Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popykałby ktoś dzisiaj? Bo najprawdopodobniej będę miał w końcu wolny wieczór :icon_biggrin:

 

Jestem na południe od wiochy Msta, trochę mnie bandyta podziabał, ale nie pozostałem mu dłużny i teraz hasam z jego AK74 i 3 magazynkami. Słabo z żarciem stoję, ale myślę że jakoś się przedostanę na zachód, o ile nadal ktoś tam jest. Mam chyba 4 magazynki do cz (minus 1 nabój :) ) jak kogoś interesuje, niestety nie miałem plecaka żeby ją do niego wrzucić, a uznałem że 74 jest znacznie bardziej użyteczna.

Link to post
Share on other sites

Jezu, tylko nie mikropłatności! Pojedyncza opłata, OK, jeśli naprawdę będzie warto. Mam nadzieję że BI nie wygryzie Rocketa i nie przerobią DayZ na jakieś left for dead. Facet ma wizje i jak do tej pory uparcie się jej trzyma. Ale, ironicznie, popularność tego moda może być gwoździem do jego trumny. W końcu Rocket od początku deklarował że ten mod nie jest dla każdego.

Link to post
Share on other sites

Każdy jest człowiekiem i każdy chce poszerzyć swój majątek, zapewnić dobrobyt, ale wierzę w tego człowieka i nie pójdzie tylko po kasę. Nie będę miał do niego pretensji jeśli wybierze to drugie. Myślę, że jeśli będzie prowadził taką politykę jaką twórcy "League of Legends" prowadzą, to na dobre wyjdzie na nam wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Każdy z małym pingiem, odpowiednią godziną i małą/dużą ilością graczy (co kto lubi) się nada :wink:

Jeśli liczysz że na jakimś serwerze trafisz na przyjaznych randomów, to nie licz. Niestety, obecnie profilaktyczny ostrzegawczy strzał w tył głowy to konieczność.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jakieś jedzenie na wymianę? Mam magi do AKM'a, ammo do enfielda, racę do M230, toolkita, magi do makarowa i jeszcze parę innych rzeczy. Jestem koło Zielongorska. Chetnie tez bym sie do jakiegos teamu dolaczyl, ale przez jakis czas nie bede mial mikro (mam połamane wejście na przodzie, i problemy z tylnym), wiec moge tylko sluchac.

Link to post
Share on other sites

Na samym początku są podane dane kontaktowe z całą ekipą DayZ, ale aktualnie ciśniemy w ARMA 2. Również próbujemy założyć własny serw, ale nie wiem czy to wyjdzie.

 

To w taki razie zapraszam na nasz kanał TS3 na kuźni :)

212.106.167.10:9988

Arma 2 lub 1GRP

 

Śmieszna, przyjazna atmosfera sami zryci ludzie.

Będę dzisiaj około 22 ale moi ludzie graja cały czas. :)

 

Hasło: haribo

Link to post
Share on other sites

Ale gracie w arme bez żadnych modów? To przecież tragedia, powiedzcie jaki okres/jednostki Was interesuje to chetnie coś polecę, ogólnie najlepszy mod wg mnie to ACE, potem są lepsze (invasion 44/polish army) i gorsze (np vietnam the expirence) i setki addonów w postaci pojazdów broni map itp. Jesli jeszcze mnie zechcecie przyjac, to chetnie bym doszedl, ale jak naprawie wejscie na mikro w kompie. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

z pamieci, ja instalowalem dosc tradycyjnym sposobem

1. instalujemy obydwie army

2. patch arma 2 1.00 do 1.07 (mozna uzyc patcha 1.00 do 1.05, ale niektorym osobom w tym mi nie dziala pozniej DZ)

3. patch arma 2 operation arrowhead 1.60

4. sciagamy beta patcha (ja sciagam zawsze najnowszego, ale pamietajcie, ze niektore serwery dzialaja na starszych wersjach) - http://www.arma2.com/beta-patch.php - na gorze na zielonym tle

5. sciagamy DayZ, link do aktualnego - http://dayzmod.com/forum/index.php?/topic/31571-hotfix-build-1723-rolling-update/

musimy miec cos to torrentow, np utorrent, jak mowilem ten sposob jest dosc dlugi ale banalny i jest pewnosc ze wszystko zadziala

6. w folderze gry robimy folder o nazwie "@DayZ", a w tym folderze folder "Addons" (bez cudyslowia)

7. wszystkie sciagniete pliki dayz wypakowywujemy do folderu addons

8. w folderze gry mamy plik Launch Arma2 OA Beta Patch.exe

9. TWORZYMY SKROT na pulpicie tego pliku

10. klikamy prawym>wlasciwosci

11. widzimy "Element docelowy", na koncu sciezki znajdujacej sie w tym okienku dopisujemy"(spacja)-mod=@DayZ

 

u mnie to wygląda tak: "D:\gry\Bohemia Interactive\ArmA 2\Expansion\beta\arma2oa.exe" -beta=Expansion\beta;Expansion\beta\Expansion -nosplash -mod=@dayz

 

zastosuj i uruchamiamy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...