Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Drogi nasz autorze tego zacnego tematu .

Z regulaminu wynika , że nie mogę Cię odsyłać do opcji " szukaj " ale na forum i w cudownym internecie jest na prawdę sporo informacji o bateriach Li-po więc radził bym przejrzeć chociaż jeden temat żeby wiedzieć co gdzie i jak z tym typem akumulatorów .

Link to post
Share on other sites

Napisałem że szukam akumulator typu NiMh o napięciu 9,6V a wy mi tu wyjeżdżacie z lipolami. Nie jestem debilem i chyba wiem czego chcę.

 

Wiesz, że ogniwo litowo - polimerowe jest o szczebelek wyżej w drabinie technologicznej od ogniwa niklowo - wodorkowego? Szukasz NiMh 9,6 V, weź sobie LiPo 7,4 osiągi porównywalne, LiPo bez porównania lepsze.

Link to post
Share on other sites

Jak to Pan Arend ma w podpisie:

"Co masz w dupie tego ci nikt nie wyłupie."

Masz:

http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-9-6v/akumulator-nicd-9-6v-2000mah-large-do-kolby-taktycznej-firefox.html

A jak to nie pasuje to bierz to:

http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-10-8v/akumulator-nimh-1600-mah-10-8v-typ-mini-8fields.html

 

 

 

 

 

Jak ja Ci dam Pana to będziesz trzy dni do tyłu chodził.;d

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

 

Wiesz co Ty polecasz? O.O NiCd FF to jeden ze słabszych akumulatorów na rynku, albo strasznie drogi i nie sprawdzony do końca 8Fields. Gratuluję...

Link to post
Share on other sites

 

 

Przeczytaj co napisałem w swoim pierwszym poście w tym temacie a potem dopiero coś polecaj.

Link to post
Share on other sites

Powiedziałem Tobie,że Firefox,ktoś tam polecił G&P. Dodam jeszcze,że słyszałem kiedyś jak niektórzy chwalą sobie Sanyo. Chociaż lepiej będzie jak kupisz Lipo. Tańsze,lepsze,wydajniejsze.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Zenon, nie unoś się. Naprawdę skoro dysponujesz już porządną ładowarką nie ma sensu pakować się w paliety NiCd. Pakiety LiPo są mniejsze, lżejsze, badrdziej wydajne prądowo i napięciowo. I naprawdę na 7,4V LiPo działa sprawniej niz 8,6V NiCd. Nie mają efektu pamięci, nie musisz formować, szybciej się ładują. Wystarczy zadbać żeby nie rozładować zbyt mocno (ale o to dbają bipery). Więc naprawdę nie rozumiem Twojej awersji do nich.

Link to post
Share on other sites

Jak dalej się upierasz nad Ni-Mh to ja z czystym sumieniem mogę polecić batke firmy G&P.

Posiadam takową, a dokładnie 9,6v 1600mAh i jeszcze mi się nie zdarzyło jej rozładować podczas strzelania.

Jak dla mnie niezawodna :)

Edited by Cupi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...