Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416/M4 do stylizacji na JW GROM


Recommended Posts

@2up:

Szukałem już wcześniej i jak nie zmalałem to napisałem na forum:\ Przeszukałem specshop,taiwangun,gunfire,zbrojownia,asgshop, capriasg i nic:(

 

Zlituję się nad Tobą bo aż mi Cię żal ;)

Sprawdź allegro i zainteresuj się HK 416 z GFC (na gunfire już niedostępne i droższe). Ew. zapytaj się w zbrojowni,czy ściągną jeszcze kiedyś HK 416 z JG (byłaby szansa,że miałbyś oryginalne oznaczenia).

Link to post
Share on other sites

@up:

Nie wiem kto się zajarał Medal of Honor Warfighter(bo mnie nie kręcą gry,które robione są prawie na jedno kopyto sorry)?? Ten pierwszy link mi się pomylił :( Miał być ten: http://allegro.pl/m4...2726081345.html . Nie ma to jak po kimś pojechać, bo nie zna się na producentach replik i mundurów:\

Edited by pawlito50
Link to post
Share on other sites

@up:

Nie wiem kto się zajarał Medal of Honor Warfighter(bo mnie nie kręcą gry,które robione są prawie na jedno kopyto sorry)?? Ten pierwszy link mi się pomylił :( Miał być ten: http://allegro.pl/m4...2726081345.html . Nie ma to jak po kimś pojechać, bo nie zna się na producentach replik i mundurów:\

 

To poznaj się wpierw. Poczytaj,poszukaj. Wykaż odrobinę chęci i samodzielności. Jak chcesz się stylizować na Grom to przestań nam pokazywać M4,tylko kup HK 416 i po sprawie.

Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak po kimś pojechać, bo nie zna się na producentach replik i mundurów:\

Masz do dyspozycji największą bazę danych o Airsofcie w Polsce, więc czego ci jeszcze trzeba byś mógł rozróżniać poszczególne replik czy typy mundurów? Wystarczy, że użyjesz wyszukiwarki a wszystkie info jakich chcesz się dowiedzieć, znajdziesz.

Ja używam 416tki od GFC (z kolbą SF) i za tą cenę nie narzekam, z preclufą i wymienioną gumką hop-up strzela przepięknie a sporo wzmacnianych i porządnych części gwarantuje ci dużo czasu zabawy bez usterek.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz robić stylizację, to kolba od M4 nie będzie stanowić problemu, bowiem żołnierze często sami je zmieniają, choćby na model CTR Magpula.

No toś chłopaka urządził, teraz się będzie zastanawiał jak upchnąć stockową baterię w CTR :) (dla niezorientowanych - to żarcik)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...