Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki PJ czy Gunfire Rockets ?


Recommended Posts

Witam, pytanie jak w temacie, odrazu mówię, że zrobilem specalnie dla kolegi, ponieważ ja biegam z G&G ale dla niego to za "duży" wydatek :icon_smile:

 

Jeśli ktoś testował te kulki, to czy mógłby sie podzielic wiedza, sam biegalem z gunfire ale z PJ nigdy nie mialem styku wiec nie chce mu bredzic czegos :icon_smile:

 

*Edit

 

używa on stockowej cm 028

Edited by Tomekwro
Link to post
Share on other sites

Ehh... wlasnie sie pokazał na skypie, i się upiera, że jesli ma stockową lufę to na co mu "super" kulki ._.

 

Widac, że GG odpadają, a odemnie tez nie chce odkupic a chce mu troche sprzedac :icon_biggrin: Coś się uparł nie wiem na co...

 

Ewentualnie oprócz GFC czy PJ jakie są lepsze kulki w podobnym przedziale cenowym ?

 

 

**

 

Zachwile mu powiem, żeby se kupil kulki z odpustu których ciągle używa :D

Edited by Tomekwro
Link to post
Share on other sites

Używam Gunfire Rockets już mija u mnie rok żadnych problemów nie miałem, a używam lufę 6,03mm SRC

A co do tych Guarder to miałem na 6,02mm nie pamiętam marki lufy ,ale miałem zacięcie dlatego nie polecam.

Ale jak masz 6,04 do 6,03mm to kulki Gunfire Rockets ci starcza, ale jak masz poniżej 6,02 to już kulki G&G markowe.

http://gunfire.pl/pr...2500-szt-.html.

Edited by henno
Link to post
Share on other sites

Mi GF cięły się na potęgę w hi - capach i stockowych lufach. Skupienie beznadziejne. Absolutnie nie polecam.

Co do P&J, dużo lepiej latały niż GF (czyli ujdzie), czasem zacinały się w hi - capach i stockowych lufach.

G&G latają pięknie i na kilkanaście tysięcy kulek wystrzelonych zero zacinek.

Link to post
Share on other sites

Moje doświadczenie z P&J:

- Czarne, 0.36g bodajże, nie dam głowy uciąć;

- CM 048 z lufą Madbulla 455mm, gumka Systema Energy;

- Skupienie zdecydowanie gorsze niż w G&G, delikatnie mniejszy zasięg, zdarzają się losowe strzały;

- Brak zacinek, zarówno na hi-capie Cymy jak i mid-capach MAG (we wszystkich);

- Doświadczenie z lutego zeszłego roku.

 

Moje główne doświadczenia z Gunfire "Rawkets":

1. Partia testowa 0.25g, chyba jedna z pierwszych serii, wiosna zeszłego roku:

- CM 048 z lufą Madbulla 455mm, gumka Systema Energy;

- Kulka przeskakuje kulkę w 3 mid-capach MAG - zablokowane magazynki, kulki dostają się pod podajnik kulekl;

- Nagminne zacinki w hi-capie Cymy;

- Jeżeli udało mi się ją wystrzelić to kulka bynajmniej nie leciała tam, gdzie mierzyłem.

 

2. Partia zwyczajna 0.23g, wiosna zeszłego roku:

- Ten sam obiekt testów;

- Te same problemy z tym, że odmawiały posłuszeństwa przy ładowaniu szybkoładowarką. Przegięcie pały.

 

3. Partia zwyczajna 0.25g, Borneo tegoroczne:

- CM 048 z lufą JBU 6.01 455mm, nowa gumka Systema Energy, zestaw cylindra i tłoka wraz z dyszą - SHS;

- Pożyczony hi-cap, nieznanej firmy;

- Zasięg 15-20m, rozrzut co najmniej 3 metry, po okręgu...

 

Momentami jeszcze się zdarzały pożyczenia kulek "Rawkets" w ilości na jeden czy dwa mid-capy. Ani razu nie zdołałem wystrzelić chociażby jednej kulki. Przy czym napisałem krótki pościk na fejsie gunfire'a z prośbą o polepszenie kulek, po czym zostałem zbesztany przez dwóch użytkowników, że nie podałem żadnych dowodów w postaci filmu, oboje z emblemacikiem GF w zdjęciu profilowym, oboje nie byli pracownikami GF :).

Link to post
Share on other sites

Wiadomości do kolegi Tomekwro

Jak używa stockowe cm 028 bez żadnego tuning i itp to niech spróbuje Gunfire Rockets, i powinny być zadowolony.

Bo już używam od 7 miesięcy tej nowej seria i jestem zadowolony bo osobiście posiadam zaznaczam stockowa cyma 0,45a.

Link to post
Share on other sites

Za tydzien w sobote mamy większą strzelankę :) Zamówimy PJ'y, żeby zobaczyc, zrobimy takie testy na jego stockowej cm 028

 

Sypne mu trochę GG 0.25 - postrzelamy, zobaczymy

Sypniemy GFC 0.2 (troche mi zostało) - tak samo jak wyżej

Sypniemy zakupionych PJ 0.25 i strzelimy

 

Kartka A3 ustawimy na 40metrów (moze mniej, zobaczy sie) i druknie sie tarcze i zobaczymy skupienie poszczególnych kulek.

 

Więc 10.11 Spróbuję odświeżyc temat i powiem co i jak :) I tak wiem, że GG wyjdzie najlepiej nawet jeśli strzela się stockiem :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...