Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zOMFG

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Greg raczej nie ma, pytałem go m.in. o zapasowe szkła ale nie uzyskałem na to odpowiedzi. Czy ktoś zamawiał z dx.com? Jak z jakością tych szkieł? Ile idzie przesyłka? Trudno mi pojąć że jak wezmę coś za 2USD to przesyłka będzie gratis... :icon_lol: Jakie szkło lepiej brać do SolarForce L2P: 28mm czy 30mm? (wolę narazie nie wyciągać uszczelki z soczewką aby uniknąć roszczelnienia czy skruszenia)
 2. I jak są spasowane szczęki z WE dla KJW? Działa prawidłowo?
 3. Nie mam p226, tylko m9 kjw. W sytuacji o jakiej piszesz, po kilku magazynkach co2 poleciał mi poleciał mi zwalniacz spustu, był z abs-u (replika metalowa). Po wymianie na metalowy nic więcej się mi nie sypie.
 4. Problem rozwiązany. Krótsza strona sprężynki ma siedzieć w oczku spustu. Dłuźszą, pomimo zagięcia w tej pozycji w dół poza gearbox, trzeba wepchnąć do środka.
 5. Dzięki za zdjęcia. Tak jak podejrzewałem, mam jeszcze inną sprężynkę: W każdym razie jestem prawie przekonany, że powinna siedzieć w ten sposób: W tej pozycji zapiera się do powrotu. Na poniższym zdjęciu zaznaczyłem pozycje końców przy otwartym gearboxie: Mimo tego spust na semi wciąż zostaje w tyle. Rozkreciłem replikę przy wciśniętym spuście zobaczyć jak to wygląda w środku, rezultat jak na zdjęciu: Wygląda to tak jakby ruchoma kostka stykowa (nie wiem czy dobrze określam ten element) podczas wystrzału na semi przemieszcza się lekko w górę (nie doszedłem do tego jak to może s
 6. Ach ta inwencja :icon_lol: Bardzo mi pomożesz :icon_biggrin:
 7. Mam dokładnie ten sam problem i skutki, tylko w cymie 0.41 MP5. Oglądałem wiele filmików instruktarzowych (do innych modeli, do CM041 nie znalazłem) z gearboxem v2, ale u mnie ta sprężynka wygląda bardziej jak w v3 - zagięta po obu stronach pętli. Zakładałem ją już na dwa różne sposoby i wciąż spust zostaje w tyle na semi. Brak mi dalszej inwencji. Czy ktoś rozbierał 041 i wie jak to ma być?
 8. Beretta M9A1 kjw wchodzi do IMI prawie do końca /i/ klinuje się szyną. Siedzi sztywno, jednak nie jest zabezpieczona zatrzaskiem, bo grubsza osłona spustu nie pozwala wejść do kabury w pełni. Dzieje się tak nawet pomimo deklaracji, że kabura powinna pasować do Beretty Vertec (z szyną). Jeśli masz już tą replike to lepiej rozejżyj się za inną kaburą. M9 bez szyny pasuje za to doskonale. Więcej na ten temat pisałem tutaj: http://forum.wmasg.p...a1/page__st__20
 9. Tego typu rozszczelnienie można skutecznie naprawić, sam to przerabiałem. Na zużytą kapsułę dajemy silikon, robimy szerokim kołem opaskę wokół główki którą się przebija. Wkładamy kapsułę, dokręcamy, w ten sposób kształtuje się nam nowa uszczelka. Po dokręceniu od razu wykręcamy i wyjmujemy kapsułę. Czekamy aż silikon wewnątrz magazynka zaschnie i gotowe.
 10. Nie wiem ile jest miejsca w SD, natomiast do standardowego chwytu w A4 zmieściłem LiPo 7,4 1750mAh Redoxa rozdzieloną na dwie i wydaje mi się że jest to max co wejdzie u mnie. Do chwytów TLF trzeba jeszcze mniejsze, ok 1300mAh. Wymiana samej baterii na lipo było zarazem niedrogie i mocno podniosło skuteczność.
 11. Zastanawiam się nad downgradem swojej MP5, CM041 aby podeszła pod CQB - 350fps. Tzn, chcę aby mieściła sie w CQB i dawała radę w lesie. Z lektury powyżej wyczytałem że sprężyna M110 daje 380fps (?). Czy ktoś mierzył na chrono ile fps w stoku uzyskuje na M100 i M90? Jak zmniejsza się przy tym zasięg?
 12. Im więcej się przyglądam tej kaburze i zdjęciom różnych wariantów beretty to śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że do niej nie wejdzie nawet orginał (z szyną). :icon_confused: Grubość szyny to mały problem, większym jest różnica w grubości osłony spustu. Zamieszczam obrazek: A poniżej jeszcze obrazek kabury. Widać na niej "szynę" jak w A1, a na czerwono zaznaczyłem krzywiznę przy osłonie spustu jak w M9... Marne combo. :icon_confused3:
 13. Jako że kupiłem kaburę IMI, ponawiam dyskusję. W przypadku zwykłej M9 (bez szyny, producent: kjw) jest świetna. Dokładnie to co chciałem. Natomiast kiedy wkładam M9A1 (kjw) to jest już troszkę lipa, a nawet troszkę bardzo. Na kaburze jest jak wół napisane "Beretta 92/96 & Vertec". Jeśli vertec ma pasowac to logicznie wydawałoby się że M9A1 też, natomiast klamka nie wchodzi do końca. Brakuje jakieś 2-3mm, nie zaskakuje blokada połączona z przyciskiem (zwalniaczem). Prawdopodobnie na dalsze wsunięcie nie pozwala osłona spustu, która w M9A1 jest od frontu grubsza niż w M9. Pistolet
 14. Magazynki WE pasują wymiarowo do KJW M9, ale przy oddawaniu strzałów coś nie trybi z dawkowaniem gazu, źle strzela (u mnie tak było). Mówię o magach na co2, nie wiem jak na zwykłych. Górny zawór różni się rozmiarem, głębokością osadzenia i oporem wcisku. Nie da się wstawić zaworu od kjw.
×
×
 • Create New...