Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chcesz wiedzieć co sądzę to Ci napisze.

Po pierwsze gaziak nie jest tani. Może 100zł to niewiele ale to tylko replika. Dolicz do tego koszty eksploatacji - raz na pewien czas trzeba kupować gaz. Druga sprawa to magazynek. Do gaziaków nie są tanie a w dodatku nie zauważyłem na Gunfire magazynków do tego pistoletu - będziesz miał tylko 15 kulek a potem ładuj od nowa. Sama replika jest niedostępna, produkowana przez firmę o której nigdy nawet nie czytałem (chociaż to może nic nie znaczyć bo gaziakami się nie interesuje). Kolejna sprawa jest taka, że ja nie lubie gaziaków bo mam z nimi złe wspomnienia. Mianowicie, uciekający gaz. Nie ma to jak ostrzeliwać się z kumplem zaciekle broniąc pozycji i usłyszeć "cholera, gaz mi uciekł".

Jeżeli chcesz strzelać do puszek to kup sobie wiatrówkę, jeśli chcesz się bawić w ASG i to ma być Twoja pierwsza replika to dozbieraj na przynajmniej Cm 0.28.

Link to post
Share on other sites

Zbyt duża moc. Ta replika nie będzie się nadawała do swojej roli (broń boczna). Bardzo przypomina typowe wiatrówki na CO2, jednakże pewnym pozytywnym akcentem jest regulowany system hop-up, o ile to rzeczywiście prawda.

 

Tak czy siak, w tej cenie wybrałbym Berettę na Greengas od STTI.

Link to post
Share on other sites

To się nie nadaje do ASG. System zbijaka zaworu oparty o ruch lufy powoduje, że celności to nie ma w ogóle, chyba, że na krótki dystans. Z kolei na krótkim dystansie łatwo zrobisz komuś krzywdę, bo replika jest zbyt mocna.

Link to post
Share on other sites

Glock Cymy,albo http://www.taiwangun...pistol-kjw.html . Miałem kiedyś,ale trochę syfonowała i zamek się zacinał. Po jakimś czasie sprzedałem i nowy nabywca poradził sobie z tym zacinaniem się zamka. Może miałem jakiś pechowy egzemplarz bo wtedy nie widziałem żeby ktoś miał jeszcze ten problem w tej replice. Zasięg był przyzwoity.

 

EDIT: Przypomniałem sobie,że paru moich znajomych używa bodajże tej repliki http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-stti.html . Tania,bez BB. Moc ok,zasięg ujdzie.

Link to post
Share on other sites

Jak koniecznie chcesz M84 to bierz od Cyber Guna, cała metalowa. Magazynki można kupić u Vipa http://allegro.pl/magazynek-w3000-c11-m84-colt-1911-m-a-s-p1-i2471173659.html M84 była moją pierwszą repliką. Na początku kiedy nie miałem okazji pobawić się czymś znacznie lepszym dawała radę.Jednak brak hop-upa i twardy spust to poważne minusy. Wersja od CG ma oznaczenia oryginału (nie wiem czy wszystkie, nie widziałem prawdziwej). Polecam Ci Glocka 23.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...