Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Taniemilitaria.pl


Recommended Posts

To ja chyba miałem jakiegoś wyjątkowego fuksa bo sprzęt doszedł do mnie nieuszkodzony i niemal kompletny (instrukcja i opakowanie chwali się laserem którego nie uświadczyłem ale nie jest to wielka strata jako że nie lubie obwieszać broni kupą dodatków), faktem jest że priorytetowa paczka szła do mnie ładnych parę dni (około tygodnia nie pamietam już teraz dokładnie) ale to może wina poczty, kontakt ze sklepem w miarę OK (trściwe maile, dobrze ujęte:) ), w moim przypadku sprzet działa dotąd mimo wymiany lufy(wystrzelone około 3000 bb).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spat fajny Avatar :twisted:

http://www.taniemilitaria.pl/?p=productMore&iProduct=9

 

a tak wogóle to mój kolega Michał S. zamówił sobie tam "SOCOM'a" .....( spręzynę...) 1 komentarz do tego był pozytywny 5 gwiazdek i ok......kolega pojechał na działkę i jak wrócił poszedłem po niego......a on wyszedł z domu z częściami od pistoletu i wrzucił je do śmietnika..powód tego był taki iż..połamało sie wszysko....tj. wszystkie bebechy..wczesniej..pisał mail'a aby mu go wymienili/oddali kasę.....ale nic.....potem kumpel wystawił komentarz 1gwiazdka na 5 i napisał ze to shit i wogóle.......po krótkim czasie został skasowany...ogólnie nie polecam...

 

ps. te ich kulki to są chyba domowej roboty:D

Pozdrawiam NIKHOLAI

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Może niech każdy zainteresowany obejrzy sobie recenzje. Facet pisze kilka razy że prosi o wysłanie bo czeka już długo i wystawia zawsze pięć na pięć gwiazdek. Ciekawe. Facet pyta się o zasięg karabinka i też wystawia pięć na pięć. Te recenzje to raczej coś w styluy forum a gwiazdki to już chyba właściciel strony wystawia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Teraz ten sklep wypuścił nowego elektryka(widziałem na allegro) piszą że to wlather P99 a raczej przypomina mi to Glocka 17. Nie jestem specem w ASG dopiero zaczynam ale myśle że to nieuczciwe i brak profesionalizu sprzedawać cos pod inna nazwą, a pozatym co to za elektryk za 69zł, nawet pożadna spręzyna jest droższa!!!

Co o tym sądzicie??

Link to post
Share on other sites
Teraz ten sklep wypuścił nowego elektryka(widziałem na allegro) piszą że to wlather P99 a raczej przypomina mi to Glocka 17.
Glock 18
Nie jestem specem w ASG dopiero zaczynam ale myśle że to nieuczciwe i brak profesionalizu sprzedawać cos pod inna nazwą' date='[/quote']

poprostu nazywa się to lamerstwo

a pozatym co to za elektryk za 69zł, nawet pożadna spręzyna jest droższa!!!]
w internecie u dystrybutora jest po 40PLNów
Co o tym sądzicie??
nic a raczej to ze autor nabił sobie bezsensownym wywodem posta tak jak ja bezsensownie sie wywodząc na temat bezsensownego posta
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, jestem nowym uzytkownikiem, nie planuje za bardzo sie rozpisywac i mam tylko do napisania pewna ciekawa dla niektorych informacje :) Zakupilem na taniemilitaria.pl p90 i coz.. Wiadomo, ze nie jest zgodny z opisem, zasieg nie wiem czy przekracza 10m, chociaz taki zachwalany i w ogole w komentarzach. I wlasnie chce pisac o komentarzach. Po przeczytaniu komentarzy "[..]zajefajny" itp. pomyslalem, ze pomimo iz to tania, chinska replika, to moze nie jest az tak zle. Okazuje sie, ze taniemilitaria.pl stosuje ciekawa polityke. UWAGA, WSZYSTKIE NEGATYWNE KOMENTARZE SA USUWANE !!! i to nie ze wzgledu na wulgaryzmy czy cos. Ladnie opisalem wszytkie mankamenty, ktore na samym poczatku zauwazylem (pomimo, ze pisze o HOPUP TO GO NIE MA, i takie tam), po jakichs 3 dniach komentarz przestal istniec .... a pozytywy, ktore byly duzo wczesniej przed moim nadal sa..... NIE POLECAM TEGO SKLEPU. A i tak przy okazji, wiedzcie, ze czlowieka zrazza cena prawdziwych AEG'ow, dlatego sie rzucaja na tanie[np. ja :)] Niestety, ale nie wszystkich stac na takie cudo ... a posiadanie taniej repliki to i tak jest frajda, pomimo ze z 10 m trafic w tarcze ciezko, bo kulki lataja jak chca ;)

