Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-01W - real wood [BOYI]


Recommended Posts

Jeśli ktoś próbowałby polecać AKS74U cymy (cm.045): sam popełniłem ten błąd, dałem się nabrać na neodymowy silnik którego w boyiu nie ma. Ale za to jakość połączenia dekla z podstawą szczerbinki jest fatalna, grubość ZnAlu sięga tam max 0,75mm. Pękło mi to po dwóch tygodniach, dzięki bogu trzyma się na super glucie :D Gorąco odradzam :)

Link to post
Share on other sites

Jak ja zwracałem swojego do gunfire to zostałem zapewniony, że błąd w opisie zostanie usunięty. Jak widać jest do teraz. Możesz to oddać na podstawie niezgodności towaru z ofertą. Jeszcze ci kuriera za darmo zamówią. Jak mają lenia do poprawek niech stawiają. :icon_smile:

Swoją drogą to rk to pewnie będzie w promocji do puki zapasy znalowych nie wyjadą, zresztą sprzedawanie tego jako SW jest co najmniej nie uczciwe- i tu nie powinno nas interesować to, że producent zmienił technologię wykonania* czy dostali po prostu złe repliki. Niech sprzedają je jako W i tyle. Potem w komisie trafisz taką chorą antylopę to dopiero będzie kwas. "Przecież ja SW kupowałem".

*jakby jakakolwiek tam była ;-)

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Byle nie z niezgodnosci! Jak się okaże od razu znal, to ze zwykłego zwrotu, nie z niezgodności. Wyrok SN każe płacić sklepom za kuriera przy zwrocie towaru zakupionego w internecie, w przypadku niezgodności możesz natomiast żądać stosownego obniżenia ceny, jeżeli znalowy będzie Ci się podobać. W takim wypadku nie musisz oddawać repliki - mówisz że miała być stal, a oni dali znal, dlatego mają zwrócić Ci różnicę w kasie.

Link to post
Share on other sites

Obsługa GF mi powiedziała nawet, że dostałem inny produkt niż zamawiałem i oni wysyłają kuriera na mój adres po paczkę.

Potem dostałem tel. z serwisu, że replika doszła i nie są w stanie jej wymienić na właściwy egzemplarz. Wybrałem zwrot pieniędzy na konto.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

No i doszła :)

- sprawdzałem magnesem co jest stalowe: wszystko prócz lufy ale co do szyny i zastrzasku kolby mam wątpliwości.

- batka jest zielona

- komora jest przezroczysta,

- numery są bite,

- do GB nie patrzyłem.

W oczy rzucił mi się selektor, któy nie dochodzi do góry, beznadziejnie spasowane drewna oraz źle zmontowany nit przy zawiasie pokrywy: powoduje to luzy na boki, kiedy jest otwarta. Ponadto na opakowaniu napisane jest RK-01 W :D

Link to post
Share on other sites

Czyli SW. Miałem to samo oznaczenie, jednak moja replika to był miszmasz. Sprawdziłeś dokładnie czy element na którym wybite są numery przyciąga magnes? oraz czy zawias w którym porusza się kolba jest stalowy? U mnie jeszcze występowała krzywo zakołkowana podstawa muszki.....

Link to post
Share on other sites

Ja jak dostałem swój egzemplarz to od razu zostały wymienione wszystkie nity. Te chińskie są puste w środku i po prostu się wyrabiają powodując luzy. Została wymieniona lufa na stalową oksydowaną i wszystko co jest na lufie zostało prosto po kołkowane. Efektem jest kompletny brak jakichkolwiek luzów.

Dekiel ma luz na zawiasie ponieważ tam jest tylko wsadzony kołek który ma luz. Po wpasowaniu ciut szerszego kołka wszystko się trzyma bez grama luzu.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Witam!! Też ostatnio pokusiłem się o kupno rk-01SW w gunfire. Moja replika ma body całe ze stali , zieloną batke , komorę HU przeźroczystą oznaczenie pudła BY-001B . Niby SW ,ale moją uwage przykuła nalepka z kodem paskowym a na niej z RK-01W przerobiona niebieskim mazakiem na SW czy u Was też tak przerobili? Poza tym ładowarka strasznie buczy i grzeje się bardziej niz inne moje ładowarki do baterii. Jest to oznaka że coś jest zepsute czy po prostu ładowraki boyi tak mają?

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem jakieś pół roku temu podobno starą wersję RK-01 z 2007 gdzie bateria jeszcze miała być 8.4v, nylonowe łożyska i coś tam jeszcze, ale tak jak pisaliście dostałem kompletny miszmasz. Wszystko jest stalowe oprócz obsady lufy, podstawy szczerbinki, lufy i zatrzasku kolby, łożyska są stalowe, bateria 9.6v, przezroczysta komora hopka i plastikowe okładziny. Nie rozumiem jak oni składają te repliki, ma być co innego, a jest co innego. Jak za cenę 300 zł w GF jstem mega zadowolony, replika ma już jakieś 15k bb przebiegu i działa znakomicie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...