Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74- jakie wybrać?


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcesz AK-74 czy AKS-74U?

 

Lufy około 250mm, jeżeli się nie mylę.

obojętne mi to czy ak74, czy ak74u, obydwie mi się podobają, tylko chodzi mi ogólnie o celność i powtarzalność strzałów, na 100 będę tam montował lufę precyzyjną

 

cm045 i do cqb dobra tylko trzeba by było springa zmienić na słabszego, ale w lesie też dobrze daje sobie radę :icon_smile: Raczej nowej repliki ak74 nie kupisz za 600zł.

 

Chyba że http://www.specshop...._Metal_-_CM040C

ooo dzięki Ci bardzo, nawet mi się podoba :)

 

Nie wcale. Kup RK Boyi w wersji stalowo-drewniano-znalowej.

Ty tak na poważnie?.........nie będę brał czegoś, co ma łączenie kolby z ołówka
Link to post
Share on other sites

Alexandrze, masz jakieś porównanie z najnowszymi modelami?

 

Ja z kolei słyszałem, że zarówno Boyi jak i CYMA mają słabe zatrzaski kolby składanej. W swojej Cymie 0.48 same mocowania są z czegoś innego niż ZnAl, jakkolwiek magnesem nie sprawdzałem. I jakoś częściej słyszałem o awariach Boyi niż Cym (te od numeru 0.40).

Link to post
Share on other sites

Sirhawk, już było o tym mówione w jednym z tematów. Dokładnie to samo mówiłem co Ty, gdy nie pogłębiłem tematu. Otóż faktycznie te skargi na awarie pochodzą z 2008r, wtedy były starsze wersje Boyi i były one do kitu. Porównanie mam z kilkoma modelami cymek (w tym, z tymi nowszymi).

Own, wytłumacz, jakim cudem w moim (albo i już nie) RK-06 łączenie body z kolbą przyciągało magnes?

Link to post
Share on other sites

Own, wytłumacz, jakim cudem w moim (albo i już nie) RK-06 łączenie body z kolbą przyciągało magnes?

Proste. Fabryka wali części jakie ma pod ręką. Sporo SW ma obsady z znalu to dlaczego inne nie mogą być np stalowe?.

 

W swojej Cymie 0.48 same mocowania są z czegoś innego niż ZnAl, jakkolwiek magnesem nie sprawdzałem.

Rozpoznajesz wzrokiem materiał z którego jest wykonane mocowanie kolby?

Link to post
Share on other sites

Kurde...trochę mnie przeraża długość lufy w CM.045. Mam CM.037, czyli takie troche 045 ze stałą kolbą i body z absu, długość lufy jest ta sama i stwierdziłem, że w lesie radzi sobie średnio. To polecicie coś z dłuższą lufą? I już Was nie męczę :icon_biggrin:

Edited by rocker21
Link to post
Share on other sites

Rk02, albo Rk03 ( chociaż osobiście nie przepłacałbym stówki za drewno bebechy są te same! kup sobie drewno z cm.048 albo ostre i czesto wyjdzie taniej!). Oprócz tego CM40. To jest AK74S.

 

Rk01SW to AKSU, tak samo CM45. Do lasu nie da rady, do budynków za mocne i trzeba robić downgrade.

 

Morał: jak chcesz repliki AK74 to kupuj coś z pierwszej linii tekstu. AK74SU nadaje sie do CQB, i niczego innego!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...