Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt M1911


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów czytających mój post :) Za rok zaczynam swoją zabawę z airsoftem. Do tego czasu pragnę skompletować całe oporządzenie. Karabin już mam (CM.031d- z czasem wymienię na lepszy), teraz pora na broń boczną. Tak jak w temacie poszukuję legendarnego Colta M1911, który spełnia tą funkcję doskonale. Sęk w tym czy znacie jakieś modele takowego pistoletu godne polecenia? Kwota, którą operuję to mniej więcej 500-550 zł. Dodam -co nie będzie dla was pewnie zaskoczeniem-,że poszukuję gaziaka - z racjonalnie oczywistych powodów . Pozdrawiam i oczekuję na pomocne wypowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki :icon_smile: z tego co tutaj widzę to mój wybór padnie raczej na Colta od TM - tylko albo bede musial upolować, albo przez ten rok do wakacji trochę stanieje :icon_smile: w każdym bądź razie gdybyście widzieli gdzieś jakąś używkę w dobrym stanie to dawajcie znać :icon_biggrin: mój mail to vincig04@gmail.com . Pozdrawiam :icon_smile:

 

Kolejną kwestią jest ten gaz do powyżej wymienionego Colta od TM, bowiem większość szczęśliwych posiadaczy tej repliki jak i sklepy ją oferujące uwagę przywiązują do gazu . Mianowicie HFC134a jest ponoć jedynym bezpiecznym gazem, którego bez obaw można używać w tej replice. Czytając też trochę okazało się, iż jest trudnodostępny. Czy to prawda ?

 

Jeszcze jak możecie powiedzcie ile strzałów odda ta repliczka mniej więcej po napełnieniu magazynka HFC134a ?

Edited by vincig
Link to post
Share on other sites

Musisz upolować, nie licz, że stanieje gdziekolwiek. Co najwyżej jak dolar spadnie do 2,50zł to zza granicy można ściągnąć. Poluj po allegro i komisie na używkę w dobrym stanie (koszt około 350zł-400zł).

 

Większość szczęśliwych posiadaczy? Znaczy- która większość? :D

Sklepy polecają HFC134 chyba tylko dlatego, że jest droższy heheh. Walę na GG od zawsze, repliki TM które posiadam są "HFC nigdy nie skalane" i od lat pracują bezproblemowo tzn nie ma problemów z powodu gazu. Bier GG i się nie przejmuj pitoleniem mitomanów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...