Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup używanej Cymki CM.031


Recommended Posts

Witajcie mam ofertę zakupić Cymę CM.031 za około 150 zł, jest to używka, która miała trzech właścicieli (wszystkich trzech dosyć dobrze znam) z tym, że tylko jeden jej praktycznie używał, u reszty kurzyła się w szafie. Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie tej repliki? Co może być zepsute, czy w ogóle odpuścić sobie zakup tej repliki? Jeszcze jedno, 150 zł to dobra cena?

 

Pozdrawiam, Mark97.

Link to post
Share on other sites

Potrzebuje kupić ładowarkę do tej Cymki jak najtaniej, za parę złotych. Kumpel zgubił ładowarkę i nie mam jak nawet przestrzelić tego AK, potrzebuje najtańszego sposobu na ładowarkę, kiedyś słyszałem o przerabianiu zasilacza- jak to sie ma w praktyce?

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze ofertę kupić CM.036 od kumpla za 330 po ostrym tuningu, od kumpla, który miałby mi serwisować CM.031. Wam też wydaje się, że warto dołożyć do tego pięknego AKM-a? :icon_wink: Kumplowi zależy na szybkiej sprzedaży, bo potrzebuje pieniądze na studia.

 

Po tuningu:

  • Tłok od King Armsa
  • Doszczelniona głowica tłoka
  • Gumka hop siup od Systemy
  • Doszczelnione wszystko na teflonfixie
  • Wypodkładkowany gearbox
  • Kable niskooporowe

Edited by Mark97
Link to post
Share on other sites

Jeżeli Cię stać to warto. To Cm.031 musiałbyś sporo dołożyć, co było by nieopłacalne żeby strzelała i wyglądała tak dobrze jak Cm.036. Ale to są puste wywody bowiem nie widziałem, ani nie strzelałem z tych konkretnych egzemplarzy które sprzedają twoi koledzy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...