Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie, czy ktoś z Userów używa:

- http://gunfire.pl/pr...293-JG0451.html

- http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg/r2-well.html

Zdaję sobie sprawę, że WELL, to firma nieco gorsza niż JG, ale i różnica w cenie dość znaczna.

Mam chęć zakupić tę replikę jako boczną i waham się pomiędzy jakością, a ceną...

Zaznaczam, że replika będzie używana sporadycznie, w warunkach CQB i tylko w temperaturach, które eliminują użycie repliki gazowej.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Ray widział "plastikową, odpustową zabawkę", ale z plastiku to tam chyba był tylko wykonany chwyt. Ja ze swoim egzemplarzem nie miałem problemów, może po prostu składający go Chińczyk miał dobry dzień i dobrze go złożył ;) Jak na boczną broń to 200fps wystarczało w zupełności. Tak czy inaczej mogę to tylko polecić.

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle, opinie bardzo rozbieżne. Poczekam jeszcze. Szkoda, że nie wrzuciłem tego tematu jako ankietę.

 

MP5K [GALAXY] mam, ale nie da się go nosić w kaburze. Dynda mi toto na jednopunktowym, co prawda mocowanym do pasa, ale zaczep powoduje opóźnienie w użyciu, no i replika jest narażona na zabrudzenia i "urazy" przy czołganiu i "taktycznych przewrotkach" :icon_mrgreen:

 

Ps

@Wiciu_AK, rozumiem, że piszesz o Wellu...

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wellowskiego Skorpiona używałem ponad rok. Po tym czasie pękł szkielet gera. Dokupiłem szkielet, ale okazało się że wersja szkieletu z MP7 mimo że powinna być kompatybilna ze skorpionem kompatybilna nie jest. I dlatego już trochę moja replika leży u serwisanta.

 

A jakby co w technikaliach (tyle że nie pamiętam czy dla replik tanich czy w II klasie) jest obszerny temat opisująty tą replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...