Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uszkodzona replika


Recommended Posts

Witam. Może na początku opisze swój problem.

W dniu dzisiejszym byłem na strzelance. Wszystko ładnie pięknie replika działała.

Po czym nagle przestała strzelać. Wyglądało mi to na utknięcie kulki w tej komorze co wkłada się magazynek. Po wyjęciu tej kulki wyciorem już kompletnie broń się rozłożyła. Zaczęła chodzić dosłownie jak wiertarka i w dodatku głośno nie wystrzeliwując kompletnie kulek. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane... A również nie chce się tam grzebać bo jestem początkujący. Może coś doradzicie?

Link to post
Share on other sites

Zobacz czy na auto strzela i na semi.Jeśli na semi są problemy i replika wydaje dziwny dźwięk obstawiałbym na złamany anti-reversal.

 

EDIT:Replika chodzi głośno czy tylko jak zdejmiesz palec ze spustu to coś głośno wraca w GB?

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

Skąd mamy wiedzieć ile to kosztuje jak nie wiemy co to jest. Do serwisu sklepowego bym nie oddawał,chyba że masz replikę na gwarancji to wtedy tak. Jeśli nie to poszukaj serwisantów ze swojego województwa np.

Link to post
Share on other sites

Mniej więcej orientujecie się w kosztach naprawy?

Chce jechac do serwisu gunfire

 

Najprawdopodobniej masz zmielony tłok. Możliwe również, że uszkodzona została co najmniej jedna zębatka. Przyszykuj się na wydatek ok. 100-250 zł jeżeli nie załapiesz się na gwarancję. Wszystko zależy od tego jaką masz replikę. Konieczne jest otwarcie GB, żadne domowe sposoby nie pomogą.

Link to post
Share on other sites

Mniej więcej orientujecie się w kosztach naprawy?

Chce jechac do serwisu gunfire

:bialaflaga:

 

SERWIS odpowiada na Wasze pytania

od pon. - pt. od 14:00 - 15:00

 

tel. +48 71 325 61 96

(źródło)

 

 

Najprawdopodobniej masz zmielony tłok. Możliwe również, że uszkodzona została co najmniej jedna zębatka...

Moją sąsiadkę boli lewe kolano. Ale tylko jak tańczy kankana. Korzystając ze swoich umiejętności telepatycznych, postaw jej diagnozę i napisz ile będą kosztowały leki...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Moją sąsiadkę boli lewe kolano. Ale tylko jak tańczy kankana. Korzystając ze swoich umiejętności telepatycznych, postaw jej diagnozę i napisz ile będą kosztowały leki...

 

Dzięki ale nie gustuję w centusiach. :icon_wink:

Edited by Malvin
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...