 

O ile te kulki przeleca 10m ;) albo sie nie zatna, albo w ogole wyleca z magazynka(kicha ten magazynek, kulki wracaja spowrotem do niego jak jest juz ich malo, po prostu wskakuja do niego..)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio zakupuilem sobie w TanichMilitariach karabin MP5 ale przez aukcje ALLEGRO.Karabinek kosztowal 168 zl wiec zdecydowalem sie na wysyl;ke za pobraniem (wysylka priorytetowa).Karabinek zamowilem w niedziele.Pan z tego sklepu napisal mi paczke wyslal we wtorek wiec jak to priorytet to powinna isc 3 dni.Poczekalem 3 dni.Panz TanmichMiltarii napisal ze paczka powinna by na miejscu w piatek.Co sie okazalo nie bylo jej w piatek ale cuz pomyslalem ze to cos z poczta ale chialem sie upenic i zadzonilem do niego.Dzwonilem hyba co 5 minut i nikt nieodbieral.Potem jak sie niemoglem dodzwonic to wyslalem mu pare emilow.Gdzies kolo godziny 16:30 dodzwonilem sie do niego i Pan powiedzial mi ze mi teraz nic niepowie bo on juz nie jest w pracy choc pracuje do 17:00.W poniedzialek przyszedl emil od TanichMilitarii o treści:"Bardzo przepraszam ale paczka zostala wyslana 14.09.2005 r."

Juz mi cos zaczelo byc to podejzane.DObra poczkealem do piatku i nic,paczki jak niebylo tak nie ma.Zdenerwowalem sie i zlapalem za telefon i zaczelem dzonic to Tanich... ale to nic nie poskutkowalo nikt jak zwykle nieodbieral.Zrezygnowalem z zakupu u njich tej MP5 i zamowilem paczke na www.airsoftguns.pl.Karabin zamowilem w poniedizalek a we wtroek juz mialem paczke u sibeie w domku.NIe polecam nikomu TanichMIlitarii, nie kupujcie tam nic chyba ze chcecie czekac trzymiesiace na sowj towar.

 

Pozdrawiam

 

JIN5

Link to post
Share on other sites
Ostatnio zakupuilem sobie w TanichMilitariach karabin MP5 ale przez aukcje ALLEGRO

Kupiłeś od TanieMilitariaPL?

Jeśli tak, to czemu nie ma u nich komentarza negatywnego od Ciebie? Przez to, że nie wszyscy niezadowoleni klienci wystawiają odpowiednie komentarze, potem niczego nieświadomi ludzie u nich kupują...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...

:!: kiedyś zamówiłam u nich okulary, dostałam jakies porysowane gówno, zupełnie co innego niż chciałam, zero odpowiedzi na maile, znalazlam na allegro telefon, facet powiedział, że kolega napewno odpisze i się rozłaczył, żadnego adresu na stronie, w końcu pozostało mi odesłać pod adres, z którego przyszły, kasy nigdy nie zobaczyłam spowrotem, afery nie robiłam, bo nie były to jakieś wielkie pieniądze nie mniej jednak, pie******* oszuści i tyle... :!:

Link to post
Share on other sites

hehe ja zamowilem u nich MP5 A4 , paczka przyszła po 4 dniach , otwieram paczke a tu MP5 A5 TLF , dzownie sobie do nich a jakas baba mi mowi ze tego co zamawialem nie ma w magazynie wiec wyslali mi to :D:D , cena roznila sie 8 zł , to baba mi mowi ze ten co mi przyslali to jak jest drozszy to chyba lepszy :D. Ogólnie to nie narzekam, ale juz raczej tam nie zamówie nic narazie...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No chyba powinna dac jakis cynk ze nie ma na magazynie...

Ja osobiscie nic nie zamawialem ale obsluge znam dosyc dobrze i niestety nie polecam ich...

Jeden z przedstawicieli jest doslownie "glupi" (jego nick i tu i na tm to jin5) niestey bardzo trudno z nim cokolwiek cos ustalic, chyba trzeba sie znizac :)

 

Bardzo zly sklep wedlug mnie...

