Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie m4 do 1000zł


Recommended Posts

  • 1 month later...

Z góry zaznaczam iż również jestem swiezakiem w asg, jednak chce pomoc koledze.

Zaznaczam iż poniższa opinia jest subiektywna i nie ma na celu podważenia waszych propozycji, staram się tylko pomóc koledze.

Jeżeli możesz dołożyć 200zl to polecam ci ;

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=9864&name=BOLT_-__B4A1_Carbine_-_B.R.S.S.

Sam jako swiezak szukałem odpowiedniej repliki dla mnie pod względem mocy i realizmu, i przypadkiem natrafiłem na Bolta b4a1 który dodając do repliki odrzut, niespotykany w innych replikach i jest kompatybliny w 90% z klasycznymi gearboxami co oznacza że tuning nie jest problemem. Zastanów się również nad ta replika ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

emka KA jest lepiej wykonana zewnętrznie od KWA. Bebechy oczywiście słabsze, ale to wciąż dobra replika

 

panie Ericsson, czy ty polecasz komuś replikę, której nawet na oczy nie widziałeś?

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

emka KA jest lepiej wykonana zewnętrznie od KWA. Bebechy oczywiście słabsze, ale to wciąż dobra replika

 

panie Ericsson, czy ty polecasz komuś replikę, której nawet na oczy nie widziałeś?

Dokładnie. Ja mu po prostu podsuwam pomysł, może chłopak również chciałby aby. Broń była w pewnym stopniu realistyczna? Widzieć widziałem ale nie dotknelem xd

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

LMT Defender i KWA 2 gen. to to samo.

 

Bebechy oczywiście pancerne, bez porównania do King Armsa.

Za to są gorzej wykonane z zewnątrz.

Jeśli wystarczy ci te 400 fps i nie planujesz grzebać w gearboksie - KA będzie dobrym wyborem

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co do Kwa, jeśli wykonanie zew. jest gorsze, to można by je zamienić na lepsze z orginalnymi oznaczeniami (nie ważne jakie koszty), chodzi o to czy jest kompatybilna z innymi korpusami jak g&P,G&G, MOE? (podobno inaczej sie rozkłada-jak ostra i ma inne wymiary)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co do Kwa, jeśli wykonanie zew. jest gorsze, to można by je zamienić na lepsze z orginalnymi oznaczeniami (nie ważne jakie koszty), chodzi o to czy jest kompatybilna z innymi korpusami jak g&P,G&G, MOE? (podobno inaczej sie rozkłada-jak ostra i ma inne wymiary)

 

Kolego proponuję abyś najpierw wziął do ręki KWA oby się przekonać czy wykonanie jest rzeczywiście takie "gorsze" a póxniej kombinował ze zmianą body

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

 

Przepraszam za odkop, ale zbliżają się święta, a ja dostałem propozycję wybrania sobie repliki (nowa, nie używana) i chciałbym wiedzieć, czy polecana jest M16A3 od Evolution Airsoft. Niestety nie podano tam prędkości wylotowej więc mam cztery pytania.

- Ile FPS ma replika w stocku?

- W jakich granicach oscyluje zasięg?

- Jak z wnętrznościami? :)

- Co polecacie na początek wymienić?

 

Pozdrawiam!

 

#edit.

Kolejne pytanie, magazynki BOYI będą pasować?

 

Przejrzałem kilka tematów o tych m'kach, ale tutaj piszę o takie informacje 'pod rękę'.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...