Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po kolei. Nie zaprosilem Roja dla subow to po pierwsze. To byl akurat bonus z tym zwiazany. Nie czuje sie jak mlody bog, nie czuje sie jako swietny vlogger itp, lecz nikt nie zabroni mi tego robic. Inna sprawa ze nie mam z tego ZADNEJ kasy bo nie mam partnera na yt. Zniechecilo cie to zdanie ?? Ok. Widocznie to co chcialem w tym zdaniu wyrazic nie zostalo odebrane w takiej koncepcjii w jakiej chcialem. Nikogo nie zmuszam do ogladania mojego kanalu, subskrybowania itp opcje. To tylko i wylacznie indywidualny wybor ludzi. Nikog nie atakuje ani nie obrazam. Jak sie komus podoba to oglada, a jak nie to nie. Proste.

 

A pociskanie o gimbusach itp.... no coz nikt sobie widzow nie wybiera.

Pozdrawiam i milych strzelanek.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po kolei. Nie zaprosilem Roja dla subow to po pierwsze. To byl akurat bonus z tym zwiazany. Nie czuje sie jak mlody bog, nie czuje sie jako swietny vlogger itp, lecz nikt nie zabroni mi tego robic. Inna sprawa ze nie mam z tego ZADNEJ kasy bo nie mam partnera na yt. Zniechecilo cie to zdanie ?? Ok. Widocznie to co chcialem w tym zdaniu wyrazic nie zostalo odebrane w takiej koncepcjii w jakiej chcialem. Nikogo nie zmuszam do ogladania mojego kanalu, subskrybowania itp opcje. To tylko i wylacznie indywidualny wybor ludzi. Nikog nie atakuje ani nie obrazam. Jak sie komus podoba to oglada, a jak nie to nie. Proste.

 

A pociskanie o gimbusach itp.... no coz nikt sobie widzow nie wybiera.

Pozdrawiam i milych strzelanek.

 

Te, Jamajczyk. Alt'a Ci Jah wydłubał?

Link to post
Share on other sites

Masz absolutną rację. Walę tych literówek, błędów co nie miara.

 

Generalnie, można uznać temat za zamknięty. Autor oczywiście nie zaprosił Roja dla subów, gada treściwie. A kanał jest ciekawy. Ja trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. AnR myślałem, że jesteś nieco bardziej tolerancyjny i... rozsądny? Nie wiem jak to określić. Gość otwarcie pisze, że nie leci ani na kasę YT, ani na żadne korzyści (wliczając sławę, tańsze piwo w monopolu i talon na balon) a ty nadal się czepiasz? Nie rozumiem Cię naprawdę. Poza tym piszesz, że będą go oglądać (czy już oglądają) gimbusy, a nie zastanawiałeś się ilu ogląda twój kanał i czyta to co ty piszesz? Uwierz mi całe rzesze. Sam do nich należę, bo jest to jeden ze sposobów aby się czegoś sensownego dowiedzieć.

 

Ja słysząc, że Dred nie chce nic poza poszerzeniem (nie było mowy o konkurowaniu z kimkolwiek, a bardziej nawet wzajemnym uzupełnianiu się) naszego światka ASG w sieci jestem w stanie w to uwierzyć bez żadnych ironicznych tekstów. Treściwe gadanie... każdy musi od czegoś zacząć, a on nie zaczyna akurat źle.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. AnR myślałem, że jesteś nieco bardziej tolerancyjny i... rozsądny? Nie wiem jak to określić. Gość otwarcie pisze, że nie leci ani na kasę YT, ani na żadne korzyści (wliczając sławę, tańsze piwo w monopolu i talon na balon) a ty nadal się czepiasz? Nie rozumiem Cię naprawdę. Poza tym piszesz, że będą go oglądać (czy już oglądają) gimbusy, a nie zastanawiałeś się ilu ogląda twój kanał i czyta to co ty piszesz? Uwierz mi całe rzesze. Sam do nich należę, bo jest to jeden ze sposobów aby się czegoś sensownego dowiedzieć.

 

Tolerancyjny? Nigdy nie byłem. Nie w ujęciu tym, które jest serwowane w mediach na pewno. Nie znoszę przede wszystkim ludzi bez poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie akceptuję wszystkiego co jest mi podawane. Kwestionuję rzeczywistość na każdym kroku.

To, że czyta dużo osób to co piszę i to co mówię ma mnie powstrzymać przed tym, abym mówił i pisał to co myślę? Aaaaaaaaaaaa... Aha. Dobrze...

Link to post
Share on other sites

Świetnie. Połowa wypowiedzi od zielonych ( 20< postów)...

Najłatwiej siedzieć, przed monitorem i hejtować nie ?

AnR'a pomijam, bo temu to nic nigdy nie pasuje.... :D

 

Oby więcej takich inicjatyw, a to czy się kanał podoba czy nie, bedzie widać po "lajkach" i ilości obserwowanych. Nie podoba się ? Nie oglądaj - proste.

