Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bar 10 metalowe body ?


Recommended Posts

Zapytam inaczej ktora replike polecacie na zrobnienie jej na 600fps i czy beda do niej czesci ktore to wytrzymaja ?

 

 

Ta pierwsza czy drugą

 

Kolego, jeśli chcesz uzyskać odpowiedź - napisz to jeszcze raz, z poszanowaniem jakichkolwiek zasad poprawnej polszczyzny. A najlepiej - wszystkich zasad.

/LgN

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mogę się wypowiedzieć o VSR'ze bo sam takiego miałem, na stockowym springu naciąga się dziecinnie łatwo nawet nie przesmarowany, największy mankament to że bardzo szybko zjeżdża się zaczep, ogólnie warto wymienic cały zamek spustowy np na taki http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_308&products_id=8460&name=Deep_Fire_-_Zaczep_spustowy_-_VSR-10

oczywiście gumka action army/falcon bo chyba nawet inni producenci nie robią gumek do tej repliki, tłok oczywiście jest plastikowy w stocku prowadnica sprężyny też, sprężyna jest długa i cienka, komora hop up jest przyzwoita taka typu L aczkolwiek jak chcesz uzyskać 600fps musisz większość rzeczy wymienić myślę że jak kupiś samą replikę za 300 to 600 spokojnie starczy na dobry tunning, w razie pytań pisz na PW nie gryzę.

Pzdr

 

PS. ta stockowa luneta jest przyzwoita, przynajmniej w moim egzemplarzu była.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...