Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie, choćby z tego powodu:

Wykonanie: elastyczny plastik ABS + aluminiowa lufa
:maniak_zle:

 

Jeśli masz ograniczony budżet, kup shotguna AGM z Tajwangun. Tamto MP5 to plastikowa zabawka odpustowa, rozleci Ci się w krótkim czasie.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Nie chce sprężynowca chce cos z tanich elektryków polecacie jakieś ze strony tanie miliataria ? dodam jeszcze że chpodzi o broń do strzelania z kolegami nie nic wiekszego wiec od takeigo chce zacząć

Edited by Raafik
Link to post
Share on other sites

Mam podobną zabawkę za ~120zł i jej osiągi nie są zbyt zadowalające. Po zakupie, poszedłem postrzelać do drzewa, maiłem problemy z trafieniem z odległości ok.7 metrów. Czy ci ją polecam domyśl się sam, nie opłaca się czegoś takiego kupić nawet za 40zł. Lepiej kupić CM.030, kosztuje mniej więcej tyle co te zabawki z plastikowym GB, a jest o wiele lepsza.

Link to post
Share on other sites
Nie chce sprężynowca chce cos z tanich elektryków polecacie jakieś ze strony tanie miliataria ? dodam jeszcze że chpodzi o broń do strzelania z kolegami nie nic wiekszego wiec od takeigo chce zacząć

W Twoim budżecie nie ma "przyzwoitego" AEG-a. Jeśli chcesz wyrzucić pieniądze, to kup sobie co chcesz, ale nawet w podwórkowych zabawach rozleci Ci się "to" po kilku dniach.

Aktualnie najtańsze AEG-i to MP5 [JG], albo AK [CYMA], wszystko >300 PLN. Niczego tańszego na przyzwoitym poziomie nie kupisz.

Link to post
Share on other sites

W Twoim budżecie nie ma "przyzwoitego" AEG-a. Jeśli chcesz wyrzucić pieniądze, to kup sobie co chcesz, ale nawet w podwórkowych zabawach rozleci Ci się "to" po kilku dniach.

Aktualnie najtańsze AEG-i to MP5 [JG], albo AK [CYMA], wszystko >300 PLN. Niczego tańszego na przyzwoitym poziomie nie kupisz.

W Twoim budżecie nie ma "przyzwoitego" AEG-a. Jeśli chcesz wyrzucić pieniądze, to kup sobie co chcesz, ale nawet w podwórkowych zabawach rozleci Ci się "to" po kilku dniach.

Aktualnie najtańsze AEG-i to MP5 [JG], albo AK [CYMA], wszystko >300 PLN. Niczego tańszego na przyzwoitym poziomie nie kupisz.

Mógłbyś podać linki ?
Link to post
Share on other sites

Masz i mów mi "wujo":

http://www.taiwangun...aeg/cm-028.html aktualnie jedyna alternatywa <400.

http://gunfire.pl/pr...plika-M5-J.html

http://gunfire.pl/pr...lika-M5-S6.html

Niestety, ceny MP5-tek gwałtownie "skoczyły" >400.

W ZBROJOWNI pustka, sądzę, że nowe dostawy też będą już po znacznie wyższych cenach.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak, to byłby bardzo dobry wybór, gdyby ta replika była dostępna...

 

@Gzelek, jeśli mi dzisiaj (sic!)znajdziesz MP5K[Galaxy] dostępne w jakimkolwiek polskim sklepie i za taką cenę jaką podają w ZBROJOWNI (242.- PLN), to Ci ją kupię na gwiazdkę. :maniak_jezyk2:

 

Ps

W Gunfire ceny MP5 spadły poniżej 400.- PLN!!! :maniak_usmiech:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...