Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którą kamizelkę wybrać?


Recommended Posts

Weź plate carriera.Sam używałem przez rok,i się nic nie pruło,urywało itd.Generalnie chińskie kamizelki to szmelc,jednak jak o nią będziesz dbał to trochę posłuży.Iba i ciras,do wygodnych nie należą.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

A dlaczego? Lepiej ?

 

Nie,nie i nie. To chińszczyzna,szmelc. Można łatwo to rozwalić (no chyba,że trafi się akurat na dobrą partię to trochę potrzyma),te podróbki Cirasów i IBA są niewygodne i szkoda na to pieniędzy. W dodatku te kamuflaże nie mają nic wspólnego z oryginalnymi i nie spełniają swojej funkcji. Jak już to brać w olive,coyote brown lub czarną (ale do lasu to nie bardzo czarna się nada).

Link to post
Share on other sites
A dlaczego?
Tragiczna jakość wykonania. Do zdjęcia biorą najlepiej wykonane egzemplarze. Gdy ją kupisz, to najprawdopodobniej dostaniesz taką z krzywymi PALS i nie wszędzie będzie można wszystko przyczepić, mimo że to jest MOLLE. Materiały nie są tragiczne, ale szycie do dupy. Musiał byś ją rozpruć na części pierwsze i dać jakiemuś profesjonaliście do ponownego zszycia, bo Chińczycy klepią te kamizelki na akord za miskę ryżu.

Po za tym skąd takie parcie na plate carrier? Lato idzie, po co się pocić jak dzika świnia w poliestrowym kaftaniku.

 

Pod wuzetke możesz sobie coś wybrać z oferty MIWO, nawet Ci w tym kamuflażu sprzęt uszyją, ale na pewno nie będą to kwoty takie jak w przypadku chińskich wyrobów kamizelkopodobnych.

Link to post
Share on other sites

Kup używaną Miwo z allegro

 

http://allegro.pl/kamizelka-atek-2-olive-miwo-i2425359965.html

 

http://allegro.pl/kamizelka-atek-2-miwo-praszka-i2412636108.html

 

http://allegro.pl/kamizelka-taktyczna-miwo-lubliniec-i2423289161.html

 

Dużo większa trwałość, porządnie wykonane. Do tego jak Ci się uszkodzi to bez problemu Ci ją naprawią (oczywiście za opłatą)

Link to post
Share on other sites

Do jakiej kwoty kamizelka?

Czy kamizelka ma być w systemie MOLLE?

Czego chcesz do niej używać?

 

Z tanich i dobrych brałbym LBV - kolor Woodland, wytrzymała i lekka konstrukcja. Nie jest w sys. MOLLE ale posłuży kilka lat dłużej niż dowolny ACM.

Jeśli ma być MOLLE to rozważyłbym FLC - najtańsza sensowna kamizelka MOLLE jaką znam. Jest lekka, ma odkryte plecy, j.w. kontrakt czyli robiona raczej by wytrzymać więcej niż ' do pierwszego prania '.

Link to post
Share on other sites

Weź plate carriera.Sam używałem przez rok,i się nic nie pruło,urywało itd.Generalnie chińskie kamizelki to szmelc,jednak jak o nią będziesz dbał to trochę posłuży.Iba i ciras,do wygodnych nie należą.

Zgadzam się chińskie ogólnie są nie najlepsze, ale tak jak kolega napisał ja też mam chinola i jak o niego w miarę dbasz to wcale taki zły nie jest.

A co do wz.93 polecam olivkę. Sam mam wz + kamizelke w olive i według mnie bardzo ładnie do siebie pasuje (tym bardziej wz-ka się spiera i zostaje potem takie olivkowe "gówno" więc taka kamizelka pasuje idealnie.)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...