Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z Repliką CM.050A EBB Pomocy !


Recommended Posts

Witajcie.

Jak w temacie mam problem z tą repliką :(

1. Jak ustawić hop up ??

2,blow back się przycina. Jak temu zapobiec lub jak go skutecznie odłączyć.

3. Selektor ognia przy strzelaniu poluzowywuję się i sam opada.

4.Replika czasami nie chce strzelać na semi . Jak to naprawić ??

 

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

1. Hopa ustawiasz po odciągnięciu atrapy zamka i tam masz takie przesuwadło i nim ustawiasz hopa.

2.odetnij wystający ala zaczep który zaczepia się o koniec tłoka.

2 opcja naciągnąć rączkę przeładowania i zostawić ją w tylnym położeniu.

3. To go dokręć

4. Może być to przyczyna up

Link to post
Share on other sites

Dokręcić nie da rady bo to nie jest śruba tylko taki "grzybek"

Gość w sklepie mówił że aby odłączyć ebb trzeba coś wymienić, a gdzieś czytałem że jak się zacina blow back to można zajechać replikę.

A to że czasami się spust na semi blokuje albo nie chce strzelać >? czego to jest wina??

Link to post
Share on other sites

W tych replikach nie ma żadnego grzybka. Tak było w systemie TM, to jest system VFC.

Selektor jest przykręcony śrubką która nie ma wejścia na jakikolwiek śrubowkręt. Użyj kombinerek żeby dokręcić tę śrubę.

Luźny selektor może powodować przeskakiwanie na semi, zacinki.

Zacinanie się EBB? Że czasem zostaje w tylnym położeniu suwadło? Normalne w AEG jeśli nie dokończyłeś cyklu wystrzału i zostawiłeś tłok naciągnięty przez co suwadło też będzie naciągnięte(czyli w tylnej pozycji).

 

http://i411.photobucket.com/albums/pp191/booliganairsoft/AIMS/DSC_1166.jpg

ten wystajnik czarny plastikowy to regulacja HU. Odciągnięty w kierunku lufy to luzowanie gumki, w kierunku kolby to napinanie/zwiększanie HU.

Edited by helgrind
Link to post
Share on other sites

Dokręcony selektor ognia, ale problem nie jest z tym że zostaje w tylnej pozycji tylko w tym że on tam cały czas jest przy strzelaniu serią. Zastanawiam się czy to bateria nie blokuje "zamka" ?? niewiem jak to się nazywa :) na semi prawie wogóle nie strzela. 3 strzały i koniec trzeba wrzucić na auto i dopiero się odcina :/ wgl jakieś problemy są z tym gnatem. Zastanawiam się czy nie złożyć na to gwarancji :) wie ktoś na jakiej zasadzie udzielana jest gwarancja ? zwrot kasy pewnie nie ale jakiś serwis ? A no i jest jeszcze sprawa z baterią ma 1200 mAh 8,4 V jest ładowana 6,5 h bo tyle podobno ma być, a dzisiaj po pełnym naładowaniu nie wytrzymała nawet 2 gier po 10 minut ;/ a i tak mało strzelana była

Link to post
Share on other sites

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, usterek wywołanych nieprawidłową eksploatacją oraz obsługą, a także podzespołów ulegających naturalnemu zużyciu.

 

3. Elementami podlegającymi naturalnemu zużyciu są w szczególności:

a. zespół kostki stykowej;

b. szczotki silnika;

c. gumka Hop Up;

d. uszczelki i zawory;

e. akumulatory;

f. wolnoładowarki.

 

na to wychodzi że kasy nei oddają ale chyba jest takie prawo że w ciągu 14 dni możesz oddać sprzęt (cały,sprawny) bez podania przyczyny, tak przynajmniej miałem z pralka xd

 

Podaj jeszcze z jakiego sklepu to brałeś

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu z Wrocławia z Militaria24.pl chyba tak to się nazywało ale ze stacjonarnego sklepu. To jest jakiś oddział Gunfire.

Ona nie była długo eksplatowana ale kilka rys się pojawiło. Dzisiaj tam dzwonię i popytam. Najgorzej że do Wrocławia trochę drogi mam. A jakiś serwis albo coś na gwarancji się da zrobić ?? Jakoś wysyłkowo czy jak ?

Link to post
Share on other sites

Gościu sprawdzał na swojej bateri i wszystko było git. Na baterii od kompletu dupa :/ zamek się blokuje jak jest złożona ta pokrywka itp. Gość powiedział że do serwisu ale jak oni mi to potem odeślą czy jak ? To w końcu Gunfire a nie osiedlowy kiosk :)

Link to post
Share on other sites

co do luzującego selektora, to wystarczy odkręcić tą śrubkę/grzybek i pod nią masz taką metalową podkładkę cienką którą trzeba lekko podgiąć żeby wtedy będzie ładnie dociskać selektor:) EBB ja wywaliłem w pierona bo jakoś mi to do szczęścia nie było potrzebne ;) a co do strzelania auto/semi sprawdź płytkę od selektora ognia

Link to post
Share on other sites

w Polsce masz prawo oddać zakupiony przedmiot w ciągu 14 dni. I masz gwarancje na 24miesiące - to co pisza sklepy ze na 12 czy 6 to ŚCIEMA ! Masz paragon/ fakture to masz 24 miesiące. :)

 

Ja bym oddał i nawet taką samą nową kupił. :)

Link to post
Share on other sites

@bizonkrk17 jak zdemontowałeś blowback ?

 

Tak czy inaczej nie sądzę żeby oddali kasę za tą replikę bo używałem jej. Raczej do jakiegoś serwisu albo coś. A przedmiot zakupiony możesz oddać do 14 dni ale podejrzewam że MUSI być w stanie idealnym :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...