Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawowe koszta


Recommended Posts

Witam chciałbym zacząć przygoda z ASG opinie na ten temat są rożne chodzi mi mianowicie o podstawowe wyposażanie co powinno wchodzi w jego skład(ceny już sobie sam ustalę ) i wasza opinia na temat repliki od jakiego przedziału cenowego zaczynają się "dobre" repliki i jak można to jakieś propozycje dla początkującego( sprzęt musi być nowy ponieważ nie mam odłożonych środków i będzie zakupiony na raty ) z góry dziękuje za odp pozdrawiam;) .

Link to post
Share on other sites

Jak lubisz ak to polecam firmę boyi a za kasę która zostanie zrobisz jeszcze jakiś upgrade.

Jak lubisz g36 to szukaj replik firmy Cyma albo JG.

Jak lubisz M4/M16 to szukaj Replik G&P, Evolution Airsoft(jeśli stawiasz na wygląd) albo KWA (jeśli stawiasz na podatność na tuning mocowy).

Asortyment... parę magów, jakiś bb-loader, chest rigg albo kamizelka do przenoszenia. Ale na tym to ja się nie znam ;)

Link to post
Share on other sites

Jesli ma 1000zl to g36 nie cyma albo jg tylko Ares.

M4 do 1000zl GP nie kupi. Jesli chcesz miec dobre wykonanie zew. to polecam evolution airsoft, jesli chcesz miec pancerny bebech to emki KWA.

Asortyment... to nie wiem mundur jakis, gogle, maske stalker polecam, helmik, chestrigg i kilka midcapow do broni. Do wyboru do koloru.

Link to post
Share on other sites

Rozłóż sobie tak:

1. 800zł na replikę. Napisz też, jaka broń Ci się podoba, to jakieś zabawki wyszukamy;

2. Około 200zł na magazynki. Mid/low-capy zdecydowanie lepiej kupić, niż latać z grzechotką, wymagającą ciągłego nakręcania;

3. 150zł na mundur;

4. 230zł na buty;

5. 120zł na kamizelkę.

Link to post
Share on other sites

No, a ja ze swojej snajperki za 300zł ściagam ludzi ze 150m!!

 

Co rozumiesz przez "trzyma"? To, że jest w jednym kawałku?

 

Ludziska przesadzają jak zawsze z tą wytrzymałością chińskiego gówna, wiadomo, że zazwyczaj w rękach się nie rozpadnie i chwile wytrzyma. Ale ta chwila to niestety nie jest zadowalająco długo dla wiekszości graczy. Przychodzi zima i nagle okazuje się, że klamry i drabinki trafia szlag. Taśmy się strzępią, molle sa krzywo przyszyte. Widziałem juz urwanie klpay od ładownicy i temu podobne atrakcje. O jakości materiałów duzo pisać nie trzeba, o jakości szycia- też.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli kolega ma 1500zł to już może spokojnie zacząć i to ze sprzętem znacznie lepszym niż wykonana z ceraty kamizelka ACM w kamuflażu Multicamo, który nijak ma się do mundurów Multicam czy też nawet Camogrom...

 

Proponuję na replikę wydać jakieś +-900zł. Za to spokojnie na gunfire kupi np. M4 GFC z 2-letnią gwarancją (S-System mają 2 osoby u mnie w drużynie i polecam).

Co do ochrony to przede wszystkim oczy. Za +-120zł kupi już dobre ESS ICE, które szczerze polecam.

Druga sprawa to buty. Zgrabne Starforce'y, Magnumy, czy inne bucisze kupi za +-200zł.

Mundur warto kupić tańsze (Woodland, DPM, DDPM, i wiele wiele innych) w okolicy +-50zł lekko.

Jako dodatek zapodałbym maskę siatkową (np. stalker) na ochronę zębów i twarzy. Za 50zł można kupić.

Zostaje dobre 200zł na np. nakolanniki, rękawiczki, patrolówkę (czy też bonnie hat), wózek kulek na najbliższe x czasu.

 

Teraz wydaje się, że za 1500zł można dużo kupić, ale można wydać np. 1200zł na M4 KWA (te pancerne bebechy, które każdy chwali mimo iż znikoma część miała porównanie tego z zwykłym PJ, bo przecież chinol MUSI być gorszy) i dokupić mundur, buty i okulary i jechać. Jak masz tam na miejscu jakieś ekipy czy znajomych, którzy się strzelają najlepiej poradź się ich. Każdy powie Ci coś innego co do sprzętu chociaż zgadzam się z tym, że kamizelka na początek jest zupełnie zbędna. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów koledze

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej kupić "jedno, a porządnie" ?

Zamiast wydawać te 1500zł na badziewną replikę, badziewną kamizelkę, okulary, mundur, buty, hełm, namiot, plecak, śpiwór, 10 magazynków i 5 ładownic, to sobie kupić porządną replikę, mundur jakikolwiek (w 50zł spokojnie się zmieści) i oczywiście porządne okulary? Jak czegoś zabraknie, to można sobie dozbierać funduszy i dokupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...