Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika Snajperka


Recommended Posts

Mundur nie jest potrzebny na start wystarczy dres...

 

mundur podalem jako przykład :icon_wink: też zaczynałem w dresie ^^ jak czeczeni ^^

 

 

 

EDIT:

 

Maske jak najbardziej ci odradzam... i myśle, że zrobi to wiekszość... kup okulary/gogle... na twoim miejscu dozbieral bym do cm028 (albo poszukaj uzywanej, może ktos chce sprzedać).. a jak nie to pompa (i bede sie upierał przy tym ;))

Edited by jarijas
Link to post
Share on other sites

tak, ale w tym budzecie nie kupisz nic lepszego od shot guna :icon_wink: ale jak widać, kolega jest uparty :icon_wink:

 

Ostatnio kupiłem cm.048m za 300 zł więc da się tylko trzeba umieć w razie czegoś naprawić ;)

Co do ochrony kup lepiej uvexy za 30 zł i posłużą ci dłużej niż te "maski"

Link to post
Share on other sites

chcesz snajperke za 200zl. Jedyna mozliwosc to A&K dragunov uzywka tylko musisz jeszcze lunete i montarz kupic ale bez tez dasz rade.posluchaj kolegow wyzej i kup jakiegos shotguna napewno dluzej ci potrzyma. Jezeli chcesz byc snajperem z prawdziwej wojny to szykuj 2000zl na tuning albo zawsze mozesz zrobic konwersje na hp i cieszyc sie moca 1-900 fps. Snajperstwo w asg lezy i kwiczy bez wlozenia w sprzet kilku tysiecy

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz sobie mb03 to już na lunete ledwie Cie będzie stać. Nie jest od razu potrzebna a już zwłaszcza na 30-40 metrów. Sądząc po pisowni, młody jesteś to oczy masz sprawne... jeszcze. Widzisz raczej dobrze. Radzę więc posłuchać i zainteresować się okularami Uvex jeśli nadal chcesz swój wzrok zachować. Atestowane okulary z klasą ochrony F lub też FT i europejską normą wytrzymałości takowych produktów ochronnych EN160. Nie ma - 'jakaś maska co wytrzyma 300 fpsów'.

Myśl trochę chłopaku bo inaczej będzie panika jak komuś coś się stanie, a uwierz mi będzie panika jak się stanie.

Ktoś was chociaż będzie nadzorować na początek? Czy taki zbiorowy pomysł - kupmy sobie snajperki i postrzelajmy, nie ważne jakie byle jakie mogą być. Na ochrone oczu to sobie maskę do spawania wezmę bo ojciec akurat ma.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...