Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka Kamizelka taktyczna flecktarn


Recommended Posts

Witam, chciałbym zakupić kamizelke taktyczną flecktarn żeby pasowała do munduru jednocześnie żeby w ładownice weszły magi ak47/74

zastanawiam się nad kupnem tego : http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/kamizelki-taktyczne/chest-rigg-01-flecktarn-a-c-m.html tylko nie wiem czy jest dobre i czy wejdą magi ak. Jeśli macie jakąś kam. taktyczną flecktarn którą polecacie proszę dać link

Link to post
Share on other sites

Koniecznie musi być flecktarn? Do tego kamuflażu zupełnie dobrze pasuje OLIV. Kup jakąś Chest Rigg, byleby nie chińską, bo rozleci Ci się od samego patrzenia.

Ja mam też mundur we Flecku i używam oliwkowej UTG.

Jeśli chcesz podjąć stylizację, to najlepiej pasują pasoszelki S95, ale nie są zalecane ze względu na wygodę noszenia. Też mam i jeśli muszę się przystosować do okoliczności i scenariusza, zakładam S95. Pasują do niej ładownice do UZI, w które na pewno wejdzie mag od AK. Nie będzie to zbytnio "koszerne", ale stosunkowo tanie.

Jeśli bardzo zależy Ci na kamizelce we Flecku, pooglądaj w MIWO. Jakość dobra, ale ceny adekwatne.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ehh... Przy odrobinie szczęścia i rozwagi kamizelka ci się nie rozleci.

Jeżeli będziesz miał szczęście dostaniesz przyzwoity egzemplarz.

Jeżeli nie będziesz jej ciągał za samochodem po asfalcie, targał jej przez ostre krzaki, kolce, kamienie itp. to może wytrzyma.

 

Jeżeli natomiast mimo wszystko nie wytrzyma to jest to otyle prosta konstrukcja że weźmiesz igłę i nici i zszyjesz jeżeli nie posiadasz takowych umiejętności zrobi to krawiec.

Link to post
Share on other sites

Ehh... Przy odrobinie szczęścia i rozwagi kamizelka ci się nie rozleci.

Jeżeli będziesz miał szczęście dostaniesz przyzwoity egzemplarz.

Jeżeli nie będziesz jej ciągał za samochodem po asfalcie, targał jej przez ostre krzaki, kolce, kamienie itp. to może wytrzyma.

 

Jeżeli natomiast mimo wszystko nie wytrzyma to jest to otyle prosta konstrukcja że weźmiesz igłę i nici i zszyjesz jeżeli nie posiadasz takowych umiejętności zrobi to krawiec.

Krawcową w domu mam więc jak by się rozwaliło coś to od razu mam zszyte ;p, ale jeśli to jest chiński badziew to raczej nie kupie..

 

Koniecznie musi być flecktarn? Do tego kamuflażu zupełnie dobrze pasuje OLIV. Kup jakąś Chest Rigg, byleby nie chińską, bo rozleci Ci się od samego patrzenia.

Ja mam też mundur we Flecku i używam oliwkowej UTG.

Jeśli chcesz podjąć stylizację, to najlepiej pasują pasoszelki S95, ale nie są zalecane ze względu na wygodę noszenia. Też mam i jeśli muszę się przystosować do okoliczności i scenariusza, zakładam S95. Pasują do niej ładownice do UZI, w które na pewno wejdzie mag od AK. Nie będzie to zbytnio "koszerne", ale stosunkowo tanie.

Jeśli bardzo zależy Ci na kamizelce we Flecku, pooglądaj w MIWO. Jakość dobra, ale ceny adekwatne.

Cena s95 mnie powala na nogi , tańsze od acm'u jeśli wejdą magi ak to kupie

Link to post
Share on other sites
(...)

Cena s95 mnie powala na nogi , tańsze od acm'u jeśli wejdą magi ak to kupie

Jeśli mi wchodzą od G36, to od AK chyba też wejdą. Sprawdź wymiar - szczególnie długość, bo na grubość i szerokość nie mam wątpliwości. Jeśli chcesz jutro mogę sprawdzić "organoleptycznie"... :biggrin:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jeśli mi wchodzą od G36, to od AK chyba też wejdą. Sprawdź wymiar - szczególnie długość, bo na grubość i szerokość nie mam wątpliwości. Jeśli chcesz jutro mogę sprawdzić "organoleptycznie"... :biggrin:

 

Oj, mocno wątpię.

