Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr Aug [ASG-DK]


Recommended Posts

Do oilski trafiła wersja sprężynowa karabinka Steyr Aug.Wyprodukowała go firma ASG-DK.po reszte informacji odsyłam na strone 3-tam napisałem recenzje tego guna.cena to 339 zł w snajperasg lub 369 w specshopie.Dołączam link do katalogu w którym jest opis tej repliki i reszty broni które można sprowadzać. www.actionsportgames.com/catalogue ps.ja już go mam:)

Link to post
Share on other sites

Bo ten ma poprostu krótszą lufę... przynajmniej po porównaniu tego zdjecia do AUGa TM tak mi siw wydaje :wink: Ciekawi mnie jeszzce jak ma się sprawa z lunetą w tym modelu... Czy będzie to coś lunetopodobnego jak w l85, czy tez może producent posili się o coś w miarę normalnego.

 

Pozdrawiam, PieTrzaK

Link to post
Share on other sites

"Zasieg ma wynosic ok. 30m (zblizony do MP53 TM), sila

(predkosc wylotowa) ma wyniesc ok. 210fps. Magazynek (prawdopodobnie Hi-cap) ma miescic 350 kulek. Producentem jest Dunska firma Action Sport Games, do tej pory zajmujaca sie dystrybucja i zaopatrzaniem sklepow i hurtowni w Europie w sprzet zwiazany z ASG, ostatnio przy wspolpracy z TM , wypuszcza wlasne repliki. :!: " Są to informacje od Pana ze sklepu "snajperasg". :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To najmniejszy problem... za 12 zł dostaniesz puszkę lakieru. Możesz zostawić "taktyczny" pasek do kontroli stanu amunicji. Magazyki oliwkowe są dostępne w oryginałach, ale rzadko spotykane - ja nie widziałem osobiście takiego magazynka, ale wspominał o nich St. Kochański w TBiU poświęconym AUG.

Link to post
Share on other sites

Właśnie sprawdzałem zdjęcie real: magazynek żółciótki, ale plastikowe do kałacha też są jasne, body ma co najwyżej ciemniejszy odcień (też zależy), a wersja military oznacza rodzaj celownika i długość lufy

Link to post
Share on other sites
Całośc wygląda tak

f.jpg

Rozmiar mi się nie podoba, elektryk ma 805mm

 

Tu jest recenzja jakiegos AUGa:

http://www.airsoftcore.com/reviews-12.html

Wydaje mi sie ze jest to ten sam spring co w specshopie i z recenzji jasno wynika ze najlepiej trzymac sie od tego z daleka chyba ze chcemy go sobie na scianie powiesic.

Ale to jest zupełnie inna firma ( Dong San to nie to samo co coś-tam-Sport-games),po drugie jak zapewne śledziłeś wątek od początku zauważyłeś ze zdjęcie i recenzja którą zamieściłeś w linku dotyczy CZARNEGO AUGA Z LUNETĄ (przegięcie-czarny jest policyjną wersją z możliwością podpięcia czegokolwiek w tym kolimatora ,ZIELONY jest z lunetą do walki w terenie-głównie),natomiast cały czas mowa jest o ZIELONYM AUGU Z LUNETĄ.

 

Notabene -augów wyszło tak trochę (mówię o prawdziwych augach) w tym wersja 9mm z podkładką na magazynek-wchodzą wtedy magi od MP5.Więc skrócona lufa może świadczyć o zupełnie innym modelu niż produkowany przez Tokyo_Ma_ruje. A plastykowy mag miał być w założeniu jednorazowego użycia :).

 

pozdr pi

Link to post
Share on other sites
Całośc wygląda tak

f.jpg

Rozmiar mi się nie podoba, elektryk ma 805mm

 

Tu jest recenzja jakiegos AUGa:

http://www.airsoftcore.com/reviews-12.html

Wydaje mi sie ze jest to ten sam spring co w specshopie i z recenzji jasno wynika ze najlepiej trzymac sie od tego z daleka chyba ze chcemy go sobie na scianie powiesic.

Ale to jest zupełnie inna firma ( Dong San to nie to samo co coś-tam-Sport-games),po drugie jak zapewne śledziłeś wątek od początku zauważyłeś ze zdjęcie i recenzja którą zamieściłeś w linku dotyczy CZARNEGO AUGA Z LUNETĄ (przegięcie-czarny jest policyjną wersją z możliwością podpięcia czegokolwiek w tym kolimatora ,ZIELONY jest z lunetą do walki w terenie-głównie),natomiast cały czas mowa jest o ZIELONYM AUGU Z LUNETĄ.

 

Notabene -augów wyszło tak trochę (mówię o prawdziwych augach) w tym wersja 9mm z podkładką na magazynek-wchodzą wtedy magi od MP5.Więc skrócona lufa może świadczyć o zupełnie innym modelu niż produkowany przez Tokyo_Ma_ruje. A plastykowy mag miał być w założeniu jednorazowego użycia :).

 

pozdr pi

 

Sprawdzalem w kilku sklepach i widzialem AUGi dong sana zarowno czarny jak i zielony. Stad wlasnie sie wzielo moje podejzenie ze to jest ta replika. Oczywiscie moge sie mylic.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Elou!

