Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.028a czy CM.031


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanko dotyczące dwóch replik CM028a oraz CM031.

Muszę szybko wiedzieć ,który z nich jest lepszy,czym one się różnią.

Naprawde proszę o szybką odpowiedź poniewaź muszę jeden z nich dziś zamówić.

I proszę mi powiedzieć czy strona internetowa www.gunfire.pl konkretnie czy sprawdzają replike przed wysłaniem jak na taiwangun (w tej chwili nie ma tam tych replik będą za 2-3tygodnie) ,czy serwis jest dobry oraz czy są chętni do pomocy.

Link to post
Share on other sites

Na kilka kupionych w GF replik, u mnie wszystkie miały jakieś wady. Mosin - zardzewiały, z zaciętą kulką, AKM zardzewiały z krzywą podstawą muchy i lufą zewnętrzną, bez jednej śruby w stopce kolby, SCAR z uszkodzoną i niekompletna komorą hop up, Colt z pękniętymi szczękami maga.

 

Czyli ogólnie - okropna kicha. Ale niektórzy chwalą.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem u nich replikę za tysiaka, i nie mam zastrzeżeń co do obłsugi sklepu równeż podczas kontaktu telefonicznego. Rozmowa luźna a wysyłka szybka, póki co nie wiem jak z serwisem i mam nadzieję, że nie będę zmuszony sprawdzać :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

2 lata temu kolega kupił nową replikę w Gunfire która była przez nich "tuningowana" do 460 fps - po trzech miesiącach posypał się cały gearbox, odesłał na gwarancję, wymienili części, jednak problem się znów powtórzył, serwisanci nie poradzili sobie z prawidłowym złożeniem gb - od tamtej pory nie korzystamy z seriwsu na Gunfire - może teraz coś się zmieniło. Dużo bardziej kompetentnych serwisantów posiada Taiwangun. Co do repliki, lepszym wyborem będzie CM.031 po podobnym okreśie użytkowania, zewnętrznie lepiej się trzyma niż CM.028.

Link to post
Share on other sites

2 lata temu kolega kupił nową replikę w Gunfire która była przez nich "tuningowana" do 460 fps - po trzech miesiącach posypał się cały gearbox, odesłał na gwarancję, wymienili części, jednak problem się znów powtórzył, serwisanci nie poradzili sobie z prawidłowym złożeniem gb - od tamtej pory nie korzystamy z seriwsu na Gunfire - może teraz coś się zmieniło. Dużo bardziej kompetentnych serwisantów posiada Taiwangun. Co do repliki, lepszym wyborem będzie CM.031 po podobnym okreśie użytkowania, zewnętrznie lepiej się trzyma niż CM.028.

 

Bawiłem się i 028 i 031. Stwierdzam że 028 jest lepsza. Ale wiadomo jak to z chinolami. Nigdy nie wiesz co wylosowałeś. W moim przypadku CM028b poza spalonym bezpiecznikiem nie miał ŻADNEJ awarii pomimo 3 lat służby i tonie wystrzelanych kulek. Wymieniłem w nim lufę na jakąś tam preckę(bodajże SRC) i gumę na guardera i na stockowej baterii przebijało repliki za tysiące.

Za to 031 się sypnęło po 2 miesiącach i to począwszy od baterii skończywszy na body. A jeśli chodzi o to że 031 zewnętrznie trzyma się lepiej, to zależy od właściciela.

Ale ogólnie rzecz biorąc mechanicznie to jest(powinno być) to samo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...