Dla mnie kanał "z jajem" i bardzo podoba mi się to jak jest opowiadane.

Link to post
Share on other sites

Panowie prosze was. Nie wykorzystujmy tego tematu do klotni. Czy zaprosilbym Roja czy nie i tak byl plan taki, zeby zrobic ASG TV. Brak polskich znakow jest u mnie spowodowany potrzeba formatu kompa wiec za to przepraszam. Nie klocic sie bo nie ma o co !!

AnR - obczailem twoj kanal i daje suba, bo tyczy sie ASG i jako, iz sam nie jestem wszechwiedzacy zawsze moze sie cos ciekawego dowiem lub poslucham jakas ciekawa historie. Odemnie lapka na zgode i tyle.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Najłatwiej siedzieć, przed monitorem i hejtować nie ?

Oczywiście. Właśnie zakładam antyfanklub dreada, w końcu tak bardzo go nienawidzę.

Każda krytyczna uwaga to według ciebie oznaka głębokiej nienawiści?

 

AnR'a pomijam, bo temu to nic nigdy nie pasuje.... :icon_biggrin:

Albo po prostu lubi czasem myśleć samodzielnie

Link to post
Share on other sites

@ graszczur - widze różnice między krytyczną/konstruktywną uwagą ,a "hejtem". W większości powyżej posypały się negatywne komentarze bez argumentów na zasadzie "nie bo nie" / "bo mi sie nie podoba"

Co innego jeśli ktoś pisze: zrobiłeś to tak i tak, lepiej by było jak byś zmienił to na to i to

ale tak to już jest w necie.....mały pies za ogrodzeniem też głośno szczeka....if You know what I mean :)

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

@ graszczur - widze różnice między krytyczną/konstruktywną uwagą ,a "hejtem". W większości powyżej posypały się negatywne komentarze bez argumentów na zasadzie "nie bo nie" / "bo mi sie nie podoba"

Co innego jeśli ktoś pisze: zrobiłeś to tak i tak, lepiej by było jak byś zmienił to na to i to

ale tak to już jest w necie.....mały pies za ogrodzeniem też głośno szczeka....if You know what I mean :icon_smile:

W sumie faktycznie znajdzie się tutaj parę postów, które można by na upartego nazwać bezsensownym hejtem czy czymś w tym stylu, ale na pewno nie można mówić o większości.

 

Każdy mówi, co mu się nie podoba, nie widzę więc problemu. Po to powstał chyba ten temat, by wyrażać swoją opinię, prawda?

 

Domyślam się, że to zarzucanie hejtu jest skierowane w głównej mierze do mnie, ale naprawdę nie wiem, co jest takiego niezrozumiałego i gniewnego w moich krytycznych uwagach, że przylepiasz im etykietkę bezpodstawnej nienawiści

Link to post
Share on other sites

Albo po prostu lubi czasem myśleć samodzielnie

 

Ale popularne hasło - myśl samodzielnie. Tylko że nie można myśleć samodzielnie, wpływają na to różne czynniki. Co to za myślenie? Możesz albo lubić albo nie. Albo hejcić kanał albo nie. Można przyjąć tylko 2 postawy... no dobra 3. Można nic nie robić.

 

 

 

 

Domyślam się, że to zarzucanie hejtu jest skierowane w głównej mierze do mnie, ale naprawdę nie wiem, co jest takiego niezrozumiałego i gniewnego w moich krytycznych uwagach, że przylepiasz im etykietkę bezpodstawnej nienawiści

Moje odniesienie hejtu było do osób które pisały "zaprosił Roja bla bla, gimbusy przybywajcie, leci na kase, promuje kanał rojem". Przyznaj że to bez sensu, bo takie argumenty są śmieszne. Racja może sie nie podobać, ale uargumentowanie tego "rojem" jest idiotyczne. Już lepiej tego niczym nie uargumentowywać. To tak jakby zaprosił kogoś z jakiejś partii, kolejna wojna polityczna zwolenników i antyfanów gotowa.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Suche gadanie na ekranie podczas składania repliki :icon_biggrin: Inna tematyka troszku...

 

Mi sie podoba, promować się trzeba. Uwielbiam ten hejt "Rojo=gimbaza=nie warte uwagi".

No faktycznie, podczas rozmawiania o airsofcie powinien grać w szachy.

Nie ma co porównywać EKK z tym, bo jeden lubi rozmawianie o niczym, to ogląda kolesia w długich włosach z kolegą z ADHD, drugi woli konkrety.

Link to post
Share on other sites

Konstruktywna krytyka to nie będzie- po prostu mnie nie wciągnęło / nie zainteresowało,ale co pragnę podkreślić generalnie nie jestem fanem vlogów. Vlog AnRa wciągnął mnie, najprawdopodobniej dlatego ,że mamy podobne poglądy :-), szkoda ,że muszę oglądać jego produkcje na słuchawkach , bo moja żona uważa ,że gada jak burak (nie wiem czy to przez to akcent czy przez co :icon_biggrin: ).

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...