Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla niskiego, drobnego kolegi.


Recommended Posts

Cześć Wam potrzebuje czegoś dla niskiego kolegi, więc najlepiej jakby to coś było krótkie oraz lekkie. Myślałem o tym http://gunfire.pl/pr...go-JG068MG.html gdyż myślę, że to fajna replika na początek, tak samo z wielkością tej repliki - jest OK. No chyba, że poczciwa CM.028A jeszcze ewentualnie go do niej 'przymierzę', a wy co byście polecili? Jeden warunek, sklep to Gunfire.pl. Myślałem jeszcze o G36 JG608.

 

PS: Jeszcze myślę o tym http://gunfire.pl/product-pol-1152190032-Replika-karabinka-szturmowego-CM035.html

 

Jeszcze jedno jak sprawują się te repliki AK od JG?

Edited by Mark97
Link to post
Share on other sites

Replika dla drobniutkiego kolegi? Tamtaratamtam P90 ^^

 

Witaj jeżeli już to ak od CM, g36 też są dobre ale trochu bardziej awaryjne i mniej podatne pod tuning niż ak od cymy jeżeli już to może by mu wpadło w oko cm.028s a te ak od boja naprawde nie polecam kolega ma i suje mu się to jak diabli.

 

Co rozumiesz pod pojęciem mniej podatne na tuning w giecie?

 

Jest równie podatna,a nawet bardziej od ak cymy(cm028).Wśród moich znajomych jest kilka giet jg,i wszystkie śmigają bezawaryjnie(najstarsza 4 lata).Oczywiście zmienia się to,gdy ktoś zaczyna w środku grzebać,a a nie ma o tym pojęcia.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Hmm musi on być naprawdę drobny i słaby, jeśli zakładasz taki temat :) Ja biegam ze znajomym, który ma 168cm wzrostu, jest szczupły jak nie wiem co, a biega z cm 040 + koli :D I daje radę bez problemu, a wracając do tematu:

 

To tak: Mp5 JG/G36 JG/ ewentualnie P90/ Ak wbrew pozorom (chociaż dla mnie) nie ma dobrego wyważenia i bieganie z rk02 nawet dla mnie jest problemem, jeśli ciągle się trzyma w pozycji do celowania :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...