Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka latarka?


Recommended Posts

A za ile i do czego ma Ci służyć? Latarka do broni, kątowa, czołówka, na hełm, szperacz, czy może jako pałka do samoobrony,na żarówki, na diody? Praktyczna latrka, to taka co świeci :icon_mrgreen:, może kosztować od 5 złotych do 500 złotych i więcej. Więcej konkretów Kolego :icon_biggrin: .

Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiałeś się może nad latarkami - czołówkami? Też właśnie byłem przekonany, że latarka do ręki, to jest to. Niestety nie może się równać pod wieloma względami z czołówką. Kupiłem w końcu latarkę firmy Petzl (czołówka) i byłem zachwycony. Nie tylko funkcjonalnością i wygodą czołówki, ale również wykonaniem tej latareczki.

Sprecyzuj, do czego mniej więcej ma służyć, być może do Twoich wymagań będzie lepsza jakaś inna latarka.

Link to post
Share on other sites

To i ja się podepnę pod temat. Mam g36 z szyną od wersji C. Latarka miałaby służyć do nocnego strzelania i żeby miała dobry zasięg. hmm jak to nazwać. Chciałbym żeby miała kabel i przycisk na końcu tego kabla. Żebym mógł go spokojnie sobie pociągnąć przez replikę do Chwytu.

Edited by PlanB
Link to post
Share on other sites

Może trochę doprecyzuję - skłaniam się bardziej na LED, gdyż na dystans świecić nie będę, a do tego odpowiada mi "biel" tego światła. Miło by było, jakby latarke można było kupić na terenie Poznania, np. w specku.

Powoli czas mnie zaczyna gonić, bo potrzebuję ją na piątek :)

Link to post
Share on other sites

Ja natomiast polecę latarki firmy SolarForce. ich moduły są praktycznie identyczne z SureFire i można ich używać wymiennie. Latarki z diodami XML T6 mają na prawdę ogromną moc i można je dostać od ok 130zł. Jeśli chodzi o akcesoria do nich, jest ich cała masa, począwszy na filtrach i na włącznikach żelowych skończywszy.

 

http://jarmix-milita...-taktyczne.html

 

ich wykonanie jest zdecydowanie lepsze niż UltraFire.

Edited by radwan88
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...