Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Montaż pod lunete/kolimator


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie, może i głupie, ale mnie bardzo trapi. Do rzeczy, chciałbym mojej cymie(028-s) doczepić jakąś optykĘ, no i potrzebujĘ odpowiedniego, sprawdzonego, wytrzymałego i w miarĘ taniego montażu.

Żebyście mnie nie "zjechali" że sam nie szukałem to znalazłem pewien ciekawy montaż , tylko nie wiem czy będzie pasował, jak go "doczepić" i czy nie będĘ tego żałował.

Chciałbym żeby był też w miarĘ uniwersalny czyli żebym mógł go zdjąć jak mi się spodoba, ale też założyć jak mi się zachce używać lunety/kolimatora.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Najgęstszy jak już, najlepiej robić rysy w "naturalny" sposób, czyli przywiązujemy replikę do samochodu jakimś grubym sznurem, rozpędzamy się do prędkości x, jedziemy tak przez y czasu, potem sprawdzamy czy replika działa, jak działa to cieszymy się... że działa :D.

Link to post
Share on other sites

Najgęstszy jak już, najlepiej robić rysy w "naturalny" sposób, czyli przywiązujemy replikę do samochodu jakimś grubym sznurem, rozpędzamy się do prędkości x, jedziemy tak przez y czasu, potem sprawdzamy czy replika działa, jak działa to cieszymy się... że działa :D.

Muszę spróbować! :cool:

A co jeśli ktoś mi replikę przejedzie?

Edited by Radula
Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem :google:

"1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj"."

Nie no dobra, ciekawe czy jest coś takiego jak ubezpieczenie repliki. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...