Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szybkie ładowanie magazynka CO2 M4/SCAR GBB firmy WE


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 year later...

nie będę zakładał nowego tematu i podepnę się tutaj bo problem pokrewny dotyczy magazynka do M14 WE, a mianowicie macie jakieś patenty na lub możecie polecić jakąś ładowarkę do kulek? po entym pestkowaniu ręcznie kciuk mi odpada, a samo ładowane trwa wieki ...

Edited by The Ghost
Link to post
Share on other sites

nie będę zakładał nowego tematu i podepnę się tutaj bo problem pokrewny dotyczy magazynka do M14 WE, a mianowicie macie jakieś patenty na lub możecie polecić jakąś ładowarkę do kulek? po entym pestkowaniu ręcznie kciuk mi odpada, a samo ładowane trwa wieki ...

 

nie wiem po co męczyć kciuki skoro do każdej repliki WE GBB (do m4 napewno) dołączana jest gratis tzw. szybkoladowarka polegajaca na rurce do której wsypujemy 30 kuleki popychamy patyczkiem i elegancko wchodzi szybko cała zawartosć do maga. Nie jest to szybkoladowarka w rozumieniu AEG ale pomaga:)) polecam mozna ja kupic również osobno....w sklepach w HK.

Link to post
Share on other sites

Wypowiem się jako użytkownik gazowej emki od WE od dłuższego czasu.

Co do fabrycznej ładowarki w formie rurki, to jest ona nieefektywna, żeby powiedzieć do niczego - dopychanie kulek powoduje ich odkształcenia (używam G&G 0.30), cały proces jest długotrwały, trzeba odmierzać określoną ilość kulek. Ja stosuje zwykłą prostą ładowarkę:

 

http://www.specshop....o_kulek_-_MP053

 

Element odpowiedzialny za doprowadzanie kulek pod odpowiednim kątem przykleiłem na stałe, na klej polimerowy.

Ładowanie magazynka zajmuje kilka sekund.

Edited by zbojcerz_hegemon
Link to post
Share on other sites

nie wiem po co męczyć kciuki skoro do każdej repliki WE GBB (do m4 napewno) dołączana jest gratis tzw. szybkoladowarka polegajaca na rurce do której wsypujemy 30 kuleki popychamy patyczkiem i elegancko wchodzi szybko cała zawartosć do maga. Nie jest to szybkoladowarka w rozumieniu AEG ale pomaga:)) polecam mozna ja kupic również osobno....w sklepach w HK.

właśnie o taką rurkę mi chodzi, gdybym dostał ją z repliką to bym dupy nie zawracał, niestety nie przy każdej replice WE są, przy M14 oprócz repliki jest tylko manual ... nie ma nawet imbusu do regulacji hopa ... nawet w sklepie jest napisane: "W zestawie otrzymujemy:

* replikę objętą 6 miesięczną gwarancją

* magazynek zasilany green gazem"

 

Dzięki Panowie za odpowiedz, spróbuję jak zbojcerz_hegemon zrobił, myśle że to rozwiąże problem

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...