Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"najlepszy" plecak


Recommended Posts

Witajcie napiszcie tu jakie macie plecaki (nie chodzi o szkolne ani nic takiego tylk owiecie jakie;) )

Napiszcie o jego + jak i o - bo mam wieeeelka dyleme jaki sobie kupic bo jakby nie patrzec to jakis wydatek jest

 

 

Czekam na odp. Panowie moderatorzy prosze nie usowajcie tego topicu

Link to post
Share on other sites
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukaj w www.rangershop.pl - mają tam aż za wiele typów plecaków i całkiem przyzwoite ceny.

 

Z tych, których tam nie ma - polecam holenderskie plecaki wojskowe z allegro (niejaki Demobil2000 je sprzedaje) lub Janysport PS20 z cordury (bo IMO najtrwalsze).

Te dwa ostatnie to plecaki 20 litrowe. Jesli szukasz czegoś większego to polecam Janysport 50/75 litrowe albo taki 35-cio litrowy: http://www.rangershop.pl/product_info.php/...roducts_id/2813 (kumpel ma i bardzo sobie chwali) .

Z tańszych nie najgorsze są plecaki Bundeswehry (sam mam jeden z nich - 28l).

Z resztą zależy ile chcesz wydać.

 

I przede wszystkim poczytaj na forum opinie o różnych plecakach, by nie kupić jakiegoś gniota.

Link to post
Share on other sites

Wejdź na stronę Azymut, mają tam parę fajnych plecaków. Miałem Janysporta - Wywiadowcę 50, pozbyłem się, go, kupiłem ALICE M, sprzedałem go szybko i teraz kupuję Grota 75 (potrzebuję plecaka uniwersalnego, turystyczno-wojskowego).

Zobacz również Tutaj i poszukaj plecaka PP-25. To również dzieło Janysporta, aczkolwiek nie mam pojęcia, czy dostępne w detalu.

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Określ czy to ma być 3-day pack czy plecak na dłuższą wyprawę.

 

Polecam:

www.maxpedition.com

www.blackhawkindustries.com

http://kifaru.net/MGhome.htm

http://www.justshop.com.tw/backpacks/backpack-s.htm

 

Zobacz też to:

http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=10655&start=0

 

Na taki lepszy plecaczek 3- dniowy musisz przeznaczyć około 400-500 zł.

Zwróć uwage czy dany plecak ma kieszeń pod camelbaka i NA JAKI MODEL.

btw. ostatnio nabyłem Condora Maxpedition i nie wchodzi do kieszeni oryginalny Camelbak 2l !! Jest za długi! :!:

 

Pomyśl również o kolorze- wg mnie najlepszy cały zielony, bo dobry również do chodzenia po mieście, nie rzuca się aż tak w oczy jak woodland :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zalezy ile masz kasy - najtaniej, a sensownie wychodzi chyba plecak ALICE - jest całkiem niezły a i nawet nawet wygodny - plecy sie nie pocą i ogólnie jest fajnie. Zależnie od rozmiaru bierzesz eMke albo eLke. Z droższych to Janysport, albo inne dobrodziejstwa wymieniane wyzej.

Link to post
Share on other sites

Janysport PS20 - na krotkie wyprawy. Mozliwosc przytroczenia czegos, trwalosc i mozliwosc wybrania kamuflazu (tyle, ze paski troczne sa zawsze czarne). Do wad mozna dac to, ze czesc przylegajaca do plecow nie jest profilowana (wlozyli tam jakas pianke od wewnatrz).

--

Rzez

Link to post
Share on other sites

Czy ktokolwiek z was ma pojęcie gdzie w pobliżu Bydgoszczy można dostać PS20 albo PP25?? Chciałbym sobie przed kupnem obejrzeć plecak a jakoś nigdzie w Bydzi nie ma szans dostać! Może ewentualnie zamówić w turystyku ale oni nigdy się nie kwapią do tego!

Dzięki za odpowiedź

pozdro

g.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

Odświeżę stary temat. Wie ktoś coś o tym plecaku? Czy to w rzeczywistości jest podobne do woodlandu? Jak ktoś cos wie to proszę o pomoc.

 

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml...ifiers=category

 

Aha i proszę was abyście nie pisali żebym lepiej kupił jakiś inny i podawali konkretny model. Ja się po prostu pytam czy ten plecak się do czegoś nadaje.

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to posiadam plecak LUBAWY wzór 976/MON. Świetnie nadaje się na długie wypady. Jest bardzo pojemny i posiada jeszcze komin, który tą pojemność zwiększa. Ma też wyprofilowany stelarz aluminiowy, szerokie pasy na ramiona i na biodra z gąbką w środku. Paski do troczenia dodatkowego wyposarzenia np. karimaty czy śpiwora. Na zewnątrz ma też 4 kieszenie zapinane na ekspres na drobniejsze rzeczy. Jest w polskim kamuflażu woodland. Niestety jest bardzo duży więc nie nadaje się do użytku na codzień, np. do szkoły, pracy lub na jednodniowe wypady. Dlatego poważnie zastanawiam się nad zakupem drugiego plecaka o mniejszej pojemności, bardziej poręcznego. W oko wpadł mi właśnie plecak Janysportu serii grot - PS20.

Link to post
Share on other sites
Jest w polskim kamuflażu woodland.

jakoś woodland zawsze mi się kojarzył z amerykancami... :wink:

A PS20 polecam, sam sie stałem jakis czas temu jego szczęśliwym posiadaczem i jak na razie jestem zadowolony. Tylko "plecy" mogliby zrobić nie takie równe bo sie strasznie plecy pocą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...