Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rojo... Tak... Gimbaza już fapuję. ;D

 

True story.

 

Na razie za dużo na temat ASG nie ma. Inaczej, nic nie ma. Zobaczymy jak się potoczy dalej.

O program ASG trudno (tak jak i PB), ponieważ na takim programie przydałyby się recenzję sprzętu, opisy, porównania. Kolega ma set widzów tylko dlatego, że pojawił się u Roja (u którego zobaczyłem osobiście tylko jeden film, ten z Omaha, bo dla mnie, zachowuje się jak kretyn), ale życzę koledze jak najlepiej.

 

Osobiście nie lubię wszelkiej maści vlogów :) Wolę pooglądać niż śłuchać;)

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Aaa, ja chyba go nawet kojarzę z Mangusty (a może to jakiś inny dredziarz)

 

Widzę, że nie tylko ja mam delikatnie mówiąc negatywne zdanie na temat Roja :icon_biggrin:

 

Jak tak teraz przeglądam filmiki tego dredziarza, to jak na razie wygląda na to, że robi się z niego kolejny vloger-bożyszcze gimbusów. Tu gry komputerowe, tam jakieś vlogi. Czekamy na filmiki z minecraftem

 

Jak na razie wolę konkurencję (czyli straszydło :D)

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

Pożyjemy, zobaczymy. Ktoś wyżej wspominał o programie z tematyką PB, recenzje sprzętu, ostatnio właśnie Pan Mordor i Gwałt na umyśle podjął współpracę ze sklepem KANSUS i u nich kręci odcinki w ramach Splatpack TV.

 

Żeby nie było, nie oglądam cały czas. Jedynych jakich mogę oglądać/słuchać cały czas to Soushibo, yoshi7901 oraz Loczek0123 :icon_razz:

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Obejrzalem, szalu nie ma. A Rojo to dobry zapalnik i dzieki temu koles zostanie zauwazony. A czy sie utrzyma? To juz czas pokaze. Jesli bedzie robil nedzne materialy - to wiadomo, a jesli bedzie interesujacy, to tylko sie cieszyc.

I nie zabraniajcie kolesiowi robienia paru rzeczy. Lubi gry, to je pokazuje. Teraz chce pokazac ASG - jego sprawa.

Edited by Wiśnia
Link to post
Share on other sites

Pożyjemy, zobaczymy. Ktoś wyżej wspominał o programie z tematyką PB, recenzje sprzętu, ostatnio właśnie Pan Mordor i Gwałt na umyśle podjął współpracę ze sklepem KANSUS i u nich kręci odcinki w ramach Splatpack TV.

W Łodzi właśnie za bardzo nie ma sklepu, który ma duży, różny asortyment, by robić recenzję.

Link to post
Share on other sites

Witam Was. Jestem autorem oraz wlascicielem tego kanalu. Rozumiem wasze opinie i je szanuje. Ja nie staram sie osiagnac jakiegos stadium wezyra czy znawcy ASG itp. Konkurs sie nie podoba? Kanal na YT? Szanuje to rowniez. Jedni niech zostana przy strzelaniu a inni niech robia co chca. A jesli kanal wam sie nie podoba to powiem jedno - zrobicie lepiej. Minecrafta itp u mnie sie nie uswiadczy, to kto mnie bedzie ogladal to juz nie jest odemnie zalezne. Tyle odemnie panowie i panie. Milych strzelanek i moze do zobaczenia w boju. I tak owszem - bylem na Manguscie.

Link to post
Share on other sites

Witam Was. Jestem autorem oraz wlascicielem tego kanalu. Rozumiem wasze opinie i je szanuje. Ja nie staram sie osiagnac jakiegos stadium wezyra czy znawcy ASG itp. Konkurs sie nie podoba? Kanal na YT? Szanuje to rowniez. Jedni niech zostana przy strzelaniu a inni niech robia co chca. A jesli kanal wam sie nie podoba to powiem jedno - zrobicie lepiej. Minecrafta itp u mnie sie nie uswiadczy, to kto mnie bedzie ogladal to juz nie jest odemnie zalezne. Tyle odemnie panowie i panie. Milych strzelanek i moze do zobaczenia w boju. I tak owszem - bylem na Manguscie.

 

Zrobiłem lepiej... Ups! Przepraszam...

