Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okulary czy gogle - Snajper


Recommended Posts

Okulary dlatego, że łatwiej jest przymierzyć- snajper zazwyczaj posiada lunetę. Mając gogle bez wysokiego montażu ciężko jest sprawnie i szybko przycelować. No i parowanie- w okularach występuje rzadziej, aczkolwiek i w nich ciężko sobie poradzić ( twarz wysmarować czymś od potu, a szkła od wewnętrznej cyprysem ). Puki co lepszego rozwiązania nie znalazłem. Pozdrawiam.

Edited by WujekHugo
Link to post
Share on other sites

Wyłącznie gogle, jak nagromadzi się w nich pot, będzie działał jak soczewka wypukła i powiększał cel... :wink: :hahaha:

 

Na poważnie.

Albo coś wytrzymalszego od ivo...

http://allegro.pl/okulary-spectacles-ballistic-protective-specs-i2452997486.html Wyglądają jak okulary "operejtora" szlifierki, ale wytrzymują sporo więcej od uvexa.

Nie wiem czy wytrzymalsze, bo nie miałem uvexów, ale tutaj masz taniej. Używam od kilku lat bez przykrych doświadczeń.

Link to post
Share on other sites

To jeden pies co te specsy. I mają atest, ten sam co większość innych okularów z tej półki cenowej czyli klasę F. Tak czy siak, jak się człowiek upoci to te specsy i STTI się zsuwają bo nie są podgumowane i zauszniczki robią się śliskie, to samo na nosie, trzeba je poprawiać co chwilę. No i parują.

Link to post
Share on other sites

Ale czemu mam się przyglądnąć? Miałem jedne, drugie, i-vo, x-one, gravity zero itp i po prostu czytam napisy na szybkach.

 

 

Chyba kumam, chodzi Ci o inny kształt. No tak, nie chodzi mi o to, ze to ten sam model ale jeden pies które się kupi, wytrzymałość mają porównywalną. Z resztą o czym mowa, 14zł, 19zł, czy może 9zł jak za 36zł czyli koszt dwóch zgrzewek piwka mamy tak czy siak sprawdzone i dobre okulary a do tego wygodne i ergonomiczne... jak ktoś aż tak oszczędza, że kilkanaście zł różnicy to taka tragedia... to niech zmieni hobby.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
jeden pies które się kupi, wytrzymałość mają porównywalną.

 

Może i mają, ale kupując produkt firmowy masz zapewnioną dobrą kontrolę jakości, a jak to jest w ChRL (czy gdzie tam jest to STTI), to nikt nie wie. Trafi się komuś felerna sztuka i będzie problem.

 

Z resztą o czym mowa, 14zł, 19zł, czy może 9zł jak za 36zł czyli koszt dwóch zgrzewek piwka mamy tak czy siak sprawdzone i dobre okulary a do tego wygodne i ergonomiczne... jak ktoś aż tak oszczędza, że kilkanaście zł różnicy to taka tragedia... to niech zmieni hobby.

 

Dokładnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...