jednemu wszystko śmiga, dziesięciu jakoś chodzi i wydaje im się, że jest rewelacyjnie, a kolejnym 3 wszystko się sypie...

 

PS. Trampki są jeszcze tańsze...

 

O tej rewelacyjności zazwyczaj mówią osoby, które miały tylko desanty.

Link to post
Share on other sites

Belki nie są złe, użytkownicy raczej je chwalą.

Używane buty mają to do siebie, że ułożyły się pod konkretną stopę, a ludzie mają bardzo różną budowę nóg. Dodatkowo, jeśli ktoś nie sznurował należycie butów mogą być w niektórych miejscach przetarte.

Link to post
Share on other sites

Belki nie są złe, użytkownicy raczej je chwalą.

Używane buty mają to do siebie, że ułożyły się pod konkretną stopę, a ludzie mają bardzo różną budowę nóg. Dodatkowo, jeśli ktoś nie sznurował należycie butów mogą być w niektórych miejscach przetarte.

 

To jakie inne buty byście proponowali załóżmy do 200-250zł (mogą być używane).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

To jakie inne buty byście proponowali załóżmy do 200-250zł (mogą być używane)

Używane HAIX 2005, takie noszę osobiście, nie mam zastrzeżeń.

Używałem ich też na co dzień w ostatnią zimę podczas mrozów, jedyne zastrzeżenie, to są nieco śliskie na lodzie i ubitym śniegu, ale nie bardziej niż standardowe "kozaki".

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Używane HAIX 2005, takie noszę osobiście, nie mam zastrzeżeń. Używałem ich też na co dzień w ostatnią zimę podczas mrozów, jedyne zastrzeżenie, to są nieco śliskie na lodzie i ubitym śniegu, ale nie bardziej niż standardowe "kozaki".

 

Powała patrzĘ na nie od jakiegoś czasu i cały czas nie ma rozmiaru :(

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Osobiście odradzę Ci kupowanie używanych butów. Używane buty to dyskomfort w chodzeniu i możliwość złapania grzybicy (mało wierzę w te niby rewelacyjne metody dezynfekcji buta).

Drugą sprawą że akurat buty jak okulary muszą być dobre. Zapewni Ci to komfort użytkowania na długie lata (dalej chodzę w sześcioletnich Haixach p9).

Link to post
Share on other sites

Osobiście odradzę Ci kupowanie używanych butów. Używane buty to dyskomfort w chodzeniu i możliwość złapania grzybicy (mało wierzę w te niby rewelacyjne metody dezynfekcji buta).

Drugą sprawą że akurat buty jak okulary muszą być dobre. Zapewni Ci to komfort użytkowania na długie lata (dalej chodzę w sześcioletnich Haixach p9).

 

Arend apropo używanych butów to prawie połowa mojego teamu ma używane i jeszcze żaden nie złapał grzybicy :)

Link to post
Share on other sites

Buty używane - błąd! Każdy inaczej chodzi i inaczej but pracuje, inaczej stopa układa się w środku buta itd., kupowanie używanych butów to wg mnie jak kupowanie używanych szczoteczek do zębów :bialaflaga: . Nie ma co oszczędzać ani na ochronie oczu, ani na butach!. Niestety magnum, to lipa. Może warto odłożyć nieco kasy i kupić buty nie stricte wojskowe, a trekkingowe http://8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/zamberlan-scout-gt

Edited by luis
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...