Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5K 0.41 [Cyma]


Recommended Posts

Jak na taką replikę to dobry wynik.Jak chcesz większy zasięg to pierwsze co zrób to wymień gumkę na zieloną g&g,albo czarną systemę.Dopiero potem lufa promyk(przy tej długości stosunkowo tania),i tuning gearboxa.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Key to po kiego .... chcesz kupić ta replikę i używać jej w lesie.

Z tego to się robi ewentualnie rozpylacz kompozytu, nosi jako dodatkowa lub typowo do operowania w pomieszczeniach.

 

Do lasu lepsza do upgrade będzie 041B.

 

 

@Powała złego słowa nie powiem jak tylko masz chrapkę to śmiało kupuj.

Link to post
Share on other sites

A ja od czasu do czasu biegam z tą cymką po lesie i zaprawdę powiadam Wam, zacna to replika!

 

Jedyne zmiany jakie wprowadziłem to niskooporowe kabelki, mosfet, bateryjka lipo i zielona gumka g&g.

I w tej konfiguracji cymka świetnie radzi sobie w lesie, nie ustępując zasięgiem innym "długim" replikom.

Inna sprawa to celność, cóż, z tą długością lufki wysyłasz w świat "chmurę" kulek.

Efekt jest taki, że któraś zawsze trafi :-)

 

@ KeyKey, po co kupować mp5 w wersji "K" i zakładać do niej dłuższe lufki przykryte pseudotłumikami??

 

Mój kurtz zaraz będzie miał 3 latka i jak na razie śmiga aż miło, do tej pory nie rozbierałem w niej gearboxa...

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Faktycznie trzeba rozdzielić temat o cm.041k-pdw i innych wersjach, bo to diametralnie różne repliki. Inny gearbox, inne ułożenie elementów, etc.

 

A na temat repliki:

 

Plusy:

GB v.3

Cylinder ver 2

Dobra szczelność

ROF, i zasięg powyżej oczekiwań

Znana już z rodziny cm.041 konstrukcja na beznarzędziowych pinach

Cena a jakość

 

Minusy:

Delikatne tylne ucho zawieszenia

Drobna nadlewka na gumce hopa, przez co niektóre kulki skręcają w bok (wada jednostkowa)

Smar jest dosłownie wszędzie

Link to post
Share on other sites

falcong tu się właśnie mylisz - cyma daje jedne z lepszych gumek, bo i silikonowe, i bardzo dobrze uszczelniające komorę.

Tu nadmienię, że zielona GG, którą mam obecnie w "dużej" MP5 wymagała teflon fix`u do osiągnięcia pełnej szczelności.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam Panowie, proszę o pomoc. Czy może mi ktoś doradzić gdzie mogę dokupić batkę Li-Po 7,4V 1100-1300mAh do CM.041K która wejdzie do tej wązkiej przestrzeni? Przeglądałem temat o Galaxy ale nie mam z tą repliką doświadczenia więc szukam po temacie. Proszę o radę :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie, proszę o pomoc. Czy może mi ktoś doradzić gdzie mogę dokupić batkę Li-Po 7,4V 1100-1300mAh do CM.041K która wejdzie do tej wązkiej przestrzeni? Przeglądałem temat o Galaxy ale nie mam z tą repliką doświadczenia więc szukam po temacie. Proszę o radę :icon_confused:

Już nie aktualne, chyba znalazłem. Na Gunfire jest Li-Po 1300mAh 7,4V wymiary podane to 12x17x165mm. Powinno być :icon_lol:
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...