Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co polecacie na "początek" ?


Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie do Was. Jaką replikę polecilibyście na "początek" przygody z ASG? Tak na prawdę ASG, interesuję się od bardzo dawna, tylko zawsze z braku funduszy nie miałem okazji kupić repliki, ale teraz się zawziąłem.

 

PS. Jeśli napisałem w złym dziale to proszę o nie usuwanie tematu tylko przeniesienie do odpowiedniego.

Edited by dawid4157
Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam pytanie do Was. Jaką replikę polecilibyście na "początek" przygody z ASG? Tak na prawdę ASG, interesuję się od bardzo dawna, tylko zawsze z braku funduszy nie miałem okazji kupić repliki, ale teraz się zawziąłem.

 

PS. Jeśli napisałem w złym dziale to proszę o nie usuwanie tematu tylko przeniesienie do odpowiedniego.

 

Jaki masz fundusz do przeznaczenia na szpej ?

Link to post
Share on other sites

Duża różnica :) Z 1 klasy kup se KWA za 1200 zł dodaj rzeczy za drugie tyle i masz replikę I klasy :) (no może przesadzam ;) )

 

II Klasa to jest np: Cm.028 mp5 od JG które osobiście polecam itp.

 

Do 399 zł polecam ci kupić albo cm 028 albo mp5 od JG (Twój wybór) Sam posiadam mp5 jg przerobioną conieco i sprawuje się świetnie, cm028 posiadają znajomi i też chwalą.

Link to post
Share on other sites

W tej cenie, nie kupisz repliki "I klasy".

MP5J [JG] na początek jest niezłym wyborem. Pamiętaj udać się z nią do dobrego serwisanta w celu usunięcia nadmiarów smaru i dobrego uszczelnienia. Ja w mojej MP5J dzięki takim zabiegom uzyskałem o 20 fps większą prędkość wylotową. :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o tym G36? I czy to nie jest "dziadostwo" z odpustu, które się rozwali na drugi dzień?

http://www.taniemili...c-m85-p-13.html

oraz tym:

http://allegro.pl/karabin-asg-hk-g36c-advanced-power-pack-i2646842259.html

 

Ogólnie mnie najbardziej się podoba właśnie G36, AK47 niezbytnio mi do gustu podchodzi. A wam?

Edited by dawid4157
Link to post
Share on other sites

Ehh jeśli masz 399zł to nawet nie patrz na te "gówienka" chyba, że chcesz strzelać 15metrów...

 

Za 399 metrów masz sporo manewru - kupuj to:

 

http://www.taiwangun.com/sub-machine-guns/jg068-jg_1.html

 

albo

 

http://gunfire.pl/product-pol-1144793020-Replika-karabinka-CM028.html

(Stronke dalem gunfire, jest droższa niż na taiwanie ale nie wiem co się stało i nie moge znalesc 028 na taiwanie ._.)

 

--

 

i jeszcze rada dla ciebie - Nie patrz sięna znaki bo to szity, jesli chcesz produkt licencjonowany typu HK ump (przykład) albo coś to trzeba sporo dołożyć... na początek replika ma strzelać i sprawiać przyjemność a nie rozwalić się po 10 minutach. O tym co ty pokazales to nawet nie mów bo to szit i niewiadomo co jeszcze. Popatrz się chociażby na FPS 150 fps - co to jest? Taką replikę za 120zł kupisz.

Link to post
Share on other sites

Czemu "wciskasz" Mu "Kałasza"? Napisał w "I klasie", więc może chcieć coś z wyższej półki. Będzie można Mu doradzić gdy określi przedział cenowy.

Sryy...Edytował posta :icon_smile: Teraz najlepszym wyborem jest KWA.

 

 

Replika pierwszej klasy do 399? Chyba nie kupi nic markowego w tej cenie :icon_smile:

Edited by Krwawy
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kitson

Ja już wyrosłem z kupowania na każdym odpuście zabawki, typu pistolet za 8 zł w opakowaniu co wygląda jak broń za 400 zł.

Dlaczego podajesz mi takie "coś". Ja chcę prawdziwą przygodę z ASG, a nie z shotguna walić za 40 zł.

 

Btw. Nie zakładam nowego tematu, ale wpiszę się w tym.

 

Jeśli chodzi o ten CM028A(bo tactical mi lepiej podchodzi) to jakie części są zrobione z metalu, a jakie z ABS`u? I czy to trzyma trochę? W sensie czy to nie zabawka, z plastiku?

 

I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa. Co myślicie o sklepie taniemilitaria.pl? Bo zastanawiam się w jakim sklepie też dokonać tego zakupu.

 

Proszę o odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Hop siup masz odpowiedź:

 

"Korpus wykonany został z tworzywa, zaś chwyt przedni z szynami RIS - z tworzywa nylonowego."

"CM028A nie jest z metalu, metalowe ma tylko niektóre elementy"

 

To co widzisz z zewnątrz nie licząc selektora ognia to ABS, a rzeczy w środku tzn lufa wew GB itp to metal.

Oczywiście nie mówię o spuście, zawiasach na pas nośny itp, bo to są szczególiki (są z metalu jakby co)

 

I nie obrażaj AGM 003 :( Nie wiesz to nie mów, ta replika nie jest odpustowa, strzela na 30-40m i w stosunku cena/jakość to chyba najlepsza z możliwych. :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam G36C od JG (jg608) i mogę polecić. ABS wcale nie jest taki zły jakby się mogło wydawać.

 

Btw. ostre G36 też jest częściowo wykonane z ABSu, aby karabin był lżejszy (choć wiadomo, że nie będzie to taki sam ABS jak w replikach).

Edited by Luminofor
Link to post
Share on other sites

fajnie na poczatek spisuja sie repliki firmy JG (g3, g36, mp5) niezly stosunek jakosci do ceny a na poczatek strzela to naprawde przyzwoicie no i maja nawet jakis tam potencjal tuningowy :) sam zaczynalem od g36 JG bardzo fajna sprawa :) teraz strzelam pomodzona troche JG g3t3 i nie nazekam :)

 

Hop siup masz odpowiedź:

 

"Korpus wykonany został z tworzywa, zaś chwyt przedni z szynami RIS - z tworzywa nylonowego."

"CM028A nie jest z metalu, metalowe ma tylko niektóre elementy"

 

To co widzisz z zewnątrz nie licząc selektora ognia to ABS, a rzeczy w środku tzn lufa wew GB itp to metal.

Oczywiście nie mówię o spuście, zawiasach na pas nośny itp, bo to są szczególiki (są z metalu jakby co)

 

I nie obrażaj AGM 003 :( Nie wiesz to nie mów, ta replika nie jest odpustowa, strzela na 30-40m i w stosunku cena/jakość to chyba najlepsza z możliwych. :icon_smile:

 

 

prawde mowisz mossberg agm'a to chyba jeden z lepszych i najtanszych shotow jakie sa dostepne, nie odbiega za bardzo od shotow za 200 czy 300 zlotych

Link to post
Share on other sites

 

do 400zł te dwa modele są zdecydowanie najpopularniejszym wyborem. Mam CM028 dopiero 6 tygodni i jestem bardzo zadowolony, prawie w całości z metalu (plastik -> kolba, chwyt pistoletowy, chwyt przedni), bateria w kolbie pozwala zamontować niemalże dowolnej wielkości baterię. Świeżo po wyciągnięciu z pudełka ma bardzo dobrą celność na 30-50 metrów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...