Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Zakładam taki temat , bo szlag trafił mojego G17 KSC ( problem z wypadającym do przodu zamkiem i do tego syfony). Szczerze mówiąc trochę się zraziłem do KSC po ostatnich doświadczeniach i żywotności mimo znikomego przebiegu ( może akurat miałem pecha) - nie ważne. Muszę znaleźć coś nowego i szczerze mówiąc mam problem bo w świecie replik czuje się zagubiony. Nie zakładam tematu żeby dowiedzieć się czegoś o KSC , KWA czy TM , bo tego na forum jest na pęczki. Prawie nic natomiast nie znalazłem na temat glocka WE. Konkretniej mam na myśli to coś: http://allegro.pl/replika-asg-we-glock-17-blowback-i2483124925.html

 

Miał ktoś z tym styczność? Cena nie wskazuje , że jest to replika z dolnej półki więc moje oczekiwania są powiedzmy trochę większe niż minimalne. Zakładam , że na glocka chciałbym przeznaczyć +/- 500zł ( dodatkowo mam cały czas tego KSC z metalowym zamkiem itp, więc zawsze można to sprzedać albo wspomóc się jakimiś częściami). I tutaj pojawia sie pytanie co począć. Przejrzałem znane mi sklepy i w kwestii G17 jest straszna stypa- praktycznie nie ma z czego wybierać. Będę wdzięczny jak ktoś powie pare słów o tym WE lub ewentualnie odniesie to do reszty dostępnej obecnie na rynku. No i zakładając że mam te 500 lub trochę więcej zł budżetu czy jest to dobra inwestycja czy da się wyrwać co innego.Istotną kwestia jest też możliwość dokupienia części/dodatkowych magazynków , ale nie jest to sprawa kluczowa i decydująca o wyborze. Dla ubarwienia historii dodam , że tymczasowo ( pewnie do września) przebywam w UK. Może tutaj łatwiej dostać TM'a w sklepach ( tylko znów pytanie-jakich i jak to potem do Polski zabrać/wysłać). Proszę o jakieś pomysły/pomoc w tej kwestii.

 

Pozdro.

Święty

Link to post
Share on other sites

tak też typowałem, ale po wstępnych oględzinach ''rynku'' za cholerę nigdzie tego nie ma .Mam też delikatną obawę związaną z TM'em , otóż słyszałem , że są problemy z wymiarami i może nie wchodzić do kabur ( w moim przypadku do safarilanda). Nie wiem na ile to potwierdzone, a na ile plotka, przyjdzie czas sie upewnić jak jakiś TM pojawi się na horyzoncie. Dlatego też zastanowiła mnie opcja kupna WE, bo jako tak jest dostępny. Chyba , że są sklepy/sklep gdzie można dostać G17 jakiegoś markowego producenta , a wszystko jest trzymane w tajemnicy właśnie przede mną :icon_evil:Ciekaw jestem Waszego zdania.

Edited by ŚwiętySPAP
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Co do G17 TM, zamek jest minimalnie szerszy i mogą być problemy, jednak inne zamki, metalowe zamienniki na przykład od SD, mają już dobre wymiary i pasują idealnie.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

No ok, więc jedna kwestia jest wyjaśniona, niestety ta mniej istotna. Problemem na tą chwilę jest dostępność , a w zasadzie jej brak. Powiedzcie gdzie tego w ogóle szukać i czy są jakieś szanse na kupno nówki, bo szczerze mówiąc jak mam inwestować większe pieniądze w klocka to wolę sobie go sam zepsuć niż kupić na allegro i cieszyć się , że w ogóle mi się to udało.

Link to post
Share on other sites

Glock WE też nie włazi w kabury sztywne/kydexowe, tak jak w TM zamek jest szerszy. Informacja potwierdzona przez GunFire. Sam zamówiłem sobie klocka z WE z GF właśnie, ale coś mnie wtedy tknęło, czy aby nie ma takich problemów jak w TMie, no i wyszło na moje. Ostatecznie więc dałem sobie spokój.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...