Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

moja pierwsza broń asg


Recommended Posts

Witam jestem początkujący w asg i chciałbym zakupic replike do 1000 zł z racji że strasznie podobają mi sie bullpupy moją uwagę zwróciła broń aug a3 firmy jg (jing gong) http://gunfire.pl/product-pol-1152191380-JG0450A.html jeżeli ma ktoś tą broń lub wie co nie co o niej niech podzieli się ze mną wiedzą.

To jest mój pierwszy post na tej stronie i jeśli źle założyłem temat lub jest taki gdzie indziej to nie wiedziałem ale szukałem przez 2 godziny i żadnego nie znalazłem więc prosze o pomoc w zakupie repliki.

dziękuje pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawa replika, ale da rade ją dostać za ok 700-800zł, przynajmniej tyle jest warta.

Ma ponad przeciętną moc co jest minusem dla nowego. Jakiej repliki nie kupisz podlicz sobie na start najmniej 40zł na okulary i 100-200zł na ładowarkę. Za 1000zł kupisz już nową markową replikę.

Kolejne 15 postów będzie od osób polecających emki KWA, że są świetne cudne i jedyne słuszne do 1000zł.

Polecam kupić co Ci się podoba=nie znudzi się szybko.

Link to post
Share on other sites

Kolego myślę, że będzie kosztować mniej niż ten JG. Pamiętaj, że FPS=zasięg tylko w teorii, w praktyce jest różnie:) Jest prawie pewnie że, AUG TM 320 fps będzie mieć większy zasięg jak i celność od tego od JG chociaż ma znacznie mniej FPS.

 

Poza tym jak chcesz nową replikę zastanów się nad tą wersja:

http://gunfire.pl/product-pol-1152189528-JG0448A.html

 

Jest wygodniejsza od tej, która sobie wybrałeś i do tego tańsza sporo:)

Link to post
Share on other sites

To kwestia gustu. Mi może być wygodnie tobie nie. Ja zasadniczo nie lubię wszelkiego rodzaju Augów, chociaż ten co podałem Ci w linku od taiwana jest jedynym, który znalazł by u mnie miejsce. Najlepiej jak dorwiesz kolegę, z takim Augiem albo pojedziesz do jakiegoś sklepu i złapiesz to bez tej rączki:)

Link to post
Share on other sites

Miałem okazję trzymać AUG'a A1 ale z TM i ogółem bez rączki mi się miło trzymało. Łapałem albo od spodu pod lufą tuż za rączką albo za osłonę spustu. Kwestia samodzielnego dostosowania się. Jednemu będzie tak wygodnie drugiemu inaczej.

 

Też możesz zastanowić się nad AUG A2 z JG praktycznie to samo lecz bez lunety:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=388

 

Albo F2000 z JLS ale tutaj o nim nic nie wiem i jakiś zgodności z pierwowzorem bym się nie spodziewał przeważnie że selektor ognia jest z tyłu a nie przy spuście. Jedyny wart uwagi F2000 to od G&G ale drogi.

Link to post
Share on other sites

L85 jest od Army ale z tego co czytałem to tam ciągle się coś psuje. Jedyne słuszne L85 jest do ICS'a ale ono kosztuje dużo ponad 1000zł. Sam mam AUG'a Jg od 3 lat i spisuje się świetnie. Ale pewnie dla tego że wszystkie bebechy wymieniłem. Jak coś to pisz na PW.

Link to post
Share on other sites

L85 do 1000zł dobry to raczej takiego nie ma. W cenie do 1000zł to tylko widziałem z Army ale z BlowBackiem co sprawia że raczej cudów bym się nie spodziewał. Lepsze L85 to Ares za 1399zł i z ICS'a za 1521zł. Tak to nic więcej dobrego nie znajdziesz.

Z tych 3 modeli to najlepiej wypada ICS ze względu na swoje właściwości łatwego dostosowywania mocy dzięki prowadnicy sprężyny.

Też miałem okazję trzymać L85 z ICS'a i jest bardzo dobrze wykonany i spasowany ale nie przypadł mi do gustu bo nie przepadam za L85 wole F2000 lub TAR-21 :icon_razz:

 

EDIT:

Jankus mnie wyprzedził.

Edited by Matison
Link to post
Share on other sites

Jak L85 to tylko od ICS moim zdaniem. Macałem i użytkowałem Aresa, Army i właśnie ICS i na moje oko ta ostatnia jest bezkonkurencyjna :). AUGi są fajne, naprawdę fajne, ale trzeba uważać na rączkę bo lubi się ułamać. Mając taki budżet pogadałbym z Lukirą, forumowym specem od Augów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...