Ładownica na cheście PLCE (na 2 magazynki do FALa albo 3 STANAGi) mieści 2 magazynki do AK (ale na długość - ledwo, ledwo, znaczy zapina się, ale troszkę więcej i nie zapinała by się :wink: Wszerz siedzą bardzo luźno, można wepchnąć nawet trzy, ale to już na siłę i klapa się nie domknie), za to 2 magazynki do G36 (koniecznie spakietowane) mieszczą się w niej bardzo ciasno, za to na głębokość chowają się prawie że całkowicie (tak, że bez jakiegoś magpula wyjmowanie ich jest upierdliwe). Wniosek - na magazynki do AK potrzebna jest dużo głębsza ładownica niż do G36. Za to może być szczuplejsza.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będziesz miał szczęście dostaniesz przyzwoity egzemplarz.

 

Nie polecam, miałem do czynienia z kilkoma kamizelka ACM i o ile niektóre trzymały poziom to moja popruła się przy pierwszej rozgrywce i to tak, że nawet tego zszyć za bardzo nie szło.

Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się z "kropką", w naszej grupie są w użyciu ładownice i doskonale mieszczą zarówno magi do G36, jak i AK, więc nie masz racji, sorry! :maniak_jezyk2:

 

Ma rację, oj ma. Z tym, że to kosztuje - więc czasem jak człowiek nie ma na to, co lubi, to musi polubić to, na co ma.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Nie polecam, miałem do czynienia z kilkoma kamizelka ACM i o ile niektóre trzymały poziom to moja popruła się przy pierwszej rozgrywce i to tak, że nawet tego zszyć za bardzo nie szło.

 

 

Ja byłem 2 właścicielem kilkuletniego ACMowskiego FSBE i była cała, działała, nic się nie pruło itp. ( wiadomo palsy były trochę krzywo poprzyszywane ) i sprzedałem ją dalej i z tego co wiem trzyma się nadal, więc ja miałem pozytywne doświadczenie z ACM'em :)

 

Co do ładownic: to do AK muszą być dedykowane do AK bo jak masz trzymać byle gdzie i byle jak dla samego trzymania to równie dobrze można w kieszeniach nosić.

Link to post
Share on other sites

Ja byłem 2 właścicielem kilkuletniego ACMowskiego FSBE i była cała, działała, nic się nie pruło itp. ( wiadomo palsy były trochę krzywo poprzyszywane ) i sprzedałem ją dalej i z tego co wiem trzyma się nadal, więc ja miałem pozytywne doświadczenie z ACM'em :)

 

Co do ładownic: to do AK muszą być dedykowane do AK bo jak masz trzymać byle gdzie i byle jak dla samego trzymania to równie dobrze można w kieszeniach nosić.

to jakie kamizelki taktyczne z ładownicami ak polecasz?

 

Zastanawiam się jeszcze czy to połączenie by było dobre

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/kamizelki-taktyczne/kamizelka-typu-hard-armor-plate-carrier-flecktarn-acm.html i doczepić ładownice AK

np: http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/ladownice/podwojna-ladownica-na-dwa-magazynki-do-g36-ak74-lub-cztery-do-m4-flecktarn-acm.html

lub http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/ladownice/potrojna-ladownica-na-magazynki-m4-ak74-flecktarn-a-c-m.html

wiem że acm ale kamizela typu "hard armor" nie powinna się rozpruć ..a co do ładownic to nie wiem , dajcie swoją opinie

Link to post
Share on other sites

Jeśli mi wchodzą od G36, to od AK chyba też wejdą. Sprawdź wymiar - szczególnie długość, bo na grubość i szerokość nie mam wątpliwości. Jeśli chcesz jutro mogę sprawdzić "organoleptycznie"... :biggrin:

Będę dziś po południu w naszej zbrojowni, sprawdzę, odpowiem... :icon_mrgreen:

 

Sprawdziłem, niestety, ładownica nie zapina się, mag do AK jest za długi... :icon_cry: :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...