Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tłumik


Recommended Posts

* Dołączę sie do tematu.

 

Mam mp5 jg http://azteko.pl/jg-mp5j-jg069mg-p-2099.html i chciałbym się dowiedzieć jaki i JAK zamontować tłumik. Widziałem pełno tłumików do mp5 od JG ale za grzyba... nie mogę znaleść żadnego gwintu w mojej replice... Ktoś wie gdzie może być jakiś gwint z takim montowaniem na tłumik, czy też będę musiał dokupić go osobno np w formie celownika na przodzie razem z gwintem.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

no właśnie nie mam "ten". Tzn na zdjeciu tutaj widac tłumik ognia, a ja go nieposiadam :icon_biggrin:

Jak nie wiesz, to ci coś powiem: W ostrym odpowiedniku tego pm jakim jest mp5 nie ma możliwości montażu tłumika dźwięku (który byłby nakręcany na gwint niemalże w 100%), więc wątpie że psuli by replikę gwintując lufę zewn.

 

Możesz spróbować z tłumikiem płomienia nakładanym na tłumik ognia, lecz one są raczej stworzone pod m4

Link to post
Share on other sites

Jak nie wiesz, to się nie odzywaj.

Pod tłumikiem płomienia masz taką małą dziurkę (a raczej powinieneś mieć). Musisz wyciągnąć malusieńki pin z tej dziurki i wtedy tłumik płomienia zejdzie. Po tym będziesz musiał zakupić końcówkę z gwintem i włożyć ją w miejsce, gdzie był ten stary tłumik płomienia. Jeśli to wszystko zrobisz, odkręcasz sobie osłonkę gwintu i dokręcasz dowolny tłumik. Jak Ci się końcówka nie podoba, możesz kupić tłumik płomienia zakładany na końcówkę z gwintem (ale wtedy tłumika już nie zamontujesz). Są też tłumiki przystosowane do szybkiego zakładania na końcówkę z gwintem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...