Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale czytalem gdzies ze do tego MP5SD6 mozna wrzucic bebechy z TM i wtedy bedzie to pełnoprawny AEG nie jestem pewien ale chyba kcesoria typu kolby itp pasują chce sie dowiedziec czy ktos kupowal w tym sklepie jakos wole kupic w takim sklepie i miec namiary na sklep niz scigac jakiegos goscia co mi przysłal jakiś szais przynajmniej pisze tam ze mozna zwrocić do 7 dni od kupna

Link to post
Share on other sites

ten p99 mnie mało interesuje bo to zabaweczka, ale różnie piszą i mówią o tym nowym MP5, który ponoć ma kompatybilne części z AEG TM, ale nikt tego nie sprawdził, zatem 150 zeta prawde mówiąc mi trochę wisi i dokładnie przyglądniemy się owej kontrukcji, porobi się dokładne zdjęcia, pomiary, dopasuje magazynki, części od TM i zobaczymy co jak i poco. A potem można powiesić na ścianę (pod warunkiem, że to będzie w rzeczywistości jakoś wyglądać - co też się oceni).

Link to post
Share on other sites

nie znam się za bardzo na AEGach ale porównałem (MP5SD6 z taniemilitaria.pl) sobie z tym z TM i różni się tylko kolorem piktogramów na selektorze ognia 8O , a że można dokładać cześci z TM to już nie wspomnę :D może kupię sobie z ciekawości... ? magazynki jak coś dokupie i będzie bomba, co myślicie :?:

Link to post
Share on other sites

Może najpierw sprawdźmy na mnie jak to działa, bo okaże się że to szajs i niepotrzebnie wydasz kasę, a ja zamiast jakiegoś modelu okrętu w skali 1:700 do składania będę mieć rzecz odwrotną - skala 1:1 do rozkładania. Chińczyki być może wycfanili się, jak kiedyś ruski kopiując amerykańskiego B29. Może tochwyt marketingowy na sprzedaż i wejście w środowisko długoletnich ASGowców, którzy na chińszczyznę dotąd nie patrzeli z powagą.

Link to post
Share on other sites

Mam nabylem to mp5 w tym sklepie i musze powiedziec ze na żywo prezentuje sie duzo lepiej niz na zdjęciach jest ****** ciezki paczka wazyla 7.15 o ile dobrze odczytalem ale wazy sporo kolba nie jest calkiem plastikowa w szynach znajduja sie metalowe prety co powinno uniemozliwić zlamanie ogólnie wygląd na 6 a gdy sie mocniej scisnie to nie trzeszczy jak w springach TM wewnetrzna lufa aluminiowa akumulator 800mAh 7.2V 2 godziny strzelalem wystzrelilem 500 kulek i sie nie rozładowala co do magow to nie wiem czy bedą pasowały ale po maturach czyli za tydzien zechce zamowić Low-cap Star do mp5 TM powiem tylko ze wyglada o niebo lepiej od MP5SD3 UHC i od MP5A3 TM ka wiem bo obydwa egzemplarze sa w ekipach z którymi regularnie sie strzelamy a zasieg na poczatku kiepski 5 m ale potem jak ja troche przestrzelalem po jakis 200 kulkach zaczely isc prosto i daleko nie wiem ile nie mierzylem ale tak na oko 25m bo tyle jest gdzies od mojego okna do kosza.Jak cos sie bedzie psuło to powiadomie ale narazie jestem bardzo zadowoly

 

Zapomnialem powiedzieć ze muszka jest regulowana w pionie i w poziomie

Link to post
Share on other sites

: )

A teraz napisz proszę jeszcze, że przecież jaja sobie robisz, bo nie wszyscy potrafią czytać między wierszami. Ktoś może nie skojarzyć, iż strzelałeś do kosza i wyrzuci tam swoje pieniądze.

Zresztą...

Skoro ktos nie wie co to metafora to mam go w poważaniu.

Pozdrawiam i podziwiam, SPAT : )

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...