Wreszcie postanowiłem napisać recenzje tego auga,bo wreszcie mam czas.(co prawda recenzji pisać nie umiem,ale prawdopodobnie jestem jednym z niwielu posiadaczy tego modelu)A teraz do rzeczy:

Wygląd i wykonanie

Replika jest doś starannie wykonana czego się nie spodziewałem.Materiał z jakiego został wykonany to faktycznie ABS 8O

Cała część lufy(nie tej w środku)Jest wykonana z metalu dzięki czemu nie ma raczej takiej opcji,że np.podczas walki może się rozwalić.

Magazynek jest ciemnożółty(coś w tym stylu).Jest przezroczysty co ma swój plus bo można sprawdzić ile jest jeszcze kulek(na oko).Mieści 350 kulek tylko,że problem w tym,że do komory wchodzi 20-25 8O .Kiedy się skończą kulki w komorze trzeba przesypać je ze zbiorniczka do komory.Nie trzeba wyjmować kulek tylko po odciągnięciu wystajnika w dół przchylć magazynek do góry nogami i przesypać kulki.Robi się do dość szybko,ale przez to można łatwo wpaść na polu walki...Ja planuje go pomalować na taki sam kolor w jakim jest replika.

Luneta jest dość kiepska(ale jest!).Ma przybliżenie 2x i w praktyce nie ma ona zastosowania(chyba,że do lukania sąsiadki oddalonej o nie więcej niż 20m:)).Wygląda ładnie(luneta) i może służyć jako rączka transportowa.Nie ma nawet krzyża co dobija już ją totalnie...Ale do podglądania sąsiadki krzyż jest nie potrzebny:)

Rączka do przeładowywania jest umieszcona w tym samym miejscu co w orginale po lewej stronie przy rączce.Zwiększa to szybkostrzelność i jest wygodne.Co do rączki to jest ona składana.

Blokada spustu jest umieszcona za spustem(czarny punkcik).

Zaczepy na pasek są rozmieszczone jak w orginale,ale są strasznie słabe(już jeden mi się zerwał).Aha jescze co do lunety to jest z hmm...chyba mocniejszego plastyku,ale nie jestem pewien.Nie da się nic z nią zrobić(odczepić/wstawić szyne na normalną lunete),bo jest przyczepiona na stałe.A jescze magazynek.Magzynek jest wyjmowany przez naciśnięcie przycisku za nim.

Replika jest strasznie lekka 8O co mnie maksymalnie wpieniło kiedy ją wziąłem w łapy :evil: Musiałem odrazu ją czymś dociążyć.Teraz waży jakieś 3 kg :D .Kiedy go dociążałem nie znalazłem nawet śladu żadnego odważnika czy czegoś co miało go dociążyć.Na szczęście w kolbie,w rękojeści,w rączce jest dużo miejsca na dociążenie :D Dobra koniec o wyglądzie i wykonaniu czas na osiągi.

Osiągi i wymiary:

Replika strzela na jakieś 25-30m przy kulkach 0.25.Na 0.20 nie sprawdzalem,bo narazie nie posiadam tych kulek,ale ja będe mial to edytuje posta i powiem co i jak.

Posiada HU(spawdzałem).

Długość repliki to 70cm.

Podsumowując to replika idealnie nadaje się do pomieszceń.Zresztą do lasu też:)Osoby leworęczne nie będą miały problemu z przyeładowywaniem.

Tym co lubią sobie ,,przycelować''bez użycia lunety to pozostaje opcja szczerbinki na górze lunety.Trzeba tylko domalować białe kropki na szczerbinki i będzie ok.Zupełnie nie zdgadzam się z opiniami na temat tego,że replika jest tylko na ściane itp.Nadaje się pratktycznie wszędzie(strzelałem się już w budynku i w lesie).Osiągami na kulkach 0.25 dorównuje mp5a3 spring TM(na tych samych kulkach),więc jest dla mnie całkiem spoko repliką.Na ściane też się nadaje.Dla mnie ta broń jest po prostu piękna:)wyróżnia się wyglądem spośród reszty broni jakie mam:).

Tak więc polecam wszystkim lubujących się w broni typu bull pup.Dla mnie to całkiem przyzwoita replika jak na swoją cene.(ja kupiłem go taniej niż w specshopie).Jak ktoś ma jakieś pytania niech pisze PW albo na forum.Fotek narazie nie zrobiłem,więc nie daje.Jak będe edytować recenzje w celu podania osiągów na kulkach 0.20 to dodam odrazu fotki.Na razie tyle.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Nie to nie ta.Nie przeprowadzałem testu puszki.Przeprowadze go jutro.Strzelałem wcześniej w dezodorant z odległości ok 5m i zostawiło podobne wgniecenia jak mp5a3TM spring,a nawet większe z tej samej odległości.Ten aug do którego dałeś linka wygląda podobnie(nie tak samo) jak mój aug,ale znacznie różni się osiągami i mocą.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

te nkarabin posiada chyba wszystkie te zalety, acz kolwiek zasieg moglby byc wiekszy..... zreszta niech sie wlasciciel oficjalnie wypowie..... roznica miedzy kulkami 0,20 a 0,25 byla dosc mala, co nie jest normalne przy sprezynach.....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...