A najlepsze maja forum: (na ktorym zreszta troche rzadzilem -_-) wproawdzili zasade numer 16 ze nie mozna podawac linkow do innych sklepow... Lekka przesada...

 

Pozdrawiam i odradzam...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

obsługa ? obsługi w tym sklepie chyba nie ma wogóle. Telefony kom powyłączane, stacjonarne wogóle albo nie istnieją albo nikt nie odbiera, na maile odpisują jak im się podoba to może po tygodniu a zamówiona paczka kurierem dochodzi po 3 dniach ODRADZAM BARDZO

Link to post
Share on other sites

Ludzie, nie kupujcie tu... napisalem komentarz który zawierał samą prawde - został on wykasowany, tak samo jak post na ich forum... pistolet który kupiłem za 10zł był tam za 15, w dodatku napisali że ma zasięg 20 metrów a ma około 5~. Hop up - jest a nie ma. STANOWCZO ODRADZAM!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odradzam kupna w tym sklepie.

 

zrobiłem tam raz zakupy i ostatni. Paczka nie kompletna czesci uszkodzone ( magazynek ). Łamią prawo w opisach broni np. piszą 0,7 J a ma chyba 0,2 o0

a jako firma odpowiadają za to co piszą i tłumaczenie ze piszą to co producent jest bez celowe. do tego nie wysyłają potwierdzenia/dowodu zakupu ( paragon/faktura) Dla mnie firma "krzak", w tej chwili załatwiam polubownie tam spraw z moją bronią jeśli się nie dogadamy spotkamy się w sądzie co wolałbym nie ;/

Link to post
Share on other sites

Hmm - ja jak na razie mam inną opinię

Kupiłem sprężynowego G36 (M49 DE) zamówienie w weekend wysyłka w poniedziałek disiaj już była u mnie + jakaś pierdółka gratis (2 noże do rzucania - wyglądają "śmisznie" ale co tam )

Może byłem tym wyjątkiem potwierdzającym regułę

BTW - kulki dołączone do guna tragiczne!!!! o ile to w ogóle są kulki............... - Wiem skoro karabinek to atrapa karabinka to kulki to są atrapy kulek !!!!! :twisted: :twisted:

Co do jakości karabinka - mniej więcej wiedziałem co kupuję a w tanich był 20 zyli taniej niż u konkurencji.....

 

A no i kontakt całkiem dobry (chociaż wziąłem ich na sposób - w poniedziałek zapytałem czy wysłali już paczkę bo ewentualnie chciałbym coś jeszcze do niej dorzucić z ich oferty żeby poszło jedną przesyłką) odpowiedzieli w ciągu godziny (i nie mówię o autoodpowiedzi)

 

Aż jestem przerażony - skoro tak ładnie poszedł mi zakup na tanich militariach to obawiam się że mnie szlag trafi i to szybko - WIEM - ktoś na strzelankę pomyli broń i weźmie ostrą a ja będe pierwszy na celowniku ..............:-P

Link to post
Share on other sites

:uśmiech: moj pierwszy post.

Ja chcialbym powiedziec ze ten sklep jest troszke dziwny, moj kolega zamowil mp5 AEG`a natomiast otrzymal sprezyne :evil: , pisalismy maile w tej sprawie i nei otrzymalismy zadnej odpowiedzi, no coz pieniadze rpzepadly zaplacono niecale 90zl, a paczka przyszla za 50zl.

Po jakims czasiei ja zdecydowalem sie zamowic sprezyne Sig`a 552 :wink: , gdy paczka przyszla niemal padlem ze smiechu po jej rozpakowaniu, byl to elektryk, oczywiscie zaplacilem jak za sprezyne. nie wiem czy ktos z was spokal sie z tym, ale dla mnie ten sklep jest nie co dziwny i bal bym sie dokonywac zakupow za duza kwote.

 

pzd.. for all ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale trzeba pochwalić sklep , kupiłem u nich kominiarkę , 1000 kulek 0.25g oraz ładownicę. Wszystko pięknie ładnie , ale ładownica nie doszła. Zakomunikowałem o tym i sami zaoferowali , że wyślą ładownicę na własny koszt przesyłki. Trzeba dodać , że na rachumku nie było ładownicy , więc nie mieli obowiązku przesyłać mi jej na własny koszt. :)

 

Pozdrawiam Krypton_13

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...