Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin Snajperski dla totalnego Świeżaka.


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ten R93 od KA ma podane fpsy na 0.12. Dla mnie to samo w sobie dyskwalifikuje sklep. Ta replika jest nowa na rynku, nie wiadomo jak z bebechami.

Jeśli niekoniecznie ma być to snajpa, sugerowałbym którąś z eMek od KWA- nie najgorzej wykonane, pancerne bebechy.

Link to post
Share on other sites

Dexter: w temacie o KWA (tym dużym) AnR na sp130 wyciągnął 540FPS (żeby nie być gołosłownym, to właśnie znalazłem ten post), tuning kosztował ok. 230zł, a 540 FPS to już jest prawie snajperka. Gdzieśtam ktośtam (chyba właśnie AnR, lecz nie jestem pewien) pisał, że ludzie wkładali springi M150 i wyższe i, że widział pęknięty gb przy M170 (na mrozie!) a na takich jest już 600fps+ (na M170 to już w ogóle kosmiczny wynik) a to już jest pełnoprawna snajperka, nieuważasz? Czyli jednak ludzie robili snajperki.

Link to post
Share on other sites

Więc według Ciebie 600 konna ciężarówka to samochód sportowy, bo ma mocny silnik?

 

Haters gonna hate!

 

Po pierwsze: Repliki karabinu szturmowego przeważnie są lżejsze od replik snajperek, a co za tym idzie mają większa mobilność.

Po drugie: Więcej dodatkowych części można kupić do replik szturmowych niż do replik snajperskich.

Po trzecie: W replice karabinku(AEG) można zawsze zmniejszyć sprężynę na mniejszą i bawić się w CQB, a to z replikami snajperek jest przeważnie niemożliwe.

Edited by CBI*Piotr
Link to post
Share on other sites

Zarzucenie hasełkiem sprawiło, że czujesz się inteligentniejszy?

 

1. Nie rozumiem, dlaczego ludzie kupując karabin szturmowy chcą się nim bawić w snajperstwo i przerabiają go na dziwny twór, uzurpujący nazwę "karabin snajperski"?. A ja głupi z L96 chciałem się kiedyś strzelać w pomieszczeniu! Przecież to takie nieporęczne.

2. I co z tego?

3. Jak myślisz, dlaczego? Podpowiedź: jest to związane z przeznaczeniem snajperki.

Link to post
Share on other sites

1)Główną cechą snajperki jest niemożność używania jej w CQB?

2)To znaczy, że AEGi nie mogą być snajperkami? Dlatego, że mają auto a nie czterotakt?

 

Dexter: Fakt, ale VSR to nie jedyna snajperka. L96 (warrior) waży 4,3 kg bez lunety

Edited by Ripx97pl
Link to post
Share on other sites

Ale właśnie mi chodzi o to, że mogą...

Pisałem do SirHawka, zauważ, że to on twierdził, że emka nie może być snajperką, bo nadal jest szturmówką.

 

Kolejnym przykładem na to (oprócz podanego przez ciebie M82) jest SR25.

Edited by Ripx97pl
Link to post
Share on other sites

M4 nie powinno być przerabiane na snajperkę. Nie wiem, jakim cudem trzeba tłumaczyć, że karabin szturmowy został zaprojektowany do SZTURMU nie do strzelectwa PRECYZYJNEGO, jakkolwiek airsoft niestety umożliwia to drugie w szturmówkach. I Rip, wróć do podstawówki na wykład pojęcia "sarkazm".

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...