Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Celownik do Shotguna


Recommended Posts

Jakiś tani, otwarty kolimator powinien się dobrze sprawdzić

 

Taaak, zwłaszcza przy przedzieraniu się przez krzaki, lub szybkich akcji w ciasnych pomieszczeniach, w krótkim czasie zostanie "unicestwiony". :hahaha:

 

Otwarte kolimatory są bardzo podatne na uszkodzenia, IMO znacznie lepszym rozwiązaniem będzie http://www.taiwangun...x40-a-c-m.html.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Powała, z jakiej paki sa bardziej podatne na uszkodzenia? Jak oberwiesz kulką to czy otwarty czy zamknięty efekt jest ten sam. Masz jakieś konkretne wiadomości, czy tak sobie pleciesz co Ci ślina na język przyniesie (jak zwykle)? Bo mam i zamknięte, i otwarte od lat i jakoś do dziś wolę otwarte.

 

 

Inna sprawa, że na pompę o zasięgu 30 czy 35m... Po co chcesz montować cokolwiek skoro na taki dystans wystarczająco skutecznie (i taniej) celuje sie po lufie?

Link to post
Share on other sites

Witam co według was powinienem zamontować do shotguna mam szyne ris ale zależy mi na tym żeby to było jak najtańsze (zasięg repliki to ok 30-35m ale brak celownika praktycznie uniemożliwia trafienie w cokolwiek).

Na allegro [wpisać kolimator asg] strzelec,crossman itp.. ok.18-25zł.Mam na m47 już 2 lata :maniak_luzik:
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...