Link to post
Share on other sites

Nie należy pisać słów "zróbcie lepiej". To tak samo jak reżyser kac wawa mówi milionom polaków "zróbcie lepiej". Dajesz coś tysiąca ludzi do obejrzenia, więc licz się z tym, ze ludzie wyraża opinię na ten temat, obawy, może sugestie. Ja Ci życzę jak najlepiej i byś nie skończył jak jakieś bożyszcze dzieci, tylko jako komentator dla pasjonatów, bo tego na polskim yt mało, szczególnie w asg.

Link to post
Share on other sites

Znaczy ja nie stwierdziłem, że kanał jest zły. Wyraziłem tylko ubolewanie nad nagrodą. F1 2012 to nie moje klimaty. Stąd pomysł z paczką kulek. Co do tego czy AnR zrobiłeś lepiej... Jeżeli chodzi o to, że nie oglądałeś Dreda (czyniąc lepiej i np. nie marnując czasu) może... To są jego początki i póki co nie można mieć na jego temat żadnej opinii, bo ciężko ją wyrobić po takiej ilości materiału. Jeżeli zaś miałeś na myśli to, że zrobiłeś lepiej (odwołując się do Twojego kanału) to tu nie byłbym pewien. Dlaczego?

 

Twoja wiedza na temat replik i airsoftu jako takiego jest bardzo duża i z tym nikomu nie wypada dywagować. Strzelasz się, rozbierasz, składasz repliki i ogólnie siedzisz w tym od bardzo dawna. A co widzimy na twoim kanale? Twoje dłonie jak składasz gearboxa do kolejnego klienta. Przy tym mówisz o różnych rzeczach (nie będę wdawał się w tematykę, bo jak ktoś chce to obejrzy) często gubiąc wątek, zacinając się itd. Twój kanał ma bardzo duży potencjał (z racji na twoją wiedzę i pewną rozpoznawalność), ale czy jest to "zrobiłem lepiej" nie powiedziałbym bym...

 

Myślę, że oba kanały mają duże szanse zaistnieć i wnieść coś do światka ASG. Nie pojmujmy tego jako ciągłe konkurowanie między sobą. Lepiej traktować to jako uzupełnienie. Mnie osobiście idea zbratania plastików i malarzy bardzo się podoba (o czym wspominał na swoim kanale Dred).

Link to post
Share on other sites

Dokladnie. Niech kazdy promuje ten sport jak moze. Dzieki wam za opinie Panowie :icon_wink:

 

To nie sport. Materiałów sobie poszukaj.

Twoja wiedza na temat replik i airsoftu jako takiego jest bardzo duża i z tym nikomu nie wypada dywagować. Strzelasz się, rozbierasz, składasz repliki i ogólnie siedzisz w tym od bardzo dawna. A co widzimy na twoim kanale? Twoje dłonie jak składasz gearboxa do kolejnego klienta. Przy tym mówisz o różnych rzeczach (nie będę wdawał się w tematykę, bo jak ktoś chce to obejrzy) często gubiąc wątek, zacinając się itd. Twój kanał ma bardzo duży potencjał (z racji na twoją wiedzę i pewną rozpoznawalność), ale czy jest to "zrobiłem lepiej" nie powiedziałbym bym...

 

Przepraszam, mieszkam we Wrocławiu teraz. Zaproszę Rock'a. Będzie kul i gimbaza. :D

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

To nie sport. Materiałów sobie poszukaj.

Jakbyś obejrzał wywiad z Rojem, to byś się dowiedział, że airsoft to sport ekstremalny :D

 

To są jego początki i póki co nie można mieć na jego temat żadnej opinii, bo ciężko ją wyrobić po takiej ilości materiału.

To ilu filmów musimy się doczekać, by móc mieć własne zdanie? Daj mi znać, jak łaskawie udzielisz mi pozwolenia na posiadanie swej opinii.

Link to post
Share on other sites

A mnie się podoba, że ktoś się zainteresował. Jest ok, subskrypcja kliknięta. Sam razem z ludźmi z Dzikiego Oddziału nagrywam filmiki, denne i fajne, gimbazowe i dorosłe oraz te wnoszące dużo i nie wnoszące niczego (według mnie jest ok, ale piszę o prawdopodobnych opiniach widzów). Robię to, bo świetnie się przy tym bawię, a jeśli ktoś dzięki np. mojej śmiesznej recenzji czy raczej opisówce Glocka od KJW czegoś się dowie, to ekstra ! Punkt dla AS ! Zresztą, zapraszam do oględzin kanału DzikiOddzial (dużo filmów zawiera wulgaryzmy i podła jazdę, także uwaga). Możecie jechać z góry na dół, ja nadal będę to robił, bo kilka osób to lubi, nikt za to nie płaci więc nie traci pieniędzy, a zabawa jest przednia :) Notabene niedługo powinno się pojawić kilka mocniejszych materiałów z udziałem naszego "mechanika" Trzmielora (opisy tuningu i budowy karabinów wyborowych, działanie i przydatność ASCU itd. itd.).

