Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń krótka cyma vs tokyo marui


Guest MaciejFly2

Recommended Posts

Chyba po to, żeby strzelić sobie z niego w łeb. Nawet gazowa klamka nie pozwala na nawiązanie walki z większością AEG-ów. Tym bardziej pompka jest w tej sytuacji nieporozumieniem. Na tej samej zasadzie można na współczesnym polu walki używać pistoletu skałkowego...

 

Natomiast dobrze byłoby, gdyby autor sprecyzował do czego tę "broń" potrzebuje? Bo do strzelania do tarczy pompka TM z pewnością będzie dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites
Guest MaciejFly2

To właśnie do treningu strzeleckiego :D wiem, że to nie jest gaziak, broni podręcznej jakoś nie bardzo potrzebuję, aug mi wystarczy. Chociaż gdybym miał jakąkolwiek to i tak bym nosił ;D

Link to post
Share on other sites

Z "treningiem strzeleckim" w przypadku repliki sprężynowej jest jeden problem - za każdym razem trzeba naciągać, więc odpada korygowanie strzałów, bądź strzelanie dubletami. Do "sportowego" strzelania, w sensie pojedyncze strzały z pięciominutowym celowaniem lepiej nada się wiatrówka. Rekreacyjne strzelanie do puszek jest fajne, jak ścinamy ich kilka, jedna po drugiej, sprężynowa replika nie da tyle frajdy.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie to wyjąłem replikę z pudełka, naładowałem aku i oddałem kilka strzałów w łóżko i raz serią. Bardzo fajna repliczka, podoba mi się. Ladny rof. Niestet w niektórych miejscach są nadlewki plastiku, trochę skrzeczy, ale bardzo mało. Jeśli takie rzeczy CI nie przeszkadzają, to bierz śmiało. Jeszcze jutro zrobię test zasięgu i celności to Ci powiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...