Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur Rist-stop ,a Kama


Recommended Posts

"Kama" to firma produkująca mundury a Rip-Stop to materiał z którego szyja mundury.

 

Rip-stop to nie materiał z którego szyją mundury , Rip-stop to technika szycia Panie znawco.

 

Polski mundur produkcji Kama i Rist-stop czym to się różni ?

 

Prawdopodobnie chodzi Ci o zwykłego puzlaka ( całoroczny) i ripstopa,jeśli tak to...

Pierwszy to mundur grubszy(brzydki,niewygodny, nie ''wysuszalny'', ale pancerny i niezniszczalny) , drugi natomiast jest szyty w kroju rip-stop czyli ''krateczka''(wygodny,przewiewny,ładny w miarę, fajny na lato , można ubrać do szkoły czy na miasto , za to mniej wytrzymały i troszkę szybko spieralny).

Ogólnie polecam amerykańskie umundurowanie , wg. mnie najlepsze.

Edited by champler
Link to post
Share on other sites

Rip-stop to nie materiał z którego szyją mundury , Rip-stop to technika szycia Panie znawco.

Rodzaj splotu wzmacniającego. A epitet na określenie własnego braku wiedzy wymyśl sobie sam. Zanim znowu zaczniesz ex catherda pouczać innych...

Link to post
Share on other sites

Rodzaj splotu wzmacniającego. A epitet na określenie własnego braku wiedzy wymyśl sobie sam. Zanim znowu zaczniesz ex catherda pouczać innych...

 

Szycie w rip-stopie to technika polegająca na wzmacinianiu materiału poprzez dodawanie mocniejszego włókna .

Link to post
Share on other sites

Wiem co to znaczy , chodziło mi o sposób uczycia wz'ta. I tak każdy wie o co chodzi a poprawiłem tylko kolegę który napisał że to rodzaj materiału a tak nie jest.

''panie znawco'' nie było użyte w sposób cyniczny , lecz bardziej humorystyczny , chciałem wyprowadzić z błędu , jeśli sam się mylę to przepraszam ale w moim środowisku ''rip-stop'' zawsze uważało się za sposób szycia ubrań.

 

ED: Sprawdziłem na paru forach internetowych , wiele osób uważa tak samo jak ja. Nie ważne , pytanie było o róznice ( chyba) między wz'tem ripstopowym a wz'tem zwykłym . Rip-stop - dobry na lato ,wiosne , jesien i zime z dresami pod spodem, krój podobny do bdu więc bardzo fajny , wygodny , jedyna wada to szybko uciekające ciemne kolory.

Edited by champler
Link to post
Share on other sites

Wiem co to znaczy , chodziło mi o sposób uczycia wz'ta. I tak każdy wie o co chodzi a poprawiłem tylko kolegę który napisał że to rodzaj materiału a tak nie jest.

''panie znawco'' nie było użyte w sposób cyniczny , lecz bardziej humorystyczny , chciałem wyprowadzić z błędu , jeśli sam się mylę to przepraszam ale w moim środowisku ''rip-stop'' zawsze uważało się za sposób szycia ubrań.

 

ED: Sprawdziłem na paru forach internetowych , wiele osób uważa tak samo jak ja. Nie ważne , pytanie było o róznice ( chyba) między wz'tem ripstopowym a wz'tem zwykłym . Rip-stop - dobry na lato ,wiosne , jesien i zime z dresami pod spodem, krój podobny do bdu więc bardzo fajny , wygodny , jedyna wada to szybko uciekające ciemne kolory.

Powyżej każdego wątku w tym dziale widnieją zasady tego forum. M.in.:

"1. Odpowiadać mogą wyłącznie osoby, które znają odpowiedzi na zadane pytania i chcą je podać - zabrania się odsyłania użytkowników do funkcji "Szukaj"." (pogrubienie moje)

Link to post
Share on other sites

Szycie w rip-stopie to technika polegająca na wzmacinianiu materiału poprzez dodawanie mocniejszego włókna .

Prawie się zgadza. Z naciskiem na słowa "prawie" i "szycie". Wróć do podstawówki i dowiedz się co one znaczą: http://sjp.pwn.pl/szukaj/szy%C4%87

 

w moim środowisku ''rip-stop'' zawsze uważało się za sposób szycia ubrań.

A u nas bija murzynów. Wpadniesz?

 

Sprawdziłem na paru forach internetowych...

Jakich forach, konkretnie - podaj linki. I zapomniałbym dodać, że ja zapytałem Benedykta XVI i o. Rydzyka. Zaprzeczysz świadectwu katolika?

 

...wiele osób uważa tak samo jak ja.

Jedzmy gówn... - miliony much nie mogą się mylić...

 

''panie znawco'' nie było użyte w sposób cyniczny , lecz bardziej humorystyczny

Zainwestuj we własnościowy słownik, bo najwyraźniej pomyliło Ci się słowo cyniczny z ironiczny, analfabeto.

 

Nie ważne...

Bardzo ważne - bo bredzisz używając slow, których nie rozumiesz, czym wprowadzasz innych w błąd.

 

Kuba, nie przesadzaj z tonem. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...