Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla kobiety


Recommended Posts

Szanowni koledzy forumowicze,

 

Tak jak w tytule posta, poszukuję dla swojej dziewczyny mundur w multicamie, camogromie na strzelanki. Wszystko co przymierzaliśmy do tej pory zabija kobiecość a przecież wcale nie o to chodzi. Nie chodzi też o typowy "armor dla female" (sic!) tylko o jakiś zgrabny krój, który i kamufluje i wygląda.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po co te idiotyczne odpowiedzi? Już widzę, jak każdy z Was biega w mundurze za dużym o rozmiar czy dwa. bo luźne przecież lepiej rozbijają sylwetkę. kobiety już tak mają, że lubią ładnie wyglądać. widocznie dla niektórych tutaj to tajemnica.

 

sarnuch - kupcie na ebairsofcie w multicamie, dobrze się na kobietach układają. jak ma około 175 cm wzrostu i jest szczupła, to S będzie idealne.

Link to post
Share on other sites

No ale trochę powagi. Całkowicie rozumiem problem odpowiedniego rozmiaru, ale nie rozumiem pojęcia kobiecości w lesie, w mundurze.

 

Jestem całkowicie poważny. i nie wiem, czego tu nie rozumieć. kobieta chce wyglądać w mundurze kobieco, gdyż kobietą jest. Wy chcecie wyglądać jak żołnierze, którymi nie jesteście. Z dwojga złego, wolę pierwsze dążenie. ;)

Link to post
Share on other sites

Koniecznie mc? Jeśli tak to zapoznaj się z Crye Precision. O ile traficie w rozmiar to naprawdę ładnie leżą.

 

Typowo podkreślające kobiecość są mundury galowe ;)

 

I jak już o kobiecość swojej kobiety dbasz to nie zapomnij o tipsach w kamuflażu, długich włosach (pięknie się wczepiają w krzaki) i butach w kamuflażu koniecznie na szpilce, bo przecież kobieca noga na obcasie jest taka seksowna.

 

P.S. Lesio - kobiety naprawdę rozróżniają airsoftowe "pole walki" od spaceru po parku. I wiedzą gdzie mają wyglądać ładnie a gdzie wygląd pełni drugorzędną rolę ;) I tak - noszę za duży mundur :)

Link to post
Share on other sites

Koniecznie mc? Jeśli tak to zapoznaj się z Crye Precision. O ile traficie w rozmiar to naprawdę ładnie leżą.

 

Typowo podkreślające kobiecość są mundury galowe :icon_wink:

 

I jak już o kobiecość swojej kobiety dbasz to nie zapomnij o tipsach w kamuflażu, długich włosach (pięknie się wczepiają w krzaki) i butach w kamuflażu koniecznie na szpilce, bo przecież kobieca noga na obcasie jest taka seksowna.

 

P.S. Lesio - kobiety naprawdę rozróżniają airsoftowe "pole walki" od spaceru po parku. I wiedzą gdzie mają wyglądać ładnie a gdzie wygląd pełni drugorzędną rolę :icon_wink: I tak - noszę za duży mundur :icon_smile:

 

Może zależy to od środowiska - w tym moim kobiety kładą nacisk na "bycie ładną w mundurze" i przedkładają to nad funkcjonalność. Zresztą, kobiet się czepiam - ja sam lubię dobrze wyglądać w mundurku czy kamizelce, którą sobie kupiłem za ciężko zarobione miliony monet. ^^

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Sam mimo 188 cm wzrostu oraz dość witruwiańskiej (sic!) budowy ciała noszę spodnie helikona S; nie wiem co musiałaby założyć dziewczyna żeby nie wyglądać jak worek na ziemniaki. ;) To sport zdominowany przez facetów i chcę, żeby czuła się w nim choć trochę kobieco.

Link to post
Share on other sites

Sam mimo 188 cm wzrostu oraz dość witruwiańskiej (sic!) budowy ciała noszę spodnie helikona S; nie wiem co musiałaby założyć dziewczyna żeby nie wyglądać jak worek na ziemniaki. :icon_wink: To sport zdominowany przez facetów i chcę, żeby czuła się w nim choć trochę kobieco.

 

Wybacz, ale choćbym chciał, nie wiem jak Ci uwierzyć, ja przy 185 cm noszę M ^^

żarty żartami, ale naprawdę jedynym wyjściem jest chińska rozmiarówka, szczególnie, jeżeli kobieta ma poniżej 170cm.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...