Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Starter sprzętu


Recommended Posts

Wszystko ok,tylko replika i gumka jest niedostępna.Ponadto montaż przy zakupie wszystkiego w jednym sklepie jest bezpłatny.Wybrałeś złą usługę.

 

Prawidłowa usługa to ta .

 

Cieszę się,że chociaż ktoś się informuje przed zakupem pierwszej repliki,i kupuje przedmioty polecane.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej kupić gumkę Hop Up czarną z Systemy?

Mówisz o tym? http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=57_59&products_id=37

 

Właśnie też wolałbym tę maskę Stalker, ale nie chcę aby była ona tej drugiej generacji (czyli chroni jeszcze uszy), tylko pierwszej (tylko usta, podbródek, szczęka). Niestety za cholerę nie mogę znaleźć jej dostępnej. Może wy wiecie gdzie ją mogę dostać?

Link to post
Share on other sites

Ja mam ACM i nie narzekam.

 

Co nie zmienia faktu,że jeden egzemplarz może być zrobiony dobrze,a drugi może być lipny,dlatego właśnie m.in. polecamy TMC,ponieważ ich maski trzymają pewien poziom - wyższy niż ACM,a cena jest niewiele większa.

Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu,że jeden egzemplarz może być zrobiony dobrze,a drugi może być lipny,dlatego właśnie m.in. polecamy TMC,ponieważ ich maski trzymają pewien poziom - wyższy niż ACM,a cena jest niewiele większa.

Ok, ale TMC nie ma nigdzie dostępnych w pierwszej wersji.

Edited by treyT
Link to post
Share on other sites

Tak ;) Każdy Ci powie, że to jest jedna z najlepszych o ile nie najlepsza ze wszystkich gumek Hop Up.

 

Nie zgodzę się z tym,są równie dobre gumki jak np. G&G zielona (która w zestawie ma już dystanser).

 

Nie ma nigdzie w pierwszej wersji,fakt. Dlatego warto trochę poczekać (w końcu i tak czekasz na replikę i gumkę chyba też),albo popytać w sklepach ,czy jeszcze będą zamawiać.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że mam 3 maski typu Stalker V.1 - jedna z TMC, pozostałe dwie to różne ACM. Oprócz tego, miałem kiedyś dostęp do bardzo tanich masek ACM i żadna z osób, której taką załatwiałem - nie narzekała. Ja sam używałem TMC do czasu, aż dorwałem ACMowskiego Stalkera w wersji z podwójnym paskiem na głowę. Nie licząc komfortu użytkowania, który znacznie wyżej stoi w tym ACMie niż w TMC - nie zauważyłem, jakoby te maski czymś się strasznie różniły.

 

Najgorsza sytuacja, która mi się zdarzyła podczas używania takiej maski (TMC), to postrzał niemalże z przyłożenia z repliki mającej około 380 FPS. Siatka zgięła się do tego stopnia, że rozcięła mi skórę pod nią, ale zaabsorbowała większość energii na siebie, tak więc ból był minimalny. Podczas normalnych trafień - maski, których używam/używałem sprawdzają się tak samo.

 

Nie ma co demonizować masek ACMu. O ile produktów tej klasy przeznaczonych do ochrony oczu rzeczywiście nie wypada polecać (bo niektóre wytrzymają, inne nie), o tyle maski Stalkerowskie są raczej na tyle zwartą konstrukcją, że trzeba byłoby mieć niesamowitego pecha, żeby taka maska nie wytrzymała. Na około 20-30 egzemplarzy takich masek, z którymi mam do czynienia od momentu ich popularyzacji na rynku (najróżniejsze wersje i firmy masek typu Stalker) - nikt jeszcze nigdy nie narzekał na żadną z nich. Są zdecydowanie najlepszą ochroną dla zębów (nie licząc masek paintballowych, które niosą za sobą szereg innych wad), bez znaczenia czy jest to TMC, mieszanina ACM, czy cokolwiek innego - te maski są warte swojej ceny.

Link to post
Share on other sites

Logan problem nie leży w wytrzymałości na trafienie tylko w jakości wykonania. Miałem kontakt i z ACMami i z TMC i ACMa maski potrafią pękać podczas pasownania do twarzy. Potrafię się tez rozejść na szwach przy paskach, a w V2 termoklej którym są przyklejone elementy tekstylne do siatki tez potrafi się rozkleić. W TMC jakoś nigdy mi się to nie zdażyło.

Link to post
Share on other sites

Apropos okularów- radzę Ci przeszukać allegro i znaleźć jakieś 10zł. tańsze, albo zdecydować się na inną markę/model. Dostawa karabinów od CYMY powinna zostać zrealizowana w przeciągu dwóch tygodni, tak więc uszy do góry.

 

Dlaczego uważasz że te Uvexy są nieodpowiednie?

Tak, wiem, pisałem do Zbrojowni, 2-3 tygodnie, rzekli :)

 

Pytanie do wszystkich, mam dodatkowe 150 zł, zainwestować w lepszą replikę niż CM.031, czy dokupić może do niej baterię z ładowarką? Albo preckę wstawić?

 

@edit

A może CM.031C ?

Edited by treyT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...