 

AnR, twój kanał też subskrybuje, bo podoba mi się cały komentarz, ale to zupełnie inna sprawa i nie umiał bym tego porównać do tego kanału.

 

A mnie się podoba, że ktoś się zainteresował. Jest ok, subskrypcja kliknięta. Sam razem z ludźmi z Dzikiego Oddziału nagrywam filmiki, denne i fajne, gimbazowe i dorosłe oraz te wnoszące dużo i nie wnoszące niczego (według mnie jest ok, ale piszę o prawdopodobnych opiniach widzów). Robię to, bo świetnie się przy tym bawię, a jeśli ktoś dzięki np. mojej śmiesznej recenzji czy raczej opisówce Glocka od KJW czegoś się dowie, to ekstra ! Punkt dla AS ! Zresztą, zapraszam do oględzin kanału DzikiOddzial (dużo filmów zawiera wulgaryzmy i podła jazdę, także uwaga). Możecie jechać z góry na dół, ja nadal będę to robił, bo kilka osób to lubi, nikt za to nie płaci więc nie traci pieniędzy, a zabawa jest przednia :icon_smile: Notabene niedługo powinno się pojawić kilka mocniejszych materiałów z udziałem naszego "mechanika" Trzmielora (opisy tuningu i budowy karabinów wyborowych, działanie i przydatność ASCU itd. itd.).

 

AnR, twój kanał też subskrybuje, bo podoba mi się cały komentarz (szczególnie wstęp i tekst o następnym odcinku, nie wiem czemu, kojarzy mi się to z Chwytakiem XD), ale to zupełnie inna sprawa i nie umiał bym tego porównać do tego kanału.

Link to post
Share on other sites

Jakbyś obejrzał wywiad z Rojem, to byś się dowiedział, że airsoft to sport ekstremalny :icon_biggrin:

 

 

To ilu filmów musimy się doczekać, by móc mieć własne zdanie? Daj mi znać, jak łaskawie udzielisz mi pozwolenia na posiadanie swej opinii.

 

Już? Tak? To się nagrywa? Ok. Ode mnie masz zielone światło na wyrażanie swoich opinii byle się nie różniły za bardzo od moich, bo wiesz... wtedy strasznie się stresuję, że ktoś jest fajniejszy :D Pozdrawiam i polecam się na przyszłość

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co tu porównywać Anr'a.

W moich oczach Dred wiedział że sam nic nie osiągnie (lub że będzie się musiał napracować, więc lepiej polecieć na łatwiznę) więc poleciał po znajomościach by zdobyć suby, jak na razie nie ma tam żadnego filmy na jakiś głębszy temat.

A AnR robi to co lubi, nie robi recenzji, nie robi jakiś durnych filmików o niczym, robi to na co ma ochotę i mówi o tym o czym chce tak aby to mu sprawiało przyjemność. Bardzo lubię oglądać jego filmiki, zrobić sobie kawkę zrelaksować się i posłuchać czegoś co nie jest zwykłym nabijaniem oglądalności dla kasy z partnera.

 

Pozdro dla obydwu panów, ale już po wypowiedziach dreda widać że JUŻ mu 'palma skoczyła' bo zdobył kilkaset widzów za nic, kilka dobrych komentów i myśli że jest młody bóg :icon_smile:)

A jesli kanal wam sie nie podoba to powiem jedno - zrobicie lepiej.

Po tym zdaniu widzę że to kanał nie dla mnie, bo kolega dred zamiast zachęcać już rzuca wyzwania uważając się za świetnego vlogera. Bo co za sztuką jest zaprosić kogoś znanego kogo zna się osobiście aby mu wypromował kanał.

Nie zamierzam się sprzeczać, ale takie oto moje zdanie.

Porównywać tych dwóch kanałów też nie ma sensu, ale jak już zaczęliśmy..

A no i że jestem typ co lubi przyciąć na ostatku - jeden robi coś dla frajdy, drugi dla partnera yt. Ja już wybrałem, choć wybierać nie musiałem :>>>

 

@Edit: po za tym wystarczy spojrzeć na nazwy filmików, wszędzie rojo, by było więcej wyświetleń :S

Edited by maniakwp
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...