Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet sprężynowy - czy warto?


Recommended Posts

Witam, jako Że nie miałem nigdy do czynienia z ASG jestem zielony (dawno temu jedynie u kuzyna pobawiłem siĘ jego zabawkami ale było to raptem parĘ godzin). Chcialem kupić jakiś pistolet, do poćwiczenia celności (może w przyszłości będę miał więcej czasu na tego typu sport). Znalazłem na allegro BerettĘ M92F ale nie wiem czy opłaca się to kupować. Bardzo proszę o poradę co to pistoletu w podobnej cenie bądź wyrażeniu swojej opinii co do znalezionego przeze mnie modelu. http://allegro.pl/pistolet-sprezynowy-asg-m92f-black-i2396589887.html

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj". Odsyłanie do Google to inaczej "szukaj"

 

Proponowany artykuł nie zawiera propozycji broni, więc proszę o pomoc, no chyba że to za wiele..

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz ćwiczyć celność,to kup sobie jakąś wiatrówkę(pistolet).Z pewnością będziesz miał więcej radochy,niż z klamki bez blow backu.

 

Jeśli chodzi o optymalne zgranie:

cena do jakości do osiągów,

(dla pistoletu sprężynowego),

to najlepszym rozwiązaniem, uwzględniając opcję najniższej ceny, będzie to:

 

http://allegro.pl/pi...2433324263.html

 

Na początek do zabawy wystarczy w zupełności.

 

 

I niech kupi kulki g&g,bo te z zestawu to kupa xD

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj". Odsyłanie do Google to inaczej "szukaj"

 

Proponowany artykuł nie zawiera propozycji broni, więc proszę o pomoc, no chyba że to za wiele..

 

Punkt drugi paragraf drugi netykiety Forum brzmi: .Zanim użytkownik zada pytanie na WMASG.pl lub forum ma obowiązek sprawdzić czy dane zagadnienie nie zostało już poruszone gdzie indziej korzystając z wyszukiwarki na WMASG.pl i na forum (Uwaga! Są to osobne wyszukiwarki).

 

 

 

I co porzucamy się jeszcze regulaminami.

Replika o którą pytasz jest konkretnie opisana w dziale replik sprężynowych. Liczysz poprostu na jelenia co wszystko połozy na tacy i z uśmiechem poda.

Link to post
Share on other sites

Kolejny troll, choć podsunął mi taki pomysł:

 

Zastanawiam się, czemu by nie zrobić listy sprzętu, z uwzględnieniem ceny, np:

Najlepszy pistolet sprężynowy do 10zł

albo najlepsza snajperka do 100zł

najlepszy elektryk do 150zł

itd...

itd...

wtedy, przy uwzględnieniu kryterium cenowego, 'repliki" jak w poście powyżej, będą miały sens...

 

 

ps.

A przy okazji :-) Jak będę miał kiedyś okazję Cię spotkać Anred, to masz u mnie piwo :-)

Jesteś moim idolem :-) podziwiam Cię za cierpliwość :-)

 

 

Dzięki, ale nie piję piwa..

A.

Link to post
Share on other sites

Kolejny troll, choć podsunął mi taki pomysł:

 

Zastanawiam się, czemu by nie zrobić listy sprzętu, z uwzględnieniem ceny, np:

Najlepszy pistolet sprężynowy do 10zł

albo najlepsza snajperka do 100zł

najlepszy elektryk do 150zł

itd...

itd...

wtedy, przy uwzględnieniu kryterium cenowego, 'repliki" jak w poście powyżej, będą miały sens...

Zdecydowanie zawyżyłeś górne granice cenowe... :icon_confused:

 

ps.

A przy okazji :-) Jak będę miał kiedyś okazję Cię spotkać Arend, to masz u mnie piwo :-)

Jesteś moim idolem :-) Podziwiam Cię za cierpliwość :-)

... u mnie też... :wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o optymalne zgranie:

cena do jakości do osiągów,

(dla pistoletu sprężynowego),

to najlepszym rozwiązaniem, uwzględniając opcję najniższej ceny, będzie to:

 

http://allegro.pl/pistolet-sprezynowy-na-kulki-srebrny-i2433324263.html

 

Na początek do zabawy wystarczy w zupełności.

jak to kupi to przepłaci... Tu mam taniej: http://allegro.pl/asg-pistolet-na-kulki-okazja-i2411683797.html

(sam taki miałem - polecam, tylko ta imitacja ??lufy?? (to srebrne coś) odpada po kilku strzałach bo to jest naklejka.)

 

Pistolet sprężynowy chyba można kupić dla lansu jak nie mamy kasy na gaziaka/elektryka.

Wg. mnie lepszym zakupem będzie strzelba/shotgun.

Edited by Radula
Link to post
Share on other sites
I co porzucamy się jeszcze regulaminami.

Ja bardzo chętnie, spieszę wklejać. Jeszcze jedno. Pytania kończymy znakami zapytania a po "I co" powinien być przecinek.

 

1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj".

 

Oznacza to, że zadać można każde pytanie związane z Airsoftem, bez względu na to, czy dana problematyka była już wcześniej poruszana.

 

Dział ten stanowić ma ułatwienie dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu podporządkować się regułom panującym w działach technicznych.

 

 

Źródło: http://forum.wmasg.pl/topic/124034-szybkie-pytanie-szybka-odpowiedz/

 

Pogrubienie moje.

 

 

Ja rozumiem Arend, że dużo pracy z moderką i tępieniem błędów. Ale jak jesteś taki zmęczony, to poproś o pomocnika albo zrezygnuj z funkcji. I zacznij przestrzegać regulaminu działu w którym moderujesz. Zaczynam mieć wrażenie, że Ci E-władza za bardzo wali w E-dekiel, a forum powiększa Ci E-penisa.

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak, Arend, regulamin działu ma pierwszeństwo nad Regulaminem forum. W przeciwnym wypadku jego tworzenie mijałoby się z celem...

 

Dobra, a teraz proszę już trzymać się tematu. Ewentualne niejasności na PW.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Też miałem taką replikę... identyczną. Wziąłem ja na strzelankę- nieraz tak jest, że komuś np. batka padnie i jak już nie ma z czego strzelać to ratuje się taką beretką. Moja wytrzymała uwaga- równe 2 magazynki, potem coś pękło. Chciałem naprawić, znów coś pękło. To na tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...